Искам вече бебчо да се ражда!!!

  • 4 461
  • 42
# 15
Едва ли е метод. Просто така са се случили нещата.
Аз не бих пробвала. Рицинът е опасен и точно в края на бременността не бих си го причинила.

Ох, аз искам да устискам поне до края на този месец...дано имам късмет, чета темата, за да знам какво да не правя  Mr. Green.
Виж целия пост
# 16
Като ти гледам лентичката имаме 6 дни разлика в термините. Моят е по-напред, но аз пък хвърлям едно оченце в тази тема, защото искам вече да раждам. Още малко и ще гръмна. Crazy
Виж целия пост
# 17
За първи път чувам за метод с рициново масло...
Акушерката ми го каза, след като го изпих започнаха контракции, защото се разместват червата. След това чух, че го препоръчвали на преносващите с 1-2 седмици, но не всеки доктор.
Виж целия пост
# 18
На мен ми е рано още да мрънкам, но вече ми натежава и времето взе да се влачи, трудно заспивам и имам киселини и ми липсва подвижността ми и изобщо влезем ли в скорпион, може да се изнася!  Laughing
Виж целия пост
# 19
трудно заспивам и имам киселини  Laughing

coldasice aз също имам киселини отвреме-навреме. Нормално е. Ако не можеш да издържаш, вземи 1 супена лъжица оцет и отгоре поръси със сода за хляб. След като преглътнеш, задължително се оригни Simple Smile до около 5 мин. тея киселини ще са вече минало Simple Smile Пиши после да кажеш дали е подействало! Успех Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 20
На мен ми е рано още да мрънкам, но вече ми натежава и времето взе да се влачи, трудно заспивам и имам киселини и ми липсва подвижността ми и изобщо влезем ли в скорпион, може да се изнася!  Laughing

Аз се надявам започна ли 9-я месец и бебо да ме изненада. Ама като си зная късмета, ще се пръкне точно в края на годината, когато трезвен лекар няма из болниците  ooooh!
Виж целия пост
# 21
Оцет за киселини - това е интересно Mr. Green относно темата - термина ми беше 29 август, а мъжа ми щеше да почива една седмица, започваща от 11 август и много исках да родя в тази седмица.на 9-ти вечерта ми изтекоха водите и на 10-ти август - три седмици преди термин се появи синът ми. Така че подсъзнанието може всичко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 22
Оцет за киселини - това е интересно Mr. Green
Да. И аз се впечатлих от това. Аз моите ги оправям само със сода бикарбонат. Понеже съм химичка и знам, че натриевият хидроген карбонат /содата/, като влезе в контакт със стомашата солна киселина, протича процес на неутрализация, при който се отделят вода, натриев хлорид /готварската сол/ и въглероден диоксид /газ, който предизвиква уригването/. Единственият недостатък е, че не мога да си нацелвам дозата. Понякога се налага да пия повече от един път на ден.
Оцетът е киселина и като си взаимодейства предварително със содата - какъв е смисълът да поглъщаш вода и сол, останали след химичната реакция?!
Виж целия пост
# 23
Аз нямах много киселини, ама и аз така знам - сода, спрАйт, газирана вода, а на една приятелка й помага тик-так Mr. Green
Виж целия пост
# 24
И аз забелязах, че от едни бонбони Ментос също ми олеква... newsm78
Виж целия пост
# 25
Може, може.. А за лекарство - талцид  Peace
Виж целия пост
# 26

coldasice aз също имам киселини отвреме-навреме. Нормално е. Ако не можеш да издържаш, вземи 1 супена лъжица оцет и отгоре поръси със сода за хляб. След като преглътнеш, задължително се оригни Simple Smile до около 5 мин. тея киселини ще са вече минало Simple Smile Пиши после да кажеш дали е подействало! Успех Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Благодаря!  Hug

 И аз само сода ползвам. Знам го от баба ми още и за неутрализацията знам. Чудех се само дали може ако е всекидневно нещо да се окаже вредно и се канех в понеделник на консултацията ми да питам доктора тук как се оправят с това. Не вярвам содата да е вредна, оюе повече след реакцията, ама все пак  newsm78
Виж целия пост
# 27
содата не е вредна, разбира се, ако не я пиеш редовно! Simple Smile
Иначе съм чувала, че когато имаш киселини по време на бременност, на бебето му расте косата Simple Smile Е, може и да не е така, но ако са доста начесто, когато родиш и видиш бебчо с много коса, значи има нещо вярно :p Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Аз споделих с лекарката от ЖК за содата и тя каза, че няма проблем. С Талцид трябвало да се внимава и да не се прекалява, че някакъв алуминий съдържал и не трябвало да стига до бебето.
Това за косата - ясно ви е, че са бабини деветинини. С първата бременност бях пак така, но бебето си имаше обичайния мъх по главата.  Peace
Лекарката ми обясни, че поради нарастващата матката се изтиквали коремните органи силно нагоре и се получавал рефлукс - стомашни сокове се връщат в хранопровода и това именно дразни. Crazy
Виж целия пост
# 29
Оцет за киселини - това е интересно Mr. Green
Да. И аз се впечатлих от това. Аз моите ги оправям само със сода бикарбонат. Понеже съм химичка и знам, че натриевият хидроген карбонат /содата/, като влезе в контакт със стомашата солна киселина, протича процес на неутрализация, при който се отделят вода, натриев хлорид /готварската сол/ и въглероден диоксид /газ, който предизвиква уригването/. Единственият недостатък е, че не мога да си нацелвам дозата. Понякога се налага да пия повече от един път на ден.
Оцетът е киселина и като си взаимодейства предварително със содата - какъв е смисълът да поглъщаш вода и сол, останали след химичната реакция?!

Нямам идея...това е пък нашата семйна рецепта за разтройство, но се слага и вода  Mr. Green. Аз пък с тази бременност нямам толкова киселини, колкото в предишнаа, там беше някакъв ад. Бебето се роди с коса, но не прекалено...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия