Има ли бъдеще християнското семейство в България

  • 25 662
  • 583
# 330
Не, за тия три години откакто те няма в България дойдоха извънземните и сега преобладава новата раса.
Ти пък....както би казал народа:Иван Костов е виновен Mr. Green

Ама нея от 3 години я няма. Предполагам, вече говори български с акцент.

И след 10 или 20 няма да объркам българския. Защо толкова не харесвате тези извън България? Не е ли все едно отвътре ли пишат или отвън?
Виж целия пост
# 331
Ма очевадно не знаеш как стоят нещата отвътре, затова.
Виж целия пост
# 332
Нима не може да има добри хора от други раси, с друга регилия?  ooooh!

Може, естествено. Не твърдя, че не може. Само че хората с други религии са някак обединени, а православните в България някак разединени. Защо?

Защо да сме разединени? Просто сме толерантни. Пращим от толерантност.
Изобщо не ни пука дали някой вярва в Исус, Аллах, Тангра или плеядинците.

Сега разбирам. За да им покажем колко сме толерантни спрямо другите религии, потъпкваме и омаловажаваме своята собствена.
Виж целия пост
# 333

Защо да сме разединени? Просто сме толерантни. Пращим от толерантност.
Изобщо не ни пука дали някой вярва в Исус, Аллах, Тангра или плеядинците.

Сега разбирам. За да им покажем колко сме толерантни спрямо другите религии, потъпкваме и омаловажаваме своята собствена.
Не, не разбираш. Вярата не е демонстрация, тя е нещо съкровено.
 Не разбирам откъде заключи, че я потъпкваме и омаловажаваме?
Виж целия пост
# 334
Донка, едно не успя да разбереш- не хората извън България не се харесват, такива с линия на поведение- трайно несвързана с реалността и леко патологична, като твоята.
Виж целия пост
# 335
Нима не може да има добри хора от други раси, с друга регилия?  ooooh!

Може, естествено. Не твърдя, че не може. Само че хората с други религии са някак обединени, а православните в България някак разединени. Защо?

Защо да сме разединени? Просто сме толерантни. Пращим от толерантност.
Изобщо не ни пука дали някой вярва в Исус, Аллах, Тангра или плеядинците.

Сега разбирам. За да им покажем колко сме толерантни спрямо другите религии, потъпкваме и омаловажаваме своята собствена.

Твоята собствена е едно, моята собствена не я знаеш каква е точно...
Виж целия пост
# 336

Защо да сме разединени? Просто сме толерантни. Пращим от толерантност.
Изобщо не ни пука дали някой вярва в Исус, Аллах, Тангра или плеядинците.

Сега разбирам. За да им покажем колко сме толерантни спрямо другите религии, потъпкваме и омаловажаваме своята собствена.
Не, не разбираш. Вярата не е демонстрация, тя е нещо съкровено.
 Не разбирам откъде заключи, че я потъпкваме и омаловажаваме?

От хулите и осъждането в началните страници на темата, това е логичният извод.
Виж целия пост
# 337
Нима не може да има добри хора от други раси, с друга регилия?  ooooh!

Може, естествено. Не твърдя, че не може. Само че хората с други религии са някак обединени, а православните в България някак разединени. Защо?

Защо да сме разединени? Просто сме толерантни. Пращим от толерантност.
Изобщо не ни пука дали някой вярва в Исус, Аллах, Тангра или плеядинците.

Сега разбирам. За да им покажем колко сме толерантни спрямо другите религии, потъпкваме и омаловажаваме своята собствена.

Твоята собствена е едно, моята собствена не я знаеш каква е точно...

Визирам само християнките, темата е за нас. За твоята религия си отвори друга тема.
Виж целия пост
# 338
Абадонке, цитирай някое осъдително изказване, моля. Аз така и не съм прочела някое менние, което твърдо да отрича и омаловажава християнството тук.

И ако обичаш, не обяснявай на кой в коя тема да пише и в коя не, ти не си лесбийка, ама беше  доста активна в темата за майките лесбийки, но никой не те прати да си отваряш тема за хетеросексуални майки.
Виж целия пост
# 339
Донка, едно не успя да разбереш- не хората извън България не се харесват, такива с линия на поведение- трайно несвързана с реалността и леко патологична, като твоята.

Реалността изплува, истината също.
Виж целия пост
# 340
Абадонке, цитирай някое осъдително изказване, моля. Аз така и не съм прочела някое менние, което твърдо да отрича и омаловажава християнството тук.

И ако обичаш, не обяснявай на кой в коя тема да пише и в коя не, ти не си лесбийка, ама беше  доста активна в темата за майките лесбийки, но никой не те прати да си отваряш тема за хетеросексуални майки.

Не ти казвам да не пишеш, а да прочетеш за какво говоря и после да решиш за в кюпа ли си.

Прочети ги пак. Не ми се рови за цитати.
Виж целия пост
# 341
  добре, а там където живееш всички ревностни християни ли са?
Виж целия пост
# 342
Ми глупости говориш какво. И християнките ти го казаха.
Виж целия пост
# 343
ох, добре че абадонка не знае за една съседна тема, в която се обсъжда девствеността! Направо ще се гътне от възмущение!  Laughing
Виж целия пост
# 344


Прочети ги пак. Не ми се рови за цитати.

Това са твои твърдения, докажи ги. Аз съм прочела и съм си направила извода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия