Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 19

  • 48 387
  • 751
# 240
zdr,dami..izvinete me ako ne pisha a pravilnoto mqsto no ne sam vlizala v saita mn ot otdavna...sega imam vaprosi koito bih iskala da spodelq s vas i da 4uq mnenieto vi.
s maja mi otpitvame da imame dete sigurno pove4e ot godina,i sega nai posle mislq 4e uspqhme...zakasnqva mi ve4e 4-ti den  onzi den i dnes si pravih test no i dvata testa izlqzoha sas slaba vtora 4erta,imaq 4erti4kata no e slaba.kakvo 6te me posavetvate..kak mislite vie,bremenna li sam ili ne

---------------
Моля, пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 241
Изчакай няколко дни и повтори теста, или си направи кръвен.
Виж целия пост
# 242
Аз мисля, че си бременна. Изчакай още малко и повтори. Би трябвало цвета на чертичката да се насити. Тихичко честито от мен.
Виж целия пост
# 243
Аз мисля, че си бременна. Изчакай още малко и повтори. Би трябвало цвета на чертичката да се насити. Тихичко честито от мен.
Благодаря,косултирах се със двама разли4ни аптеари защото неможах да отида на доктор и те ми казаха че най вероятно сам още в началото и за това чертичката е бледа
Виж целия пост
# 244
kak mislite vie,bremenna li sam ili ne

---------------
Моля, пишете на кирилица.

бременна си  Peace
Виж целия пост
# 245
е,ходих и на лекар но каза че не вижда пременност,но каза че можело да е рано още и за това да не се вижда.аз си направих още един тест и чертичката мисля че става по ярка и др седмица пак сам на преглед но мн ме обарка лекарят и доста се разочаровах Sad
на някой от вас случвало ли и се е нещо подобно
Виж целия пост
# 246
е,ходих и на лекар но каза че не вижда пременност,но каза че можело да е рано още и за това да не се вижда.аз си направих още един тест и чертичката мисля че става по ярка и др седмица пак сам на преглед но мн ме обарка лекарят и доста се разочаровах Sad
на някой от вас случвало ли и се е нещо подобно

Koй ден от закъснението ти е? Напълно възможно е да не се вижда. Аз отидох на 5ти ден (мисля) от закъснението, но доки каза, че не вижда нищо, но щом имам + тест, значи ще чакаме и ме извика след 10-тина дни пак, тогава вече се видя сакче и каза, че съм в 5та г.с. , но нищо повече. В 7ма г.с. прокървих и ходихме пак на преглед, тогава се видя пулс, а в 8ма и го чух. Heart Eyes

Моята бледа чертичка, ама много, много бледа чертичка ще стане на 2г. другата седмица Party
Виж целия пост
# 247
Колкото и да е бледа важното е,че я има. В началото наистина не се вижда на ултразвук,защото плодния сак е по-малък от сантиметър. Няма смисъл да правиш повече тестове.  bouquet Честито
Виж целия пост
# 248
днес ми е 6-ти ден от закаснението ми е  и да....доки  ме викна след една седмица пак да отида за да ме види отново
Виж целия пост
# 249
Някой знае ли след кой месец/г.с. може да се вади спокойно зъб? Знам, че към 5-6 месец няма проблем, интересува ме малко по-рано как стои въпросът? Зъболекарката ми каза, че в момента не е желателно, но не уточни кога може.


Според това се вади само ако е абсолютно наложително.
Ако има работещ зъб и страшно много те боли, е по-добре да се работи по него или да се извади ако е нужно, това е инфо от всички стоматолози, които съм посещавала до момента.
И с двете бременности ми се наложи вадене на зъби и работене на такъв.Има си подходящо обезболяващо, действащо локално.Мисля че е по-добре отколкото да се търпи или пие Парацетамол.
Аз ходих да ми вадят във втори месец и във 6-ти ми правиха зъб.

Бебешор, щом има втора черта, значи има и бременност.Може би не се вижда, защото си отишла прекалено рано.Стискам палци другата седмица да се похвалиш!
Виж целия пост
# 250
Здравейте на всички мами и бъдещи мами Simple Smile)))

Живот и здраве и на мен ми предстои да съм мама, но сме още много в началото Simple Smile
Имам въпроси,естествено, не знам дали са за тази тема точно, пиша за първи път, така че се надявам да ме извините Simple Smile
Понеже още преди да забременея имах и винаги съм си имала проблеми с ходенето до WC, та всяка вечер от мнооогооо години пиех китайския чай сание плюс още нещичко, понеже случая ми е много зле!... Сега какво мога да пия по този въпрос? Докторът ми го няма за седмица и повече, следващата ми консултация е на 30ти чак, а ако до тогава не пия нещо слабително, ще стане лошо. Но в същото време не знам дали мога да продължа да пия моите си хапчета, които се казват Натуралакс 3, с алое вера...

Много благодаря предварително!
Виж целия пост
# 251
добре.след няколко дни когато отида ще ви споделя отг Simple Smile
Виж целия пост
# 252
davidkova_yo,пробвала ли си някой от природните методи:
сушени сини сливи, круши, топла вода с мед, сладко или сок от рози...
Иначе можеш да пиеш Дуфалак, както и ЛАКТУЛОЗА - МИП
Успех Peace
Виж целия пост
# 253
Сутрин на гладно изпивай по лъжица зехтин или по-добре бучка масло. Няма да е веднага, предвид дългия прием на чая. Пий и много вода. Също в началото може и преди лягане също да хапваш масло или зехтин. Има и един бебешки чай "Блевит Л". На дъщеря ми й вършеше работа, от бременни също може да се приема. Сини сливи и киви е.

бонбонче, да, бременността не е повод за отлагане на зъболечение, дори напротив, но за вадене това пише.
Виж целия пост
# 254
Здравейте на всички мами и бъдещи мами Simple Smile)))

Живот и здраве и на мен ми предстои да съм мама, но сме още много в началото Simple Smile
Имам въпроси,естествено, не знам дали са за тази тема точно, пиша за първи път, така че се надявам да ме извините Simple Smile
Понеже още преди да забременея имах и винаги съм си имала проблеми с ходенето до WC, та всяка вечер от мнооогооо години пиех китайския чай сание плюс още нещичко, понеже случая ми е много зле!... Сега какво мога да пия по този въпрос? Докторът ми го няма за седмица и повече, следващата ми консултация е на 30ти чак, а ако до тогава не пия нещо слабително, ще стане лошо. Но в същото време не знам дали мога да продължа да пия моите си хапчета, които се казват Натуралакс 3, с алое вера...

Много благодаря предварително!

В тази има много съвети за борба със запека. Успех и лека бременност!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия