Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за кошарите ARBO?
Къде мога да намеря дрехи за бременни?
Какви са мненията за качеството на дрехите за бременни от H&M?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за кошарите ARBO?
Мненията за кошарите ARBO са положителни. Потребителите във форумите ги намират за привлекателни, с различни цветове и варианти, като някои от тях имат и колелца. Те оценяват високото качество на материала и безопасността на боите, които не вредят на бебетата. Освен това те изразяват удовлетворение от използването им.
-
Къде мога да намеря дрехи за бременни?
Участниците във форумите споделят, че са намерили дрехи за бременни в магазини като H&M, Mama Conte и онлайн магазини. Някои от тях споменаха, че са закупили дрехи от H&M поради голямото разнообразие, включително дънки и якета. Освен това те споделиха, че са намерили хубави панталони за бременни в магазини като Lidl.
-
Какви са мненията за качеството на дрехите за бременни от H&M?
-
Какви са мненията за наддаването на тегло по време на бременност?
-
Какви са мненията за появата на брадавици по време на бременност?



Само в началото ми беше смешно, но след 4-тия месец си "общуваме"...
Иначе и мен сутрин като ми звънне алармата или се събудя за тоалетна започва да ме рита бебчо. Понякога спира, но обикновено със спането сме до там
. Вероятно ще е pump in style, двойна автоматична. Според моя опит, ако реално човек има нужда от помпа ( има проблеми) то помпата трябва да е двойна, автоматична иначе няма смисъл, другите не вършат добра работа ( при проблеми). Ако е само за от време на време изцеждане на ръка е по-добрата, ефикасна и щадяща опция. Това са си мои лични наблюдения и не ангажирам никой с тях
Много ми е тъжно и тежко, но се успокоявам с факта, че са само ламарини /макар и много вършещи работа ламарини/ 
, иначе съм добре, това вътре е като пумпъл, няма мирка 