До ДЕКЕМВРИ кантара ще превъртим и семейния бюджет ще унищожим!

  • 29 735
  • 724
# 480
А при мен винаги ден два преди прегледа бебето се обръща много смотано - с гърба навънка. Аз го усещам и това е преди всеки преглед!
Само единствено на миналия как ме накара да застана, как го избута и то застана с профил към нас и ми го снима д-р Стратиева!
Прилича на мен - с голямо чело и тънки устни  hahaha  Joy  Joy Приятеля ми каза, че само да прилича на мен ще ме убие  Joy  hahaha  hahaha А аз го заплаших, че няма да прилича на него  Mr. Green  Mr. Green

Естествено всичко в кръга не шегата де Simple Smile
Виж целия пост
# 481
Brayda на теб ще прилича, на кой друг  Hug А иначе моят мъж казва, че нашия хубостник ще е рус, синеок и бузест и най-вероятно ще е така  Laughing
Виж целия пост
# 482
 Аз наистина имам много голямо чело и дано детето да няма, много коментари и обиди съм изяла като дете заради това чело  Simple Smile
Но на снимката сякаш се е намусило бебето, за това е свило устни Simple Smile
Виж целия пост
# 483
Brayda на теб ще прилича, на кой друг  Hug А иначе моят мъж казва, че нашия хубостник ще е рус, синеок и бузест и най-вероятно ще е така  Laughing
Като те гледам, май не отговаряш на описанието, та дано таткото да е с такова.  hahaha

Мойто синченце има моя нос - малко чипо носленце си носи душкото, имам си го на снимка в профил от ранния скрининг.  Heart Eyes А след ЖК миналата седмица, ви споделих, че дори на 2Д-то се видя как 'гледаше' към нас.. Идеално се виждаше в анфас и имаше такава главичка.. по-правилен кръг не бях виждала.  #Crazy


Сетих се какво още щях да пиша. Говорихте за срамната кост - аз не знам какво е да те боли точно там, но от няколко дни като ставам от леглото усещам някакъв неприятен натиск точно там, но като че ли от средата към лявата част, в основата на венериния хълм.  Mr. Green Това ли означава да те боли срамната кост от разтягане?  Thinking
Виж целия пост
# 484
_Cinderella , очите са ми сини, бузите са ми големи и досега, а като малка съм била и много руса  Laughing Таткото е с пъстри очи и светло кестенява коса Simple Smile Всъщност изводите си ги вадим от племенниците, на които родителите са горе-долу като нас и децата са точно такива, много руси и синеоки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 485
Искам да си имам такъв спомен от бременността, със сигурност ще ми липсва вълнението, съпътстващо този период от живота ми.  Tired
Аз съм сигруна, че много ще ми липсва някой да ме побутва отвътре  Heart Eyes И мъжът ми каза, че ще му липсва само да ми мачка корема и да му говори нещо. Аз му казах, че и после може да му говори, ама просто да не очаква ритник в отговор  Laughing
Аз мисля, че малката снощи пак се обърна с главата надолу. Като бяхме на ФМ беше надолу, после се беше обърнала с главата нагоре и мисля, че снощи пак се преобърна. Направо по едно време си я усещах напречно. Пак я усещам около пъпа силно, преди това така ме удряше ниско долу, на няколко пъти направо се чудя как не се напикахме  Rolling Eyes
А иначе дано само бебето няма ушите на татко си като малък. Сега са му съразмерни, но като детенце е бил с такива радари, много са му се подигравали децата  Laughing Ако може да си поръчам и да няма моя крив нос също било добре  Rolling Eyes Ама важното е да е живо и здраво, пък другото...както дойде. За нас ще си е най-убавото гардже  Mr. Green
Виж целия пост
# 486
Те децата много се изменят! Аз като съм била малка съм имала черни очи като маслини и черна коса като черна боя - доста криипи  hahaha - и това до доста големичка сигурно едно 3-4 годинки
Сега косата и очите са ми кафеви и всичко с буклите ми приключи!!!

Сестра ми пък е била до 5 годишна със сини очи и яко руса като слама коса, сега е с кафеви очи и малко по-светла от моята коса Simple Smile

А костта мен ме е боляла само когато бебето ми я рита, тогава се чувства все едно едновременно ще се напишкаш и ще родиш, дори почвам да ходя със свити крака,... ако някой ме види ще пукне от смях Simple Smile
Виж целия пост
# 487
bubu_123 , аз се надявам малкия да не вземе моята кожа и носа на баща си  Laughing Той за съжаление не е станал по-съразмерен с възрастта, много е носест, един от прякорите му е Акулата, защото като плувал по гръб... сещате се  Joy
Виж целия пост
# 488
Manhamanha, извинявай тогава, ама беше шегичка, да не си се засегнала нещо.  Hug

bubu_123, ще ми липсва това, да.  Blush  Малчо и при мен от 2 дни е с главата надолу, не съм го усетила кога се е обърнал, но определено забелязах като спря да ми подритва пикочния мехур - много неприятно усещане и през 5 мин. в тоалетната за някакви си капчици. За сметка на това сега ми подритва бюста.  Mr. Green



Виж целия пост
# 489
hahaahah  Manhamanha - стига де! Той си е твоя мъж, харесала си си го за теб!
И моя не е перфектен... то аз съм на дъното на перфектността... а бебетата ни горките Simple Smile Може да вземат чери и на родителите ни и на техните дори Simple Smile
Селекцията е важна!  hahaha
Виж целия пост
# 490
bubu_123 , аз се надявам малкия да не вземе моята кожа и носа на баща си  Laughing Той за съжаление не е станал по-съразмерен с възрастта, много е носест, един от прякорите му е Акулата, защото като плувал по гръб... сещате се  Joy
hahaha hahaha hahaha Миличкия.
ММ като малък е бил такова дебело и ушато дете. Направо не мога да разбера защо в момента сме с 2 кг разлика....Депресира ме така  Laughing
Между другото и брат ми като малък беше с по-големи ушачета, ама сега само корема и д-то са му големи  Laughing
_Cinderella, веднъж ме ритна по пъпчето от вътрешната страна. Така неприятно ме нацели, после ми беше като изтръпнало  Laughing
Brayda , аз моята съм си я поръчала хибрид между баща ми и свекърва ми, ама...да видим  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 491
А дали бебетата при сериозно разпъване и ритане или бутане с гръб към корема може да ни разтегнат кожата и да стане стийка?
Съседката в 9-ти месец като вземе да се опъва това нейно бебе направо кожата й се разтяга до краен предел и тя е сигурна, че като го роди ще види много стрии!
Виж целия пост
# 492
_Cinderella , как ще се засягам, глупости  Hug
Brayda, моя мъж си е, обичам си го безумно много, но е носест, какво да направя  Joy Аз също далеч не съм перфектна, затова и така се шегуваме с него  Laughing
bubu_123, аз май вече съм на път да подмина мъжО по кг  ooooh! Но съм му казала, че той е кльощав, а не аз дебела, така де Simple Smile Ох като каза за пъпчето се сетих, че сноши точно това коментирахме как се обръщал пъпа на мамите и защо на по-пълните хора не е така щръкнал - с шут отвътре  Joy
Виж целия пост
# 493
аз до към 3-ти клас съм била с руса коса-сега ми по-скоро тъмно кестенява, поне очите са си ми все още светли-зеленикави Grinning ама на моя очите са му кафяви, а четох че кафявия цвят е доминантен, та се настройвам че ще са по-вероятно такива Grinning
Manhamanha, поста с Акулата беше много як, много смешно ми стана :* Grinning
уффф пак са ми отекли краката Sad надявах се кат захладнее да спре тази екстра, ама нее
Виж целия пост
# 494
Valleriana , доминантен е ако са тъмно кафяви очите, тогава е почти сигурно, но пак не съвсем. Баща ми е с кафяви очи, но не много тъмни, майка ми със сини, съответно аз съм със сини, брат ми с много тъмно кафяви Simple Smile Племенниците при синеока майка и пъстроок татко са синеоки. Нищо не е сигурно, не се настройвай  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия