До ДЕКЕМВРИ кантара ще превъртим и семейния бюджет ще унищожим!

  • 29 754
  • 724
# 465
Благодаря ви за информацията  Hug
Виж целия пост
# 466
Аз попаднах при д-р Цолова съвсем случайно. Обадих се да си запиша час и при който ме запишат. Останах доволна! Жената обясняваше всичко бавно и спокойно, показваше ни какво мери и какво гледа, даже повтаряше ако не сме видели точно какво ни е показвала. С добри впечатления съм от нея. Аз правих само 2-рата ФМ. По случайност моя колежка е правила при нея 2-ра и 3-та и също каза, че е доволна  Peace
Иначе за Марков всички сме чували добри мнения.
На мен ми бяха препоръчали д-р Томова, но понеже допълнителното здравно не работи с нея, а не ми се занимаваше да се разправям с разнасяне на документи, отидох във Фемина.
За д-р Стратиева също чувам добри мнения напоследък!
Виж целия пост
# 467
Да и аз случайно попаднах при Цолова първия път и наистина е много внимателна. Славкова също. За Димотрова знам, че освен трудното записване на час е доста по-кратка в обясненията и че е малко по-скъпо изследването. Всъщност затова съм се зачудила при кой да се запиша за третата ФМ, дали да се пробвам веднъж при доцентката или пак Славкова. Или Враглева, за нея също има добри отзиви... Ще има да се чудя още Simple Smile
Виж целия пост
# 468
записах си час за утре при Д-р Икономова , Благодаря ви за информацията  Hug
Виж целия пост
# 469
Аз ако не при Марков, сега бих отишла единствено при Стратиева и Томова.

Тази Стратиева е учила и практикувала само в Англия, знае някакви стандарти за мерене и гледане под правилен ъгъл. Тя ми показа разреза, през който другите ми гледаха бебето - ами нормално е да са огромни бъбреците!
Само тя, Марков и Спасов (той прави фетална ехокардиография, но все пак измери бъбреците) - само те тримата до сега от 5 лекаря поне ми погледнаха бъбреците под този правилен разрез и според всичките проблем няма или ако има той е толкова минимален, че не си заслужава да го мисля!
Дано сега и Марков потвърди казаното от Стратиева!

*kremi*_87 - при д-р Икономова правих аз БХС (ранния в 13-та седмица), много е готина Simple Smile Дано да няма проблеми бебчето ти! А ако нещо му намери не бързай да се шашкаш, а отиди и на др мнение Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Пусни им имената в една шапчица и си тегли късмета  Laughing
Като цяло мисля, че при никой от изброените няма да е грешка, така че както дойде  Peace
А и Цолова ни пусна да видим бебето на 3Д и ни направи снимка, а ние си плащахме само за 2Д.
Виж целия пост
# 471
Във Фемина тук сме доволни от: Икономова, Славкова, Врaгалева

и разбира се от д-р Марков, но при него час няма как да си запишеш за сега, защото в една друга тема прочетох че първия свободен час е за края на октомври!
+ 1 глас за Цолова, аз при нея си ходя още от положителния тест.  Flutter Съжалявам само, че не изражда - със сигурност щях да си платя за нея, колкото и да ми струва.  Heart Eyes

Manhamanha, аз също не обичам цвекло, но на салата с моркови даже ми харесва.

Софи, има една частна лаборатория в Младост 3, аз там си пускам изследванията, защото работят със здравната каса и не са ми взели стотинка, за разлика от 25 ДКЦ - не стига, че направленията са ми издадени от техен доктор и уж работят със ЗК, но още първия път ми искаха около 60лв. за ПКК, спин, сифилис, хепатит, Васерман, урина и т.н. Ако се интересуваш, ще ти обясня къде се намира. Пък може и заедно да отидем, аз имам да пускам урина до 5.10, че тогава ми изтича направлението Grinning
Виж целия пост
# 472
И на мен Славкова ми пуска 3Д без да плащам Simple Smile
Виж целия пост
# 473
и аз бях при Цолова на ФМ, доволна съм от нея - обяснява и показва какво гледа Simple Smile хахаха и нарече Бебка-Ленивка, щот не щеше да се помръдне за да и видим пола и ме тупка по корема, че да я разбуди и да се разшава, беше много смешно  Joy
Даде снимка на главичката, ама си трябва доза въображение за да разлия подробности по нея Grinning, ама пък то беше преди около 2 месеца и още беше мъничка, предполагам сега ще е  по-лесно да се различат детайлите Simple Smile
Виж целия пост
# 474
И на мен Славкова ако види, че бебето е в хубава поза веднага ми пуска 4Д винаги на всеки един преглед от ЖК Simple Smile
Аз нали се следя при нея във Фемина и все си записвам час за петък, когато тя прави фетални и винаги ми го гледа обстойно и пуска 4Д, само дето бъбреците ги мери много големи, но тя и си призна, че не е проследявала случай като моя Wink  Blush
Виж целия пост
# 475
Valleriana и мен Славкова на втората ФМ ме потупваше и поръчкваше да се размърда малкия, но той така и не пожела. Даже ме кара да лягам в най-различни пози с надеждата, че ще му стане неудобно и ще се премести, но не  Joy После на ФЕКГ-то пък беше обратното, не се спря, само го гонихме из корема да хванем поза  Laughing
Виж целия пост
# 476
*лаленце* , практиката в клиниката, в която следят бременността ми е да се правят запис на тонове след 26 седмица. А аз следващата седмица ще съм 29с.2д., т.е. 30 седмица. Вписвам се и в разбиранията на вашите лекари   Wink
И в предната бременност започнаха да ми правят запис в 26 седмица. Така ми хванаха на 2 пъти проблеми - веднъж с мен, веднъж с бебето. Споменавала съм, че бях с прееклампсия.
Виж целия пост
# 477
ЛИЛИ ,това е супер че го правят в клиниката където се следиш,докита си знаят работата,незнаех че си с прееклампсия.Високо кръвно беше това нали  newsm78 Пожелавам ти всичко да е наред при теб,попитах и се учудих защото по принцип не е масова практика от толкова рано,осве ако няма причина..)))Благодарп че разясни. Hug
Виж целия пост
# 478
lily_b - ти в коя клиника се следиш?
Виж целия пост
# 479
Нашият господин пък беше застанал много неподходящо за 3D снимки, та се разминахме със записа на предната ФМ. Но и Цолова не го закачаше, де, нито го е ръчкала, нито тупкала. Този път, обаче, ако малкият пак покаже, че се е метнал на майка си, ще я накарам да го раздруса.  Crossing Arms Искам да си имам такъв спомен от бременността, със сигурност ще ми липсва вълнението, съпътстващо този период от живота ми.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия