До ДЕКЕМВРИ кантара ще превъртим и семейния бюджет ще унищожим!

  • 29 717
  • 724
# 135
kat-bati , червено цвекло и морков ,натурален сусамов тахан смесен с мед ,ще ти повиши желязото ,но не и В12 ,за повишаването на В12,само инжекцийките и аз май ще имам 5 на първо време,твоя В12 колко е,моето е малко под долната граница,болят не болят не ми пука,само да не станем дебели,но някои пишат че изобщо не са качила от инж.В12..)))   
Виж целия пост
# 136
Благодаря ви, най-важното е, че не си представям по-удобна количка за мен.  Blush Изключително маневрена и всичко постигам с лекота.  Crazy
Виж целия пост
# 137
И аз да се запиша в новата тема, че за един ден изписахте Света!  Heart Eyes
Благодаря за щъркелчето и прекрасната тема.   bouquet
_Cinderella, страхотна количка. Честито и със здраве да си я ползвате.  Peace
Честито на всички за прекрасните новини.  Hug
Нашата кака от днес отново е на детска градина и то доста далечна и аз си направих разходка от 40 минути, общо в двете посоки.  Blush
http://www.romeybaby.net/products3.htm - някой има ли отзиви от някъде за тази количка?
Просто я има на половин цена и много и се замислям. То аз май само се лутам и съм до никъде.  ooooh!
За спалните чувалчета съм с две ръце за, защото съм ползвала с каката, но аз метвах по нещо леко до кръста още. Въпросът е че бебето освен че така е трудно и почти невъзможно да се задуши, а и е на топло през цялата нощ.  Peace
Виж целия пост
# 138
maia_a, аз съм чувала хубави отзиви за количката, пък и цената й е много добра, че има и кошница за кола. Аз бих я взела, единствено гледам, че няма голям избор на цветове, но това не е чак такъв проблем.  Hug
Виж целия пост
# 139
_Cinderella честито ти количка ,със здраве да я ползваш.
Честито и на мамите с хубави новини от прегледите от днес.

sofya точно за тези кожни израстаци става въпрос.Мисля след раждането и аз да ги махам с течен азот...ако паднат сами -още по-добре ,но не ми се вярва.

Аз съм си харесала chicco lite way http://www.9plus.bg/products/strollers_acessories/baby_strollers/lite_way_fuego/ oще не съм сигурна в избора си,но така или иначе най-вероятно щея купим след раждането на бебко-така че имам време още за размисъл.
Виж целия пост
# 140
И аз да се запиша в новата тема, че за един ден изписахте Света!  Heart Eyes
Благодаря за щъркелчето и прекрасната тема.   bouquet
_Cinderella, страхотна количка. Честито и със здраве да си я ползвате.  Peace
Честито на всички за прекрасните новини.  Hug
Нашата кака от днес отново е на детска градина и то доста далечна и аз си направих разходка от 40 минути, общо в двете посоки.  Blush
http://www.romeybaby.net/products3.htm - някой има ли отзиви от някъде за тази количка?
Просто я има на половин цена и много и се замислям. То аз май само се лутам и съм до никъде.  ooooh!
За спалните чувалчета съм с две ръце за, защото съм ползвала с каката, но аз метвах по нещо леко до кръста още. Въпросът е че бебето освен че така е трудно и почти невъзможно да се задуши, а и е на топло през цялата нощ.  Peace

Нищо не мога да намеря за сигурността на детското столче за кола.

Аз също мисля със спално чувалче да карам, без одеалца, дори без играчки в легълцето, които да попречат по някакъв начин на бебето да диша свободно.
Виж целия пост
# 141
Мами и аз да се отчета от ФМ

Ами д-р Стратиева не видя да има увеличени легенчета. Едното е 7.0мм, другото е 7.3мм, а горната граница за седмица 27 е 8мм, да близо е до горна граница, но не е над нея и следователно няма хидронефроза (увеличение). Всичко си му е наред, тежи 960 грама, сърцето, мозъка, пикучен мехур - всичко в норма, околоплодна течност в норма, бъбреците функционират перфектно!
Незнам как моята лекарка ги измери преди 2 седмици по 13мм!  Thinking   Naughty
д-р Стратиева каза, че е виждала зле бъбреци и много бъбреци, това са били супер бъбреци Simple Smile  Crazy  Blush  Heart Eyes Направи ни и 4Д снимка на лицето - сладичко бебенце имам! Simple Smile До сега не можехме да хванем хубаво лицето.

Каза ми, че в 34-та седмица е хубаво да се види пак, защото все пак са близо до горната граница и ако са увеличени тогава пеглед с уролог Wink

Да ви кажа склонна съм да й вярвам, защото преди месец и малко Марков ги измери 5.6 и 6.5 и е нормално за месец и малко да са пораснали! Но къде е 7мм къде е 13мм!!!!!
Виж целия пост
# 142
Браво, Brayda...радвам се че имаш добри новини.
Виж целия пост
# 143
и аз много се радвам!

А гледам че обсъждате спалните чували! Ами аз съм гледала предаване, където обясняваха специално за чувалите и казваха че много спарвали и никак не било препоръчително да се ползват!!! Ами сега - отново две коренно различни мнения по въпроса?!
Виж целия пост
# 144
Brayda,много се радвам за теб и бебчо ,че всичко е наред,успокой се и се наслаждавай на бременноста,то все има нещо за което да се притесняваме..))) За спалните чувалчета ,сестра ми си беше взела от ебей едно което отгоре беше доста отворено и беше много полезно ,малката все си беше завита,ами то и одеало да е  newsm78
Виж целия пост
# 145
Ееее супер новини Брайда! Все така да е добре бебката ти.
Аз също съм с две ръце за чувалчетата. Писах в предишните теми, че дъщеря ми до първи клас си ползваше чувал. Така съм спокойна че й е топло през нощта, но и аз слагам отгоре една лека завивка.
Брайда, права си, че има коренно различни мнения, затова всяка мама сама ще усети със или без чувал да спи бебчето й.
Виж целия пост
# 146
Приятна вечер от мен момичета Wink
Виж целия пост
# 147
Brayda, честито и тук  Hug

Спално чувалче аз съм харесала и ще вземем, обаче се колебая.. Ако на душинкото му стане топло, какво прави? Аз лично много се отвивам и ми е добре да имам възможност все пак.  newsm78

Виж целия пост
# 148
И аз да се запиша в новата тема, че за един ден изписахте Света!  Heart Eyes
Благодаря за щъркелчето и прекрасната тема.   bouquet
_Cinderella, страхотна количка. Честито и със здраве да си я ползвате.  Peace
Честито на всички за прекрасните новини.  Hug
Нашата кака от днес отново е на детска градина и то доста далечна и аз си направих разходка от 40 минути, общо в двете посоки.  Blush
http://www.romeybaby.net/products3.htm - някой има ли отзиви от някъде за тази количка?
Просто я има на половин цена и много и се замислям. То аз май само се лутам и съм до никъде.  ooooh!
За спалните чувалчета съм с две ръце за, защото съм ползвала с каката, но аз метвах по нещо леко до кръста още. Въпросът е че бебето освен че така е трудно и почти невъзможно да се задуши, а и е на топло през цялата нощ.  Peace

Нищо не мога да намеря за сигурността на детското столче за кола.

Аз също мисля със спално чувалче да карам, без одеалца, дори без играчки в легълцето, които да попречат по някакъв начин на бебето да диша свободно.
Аз ще си взема каквато и да е без кошница за кола, защото както бях писала то ще ми е подарък. Каквото и да е знам, че трябва да е ново, а не втора ръка, ако ще и хипер марково.  Peace
_Cinderella, благодаря ти мила за коментара. За 280 лева чисто нова с летен и зимен кош смятам че е без пари и даже се замислям отсега да я взема, само дето е зелена, но какво пък и Пресито беше със зелена количка.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 149
Брайда, браво за отличните новини!!!!!!! Hug Hug Hug

DDeli Количката, която си си избрала сега е на промоция в Рая! Ето тук :
http://rayatoys.com/details.php?offer=7970  Simple Smile
Честито на всички, който са разбрали пола! Май скоро ще се изравним като гледам как напредват

iN eterNo neL Cuore*,  Hug, не бях попадала на този сайт! Гледах я вчера количката при вносителите, но пък сега ме навиха да почакам докато получат Mutsy Evo - като ми слушаха изискванията, прецениха, че тя е за мен. Та след средата на септември ще съм на оглед за Мутси и за Рекаро-то. Абе, одисеята няма край - все едно космически кораб ще купувам Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия