http://www.hayibo.com/antichrist-discovered-on-long-haul-flight- … ams-for-11-hours/











както и да им викат
проблема е , че са написани за нас - прашинките и като не "играем по правилата" ... като на деца ни поотупват праха от време на време
. И тогата щем не щем вземем , че 'влезем в пътя' за определен период векове и после пак я подкарваме както си знаем .
.. и така до следващото 'изтупване' 
и да не ми тупат праха после . 

.Дали постави неправилно въпроса си,дали ние не сме толкова толерантни колкото твърдим, не знам.Сигурна съм,че ще намериш хора мислещи като теб.Потърси в християнските форуми,има много такива.Всяка година млади момчета и момичета завършват семинарията,те не живеят изолирано и имат поглед как съвременните условия се съчетават с религията и вярата.Има добри и мъдри свещеници, за щастие не всички са материалисти. От тях ще получиш отговорите,които са ти нужни,тук преобладава светското.Успех! Препоръчани теми