До ДЕКЕМВРИ кантара ще превъртим и семейния бюджет ще унищожим!

  • 29 717
  • 724
# 120
И аз съм на феро фолгама , но днес ми е последната таблетка. След 2 седмици ще изследвам пак хемоглобина да видим как ще е , иначе при мене ефекта е обратен -редовни посещения до 00  Laughing .
 _Cinderella честита ти покупка, да си возите бебчо дълго време в нея  Peace
Виж целия пост
# 121
 Beeps ,и твоето желязо е добре,най вероятно ще има боцкане В12,отсега нанатък докато не изследвам не пия нищо  ooooh! 
Виж целия пост
# 122
Няма ли таблетки с Б12 или месна диета?
Виж целия пост
# 123
Таблетки йок-не се усвоява добре и действат директно с вливане...
Виж целия пост
# 124
Beeps , а защо избягваш да купуваш UHT ? Аз не се притеснявах , ама сега като се зачетох в интернет , млякото трябвало да се преваря преди да се консумира , говорят за някаква опасна бактерия листерия и се зачудих дали не се подлагам на риск !
Ния, Beeps, е права че заради тази бактерия трябва да се избягват меките сирена. За млякото в кутии не ми се вярва да има проблеми, аз си пия от кутията. Но въпреки, че повече обичам прясното мляко сега наблягам на киселото - бях срещала мнения, че е по подходящо от прясното.  Така че пий си мляко и не се тревожи Peace
Виж целия пост
# 125
_Cinderella Честита ти покупка със здраве да си я ползвате Simple Smile
*лаленце* Млякото си го купувам от бебешки магазин където продават храни.  Simple Smile Много е приятно и даже смятам с него да започна да си правя сутрин закуската най-добре.  Wink
Виж целия пост
# 126
Благодаря ви  Hug


Виж целия пост
# 127
 _Cinderella добър избор,браво,и колелетата няма да друсат изглеждат стабилни и големи  Peace със здраве да си я позлвате и бебчо да рита вътре   bouquet
Виж целия пост
# 128
Принцеса=Дидолина - http://www.gabi.gr/store/Product/CategoryInfo.aspx?cid=126 , заповядай, тук е на много висока цена, но исках само да ти покажа как изглежда Simple Smile

Cinderella - честита количка със здраве да си я ползвате, изглежда страхотно  Hug
Виж целия пост
# 129
ето една статия, която видях след като купих два комплекта чаршафи и юрганче от икеа, един колега потвърди достоверността:) , нищо живот и здраве като тръгне на градина ще си има нови:)

http://www.redpoint-bulgaria.com/category/%d1%87%d1%83%d0%b2%d0% … 0%b0%d0%bd%d0%b5/
Виж целия пост
# 130
Мименце,
за гестационния диабет - аз го направих най-вече защото имаме фамилна предразположеност към диабет, иначе вчера имаше две майки, които трябваше да го правят, т.к. бебета им вървели по-едрички (с 2-3 седмици напред) и че бебето започва да трупа повечко мазнини вследствие на диабета на майката, и това може да доведе до здравословни проблеми. Също така този диабет се появява в края на втори триместър и най-подходящото време за изследване е 24-28 г.с. (ето една статийка по въпроса: http://www.moetodete.bg/vuprosi-i-otgovori-573/kakvo-e-gestacionen-diabet.html)

Някоя (за съжаление не помня коя и се извинявам за което) беше написала, че са харесали хамак, който да съвместява функциите на слинг и кенгуро, ще помоля за повечко инфо, ако е възможно Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Anna_100  по-добре да ти вземат микробиология, дори и обикновена кандида трябва да се лекува иначе може да предизвика лоши работи
Виж целия пост
# 132
И моето серумно желязо е в норма 15,8,хемоглобин 108,предния месец беше 105,хематоложката ми изписа 5 ампули Б12 и така трябва да се боцкам ама се услушвам,боляли и се пълнее от тях а и без тях си качвам доста.
От седмица някъде ям червено цвекло и морков настъргани на салата,подправени със сол,зехтих и лимон.Вкусно е,а и прочетох,че повишава хемоглобина.Също и намазана филийка със натурален сусамов тахан смесен с мед и два пъти си правих черен дроб с лук.
_Cinderella честита количка
това мляко ми се струва голяма химия като се зачетах в състава му,мисля,че от естествени храни също могат да се набавят необходимите витамини,и минерали
Виж целия пост
# 133
_Cinderella, много ви е хубава количката, със здраве да си я ползвате!  Simple Smile
Виж целия пост
# 134
и аз искам инфо за слинга-кенгуру,
vesta_78-аз пия сок от цвекло и добре ми действа за запека и за хемоглобина, по 50-100мл дневно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия