Кафене на езиколюбителите - 5

  • 18 592
  • 709
# 15
Може ли per se? Че и агнешкото,ако не е двукрако и двуметрово,не ми е приоритет?
Виж целия пост
# 16
И аз тук при учените хора!  Grinning

Има ли гладни?
Вместо риба и агнешко, ето ви



А защо не и
Скрит текст:

Хуути енд дъ блоуфиш, Иги енд дъ студжииз, те ти новата банда Дъ СкумрийЗ и Дъ ПъстървЗ.  hahaha

Звучи като Дъ мамас енд дъ папас  Mr. Green

Предлагам на вашето внимание следното питане: защо на бора и дъба продовете не се казват както самото дърво? На ябълковото дърво плодовете са ябълки, на крушовото - круши. Обаче не се казва "боровки" и "дъбовки", а "шишарки" и "жълъди".  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 17
Предлагам на вашето внимание следното питане: защо на бора и дъба продовете не се казват както самото дърво? На ябълковото дърво плодовете са ябълки, на крушовото - круши. Обаче не се казва "боровки" и "дъбовки", а "шишарки" и "жълъди".  Rolling Eyes

Ло-шо-ми-е! Нямам мозък за това питане.  Confused
Виж целия пост
# 18
Защото едните масово ги ядат хора, а другите - прасета?  Joy

Едните са плод пар екселанс, а другите - прасета ги яли?
Виж целия пост
# 19
 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 20
Предлагам на вашето внимание следното питане: защо на бора и дъба продовете не се казват както самото дърво? На ябълковото дърво плодовете са ябълки, на крушовото - круши. Обаче не се казва "боровки" и "дъбовки", а "шишарки" и "жълъди".  Rolling Eyes

Тъй е с плодовете.
Строго ботанически погледнато, плодовете на пиперките и доматите са тип "лъжлива ягода". Сериозно.
Виж целия пост
# 21
Защото едните масово ги ядат хора, а другите - прасета?  Joy

Едните са плод пар екселанс, а другите - прасета ги яли?

Прасетата не ядат шишарки.  Rolling Eyes
Но пък обичат ябълки например.
Пак не съзирам отговор на въпроса си в цялата тая свинско-човеша мешавица.

Като казах "свинско", та се сетих: знаете ли кое е любимото ястие на фараона? Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Угоени робини с лук?

КажИ, Розе.
Виж целия пост
# 23
Сфинкско със зеле  Mr. Green
Виж целия пост
# 24
 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 25
Не мога да не го покажа и тук:

Цитат
сестра ми си беше взела от ебей
Виж целия пост
# 26
 hahaha
Виж целия пост
# 27
Минавам да се запиша, че таман ви открих и не мога да рискувам да ви изтърва Laughing
Тия дни повече ще воайорствам докъде сте стигнали с дъбовете и дъбичетата, защото докато се занимавате с Дъ скумрийз и дъ пъстървийз, аз ще ходя да нагледам дъ гърцийз Laughing
Виж целия пост
# 28
Фейче, да внимаваш с узакийз и сиртакийз!  Mr. Green
Виж целия пост
# 29
Фейче, да внимаваш с узакийз и сиртакийз!  Mr. Green

Тия некви братя близнаци ли са? Laughing Ще се оглеждам внимателно за тях, да не взема да ги изпусна Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия