ТУЕС – 2 тема Вече сме големи, но сме осмокласни зайчета засмени

  • 42 544
  • 747
# 345
Здравейте!

Така - след по-подробен разговор със сина, и ровене в Интернет, придобих малко по-ясна картинка за мероприятието "физическо в Борисовата градина", като разбира се, отчитам, че нямам гледната точка на Ръководството на ТУЕС!
Струва ми се, че нещата са правени малко в движение и без задълбочено обмисляне, предполагам, че се надяват да е за кратко, ноооо... човек предполага, а господ разполага!

За мен специално не е пълноценен час по физическо, в който се замъкват донякъде, а после всеки си прави каквото си иска  - едни ритат топка, други ако искали - да правят лицеви опори, а мацките седят отстрани и аплодират футболистите! Ми няма лошо да си правят тиймбилдинг, но в извънучебно време!
Освен това парите си събирали помежду си, плащали си игрището (издават бележка). Ами от сайта на Спортна София
http://www.sportnasofia2000.com/borisova_ceni.html виждам, че цените за различните игрища са различни, кой къде играе? Изобщо ролята на придружаващите учители не я виждам, не знам вашата информация каква е.... newsm78

Не ме разбирайте погрешно, не е заяждане или вторачване от моя страна (и то за физическо!), но аз специално държа да имам информация, и смятам, че имаме пълно право на това!

Иначе писмото до ТУЕС в последния му вариант ще подпиша, но аз специално държа да имам отговор на въпросите относно физическото и салона на ТУЕС, пък и други въпроси, така че ще намеря време лично да си ги задам. Някой ако иска да сме заедно, да пише на лични!

Надя, тя директорката може и да не сподели в сайта за някои проблеми, но за да вървят нещата, трябва да намерят начин да се говори за това, все изпод някоя родителска трънка може да изскочи заекът! Simple Smile
Виж целия пост
# 346
След като взех под внимание повечето забележки, които ми бяха изпратени на лични, предлегам последния вариант и ще изчакам до понеделник да решите дали искате да бъде подписано и очаквам на лични. Ако има още предложения моля да споделите


   http://www.crocko.com/A5100BFCA1DE49A2BE2C34A94D395 … sp;    
Виж целия пост
# 347
Аз нямам достъп до писмото  Thinking
Виж целия пост
# 348
Аз нямам достъп до писмото  Thinking

То май и аз нямам достъп  Mr. Green Mr. Green
А сега

  http://dox.bg/files/dw?a=9df025df63        … sp;    

При мен става. Сутринта DOXът ми не работеше, но сега стана  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 349
Здравейте, като майка на деветокласник искам да споделя, че и миналата година нещата стояха по подобен начин.Мисля дори,че при записването се подписахме на декларация, че сме съгласни да заплащаме суми (даваме на децата пари) за часовете по спорт,защото ще ходят на походи на Витоша и ползват лифт и не само (поне така ни беше разяснено).Така щели да си взимат по няколко часа накуп,защото нямали салон (салон има,но в него имало някакви стругове).
Идеята с писмото е супер, аз мисля че ако се отправи апел за помощ за решаване на проблема със салона ще се намери изход.Но пак при записването г-жата разясни,че салона не есобственост на ТУЕС (ТУ)  и имат спор с общината или нещо подобно,та затова ползвали базата на ТУ, в което няма нищо лошо с изключение на текущия ремонт.На синът ми са им казали,че ремонта ще приключи в края на месеца,а дотогова в двора на училището ако времето го позволява.
Успех в инициативата,аз съм за!!!
Виж целия пост
# 350
Да, така беше. Но тогава имаше отделен ден за физическото (не беше добра идея). За съжаление не стигнаха до походи - нито с лифт, нито без него.
Плащане се предвиждаше само ако детето посещава фитнес зала, защото щели да се ползват уреди. Нормално.
Ама сега да плащат за това, че си носят хилки от вкъщи за тенис на маса или за това, че ще тичат в парка  newsm78
Виж целия пост
# 351
Хайде на последен вариант

  http://dox.bg/files/dw?a=4fc7c8d516   

А колкото до това да се плаща, дали сами ще се организират или ще бъдат "организирани" от училището, те използват обществени спортни съоръжения, които за съжаление се заплащат /имам предвид СС/. То и идеята за бяло училище ще е заплатена от нас. Въпросът е според мен децата да са "под наблюдение", т.е. учителите да са там и да внасят някакво възпитание и контрол над децата ни.
Виж целия пост
# 352
Хайде на последен вариант

  http://dox.bg/files/dw?a=4fc7c8d516   

А колкото до това да се плаща, дали сами ще се организират или ще бъдат "организирани" от училището, те използват обществени спортни съоръжения, които за съжаление се заплащат /имам предвид СС/. То и идеята за бяло училище ще е заплатена от нас. Въпросът е според мен децата да са "под наблюдение", т.е. учителите да са там и да внасят някакво възпитание и контрол над децата ни.

