Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за кошарите ARBO?
Къде мога да намеря дрехи за бременни?
Какви са мненията за качеството на дрехите за бременни от H&M?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за кошарите ARBO?
Мненията за кошарите ARBO са положителни. Потребителите във форумите ги намират за привлекателни, с различни цветове и варианти, като някои от тях имат и колелца. Те оценяват високото качество на материала и безопасността на боите, които не вредят на бебетата. Освен това те изразяват удовлетворение от използването им.
-
Къде мога да намеря дрехи за бременни?
Участниците във форумите споделят, че са намерили дрехи за бременни в магазини като H&M, Mama Conte и онлайн магазини. Някои от тях споменаха, че са закупили дрехи от H&M поради голямото разнообразие, включително дънки и якета. Освен това те споделиха, че са намерили хубави панталони за бременни в магазини като Lidl.
-
Какви са мненията за качеството на дрехите за бременни от H&M?
-
Какви са мненията за наддаването на тегло по време на бременност?
-
Какви са мненията за появата на брадавици по време на бременност?
Доста сте изписали, та реших и аз да споделя това, което ме вълнува. Относно дрехите за бременни - купила съм си доста дрешки от "Манията". Както прочетох в коментара на една мама: какво толкова като са втора употреба. Няма смисъл да давам луди пари за дрехи, които после ще ми пълнят гардероба. От началото до момента съм качила 9 килограма /83 кг/. Всички ми казват, че съм добре, тъй като съм висока 175 см. Това обаче не значи, че трябва да стана 100 кг./пази Боже!!!
/ Не ям кой знае колко, но качвам. Краката ми не се подуват, за сметка обаче на ръцете. Обувките все още ми стават, но защото ходя със сандали. Що се касае до дрешки и аксесоари за бебчо- нищо не съм купувала още от суеверие. Просто съм си набелязала разни неща, с които е запознат таткото, така че той и бабите ще имат честта да ги набавят докато ние сме в болницата. Единственото нещо, което ще си купя е бебешка шапчица, защото има поверие, че така бебето по-лесно ще се роди
Исках да ви питам, някоя от вас има ли от време на време бяло течение? Нито ми пари, боли, сърби и т.н просто ми зацапва. На 10 септември съм на преглед и ще се консултирам с чичо доктор. Опс щях да забравя да спомена,че купих на бъдещия татко една страхотна книга, която ви я препоръчвам горещо
Определено му хареса и сега дори от време на време ми цитира някои неща от нея
,
. Вече сме цели 640 грама на фома на моите килца , каза че сме си в норма , вече сме се обърнали главично, но имало време да прави пируети още. След 2 седмици ме праща пак на изследвания - крав и урина, иначе засега няма никакви проблеми, което е най-важното
.
!!!
.Да видим дали ще го открия после в магазина само и дали има и някакво друго или е само това.По описанието на лекаря мисля,че е това
хайде да ни е честита!


/, та малко почивка за няколко дни няма да се отрази фатално. Аз от вчера си бях намислила да те питам в какви граници поддържате с Начев TSH и FT4; как ти бяха последните изследвания, ако не е много лично, разбира се...