Съгласни ли сте със съдържанието или не! Нещо няма коментари. На лични очаквам подписите на съгласните   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 353
 Hug ето какво намерих:

График за провеждане на родителски срещи – октомври 2012г.
8А клас – 30.10.2012г. (вторник) – 18.30 – 14 каб.
8Б клас – 30.10.2012г. (вторник) – 18.30 – 15 каб.
8В клас – 30.10.2012г. (вторник) – 18.30 – 16 каб.
8Г клас – 30.10.2012г. (вторник) – 18.30 – 13 каб.

В сайта има и за другите класове, това Ви го копнах за да засиля вниманието Ви и си проверите, че те децата я ни кажат я не.  Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Ха! Това е вече новина! Ами то, тогава там ще си кажем каквото имаме да казваме? Не мислите ли? Благодаря bp  Grinning
Виж целия пост
# 355
Ха! Това е вече новина! Ами то, тогава там ще си кажем каквото имаме да казваме? Не мислите ли? Благодаря bp  Grinning

Ние пак може да си го кажем и там, но според мен друго е написано черно на бяло. Така че кайто иска да се "подпише" давайте
Виж целия пост
# 356
Ха! Това е вече новина! Ами то, тогава там ще си кажем каквото имаме да казваме? Не мислите ли? Благодаря bp  Grinning

Ние пак може да си го кажем и там, но според мен друго е написано черно на бяло. Така че кайто иска да се "подпише" давайте

И пак нещо откраднах от фейса

     http://lubo.elsys-bg.org/2012/10/14/momn-uch … sp;    
Виж целия пост
# 357
Спортният празник ще се проведе на 19.10.2012г. в комплекса „Спортна София“ в Борисовата градина по следната програма:
Откриване – 8.45ч.
Масов крос – 9.15ч. – отг. Анатол Френски
Турнир по тенис на маса – 9.15ч. – отг. Мадлен Михайлова
Турнир по футбол – 9.00ч. – отг. Нелсон Карапетян
Турнир по канадска борба за 12-ти класове – 11.00ч. – отг. Мария Цветкова
Закриване на турнира и награждаване на участниците в турнира по футбол
 
Ще има и награди:
1во място – Преходна купа „Жоро къп“ и 100 лева.
2ро място – Оригинална футболна топка.
3то и 4то място – Медали.
Присъствието е задължително.
Виж целия пост
# 358
Мдааа, точно това четях Simple Smile Дано им е хубаво времето на децата.
 
Наде, аз викам да подготвиш писмото, но преди да го внесем да поговорим с класната и с директорката . Защото те може да имат предвид нещо по тези въпроси. Да ги чуем и тогава да внасяме писмено нещата. А може и нещо допълнително да ни хрумне за него  Peace

Виж целия пост
# 359
Мдааа, точно това четях Simple Smile Дано им е хубаво времето на децата.
 
Наде, аз викам да подготвиш писмото, но преди да го внесем да поговорим с класната и с директорката . Защото те може да имат предвид нещо по тези въпроси. Да ги чуем и тогава да внасяме писмено нещата. А може и нещо допълнително да ни хрумне за него  Peace



Съмнявам се, че директорката ще присъства на РС, а класните една ли ще могат да кажат нещо конкретно по въпросите, които поставяме за салона и за ските. А колкото по-рано разберат за желанието ни да организират ски училище през зимата, толкова повече време ще имат да го направят. Все пак организацията не е лесна .... Пускането на писмо е проява на по-голяма заинтересованост от разговор с учител. Ние до тук нали това правим - все чуваме  Mr. Green Mr. Green
Аз мислех писмото да го изпратя като прикачен фаил на електронните адреси на ТУЕС и ТУ, но ако повечето са на мнение да се изчака РС - ОК.  Peace Peace дАВАЙТЕ МНЕНИЯ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия