До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 359
  • 2 391
# 510
Казаха ми в Онкото да ходя директно, поне там, знаят какво да гледат. Но не знам нито къде е, нито кой да търся   Rolling Eyes

В Трета поликлиника има онко - кабинет, но да ти кажа дълбоко се съмнявам, че някой ще те гледа на колпоскоп ако не поискаш или нямат някакво съмнение.

На д-р Михайлов е до Младежкия дом частния кабинет, на Дичев е на ул.Места/ до нас/.

Виж целия пост
# 511
 Голям оптимист е този, който те е пратил в Онкото. Дичев пък конкретно, така "знае" какво да гледа, че и след биопсия ми постави грешна диагноза. На мен лично единствено Ковачева ми е взела правилно цитонамазка от две места и ми е споменала за колпоскоп. Ако вземе да си коригира и ценоразписа тогава ще я похваля обаче  Mr. Green
Виж целия пост
# 512
За какви суми говорим?
Виж целия пост
# 513
Момичета, спомняте ли си името на докторката, която гледа на ехограф в Трета поликлиника? Ходих при нея лятото, обаче пусто забравих как се казва, а сега ми трябва пак.
Виж целия пост
# 514
zdraveite iskam da popitam nqkakav komentar da mi pusnete za dr. ilieva nqkoi ima li i mobilniq imateli nqkakvo otzivi za neq dobra li e lo6a li e az dnes razbrah 4e sam bremenna  EFP EFP EFP i trqba da posetq doktor. preggo preggo newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 515
zdraveite iskam da popitam nqkakav komentar da mi pusnete za dr. ilieva nqkoi ima li i mobilniq imateli nqkakvo otzivi za neq dobra li e lo6a li e az dnes razbrah 4e sam bremenna  EFP EFP EFP i trqba da posetq doktor. preggo preggo newsm03 newsm03
Ами тук май не съм попадала на реален неин пациент,само дъщеря й я рекламираше от няколко различни профила. Peace
Лека бременност и дано някой се включи по твоя въпрос с отзиви от нея. Peace
Виж целия пост
# 516
Аз декември месец ходих при въпросната Илиева,но не писах до сега защото не ми е водила бремеността ,а само за цитонамазка и профилактичен преглед.Като чаках имаше две бременни мамчета,които казаха че са много доволни,обяснявала им,но това не я прави добър специалист.Попитах я за между другото за нашите репродуктивни проблеми с мъжа ми и тя директно ми предложи стимулация,което е голяма грешка за един специалист.Точно тогава докато бях доволна избягах със страшна сила от нея. PeaceА иначе  да,много е мила и добра,обяснява това което питаш.Ако е само за ЖК по здравната каса ще ти свърши работа
Виж целия пост
# 517
Момичета, спомняте ли си името на докторката, която гледа на ехограф в Трета поликлиника? Ходих при нея лятото, обаче пусто забравих как се казва, а сега ми трябва пак.




За тези,които са долу на първия етаж ли става дума? Едната е Детелина Радева,а другата е Лариса(ако правилно си спомням)Георгиева
Виж целия пост
# 518
zdraveite iskam da popitam nqkakav komentar da mi pusnete za dr. ilieva nqkoi ima li i mobilniq imateli nqkakvo otzivi za neq dobra li e lo6a li e az dnes razbrah 4e sam bremenna  EFP EFP EFP i trqba da posetq doktor. preggo preggo newsm03 newsm03
Коя д -р Илиева имаш предвид ? Ако е Мая Илиева от Военна болница аз миналата година ходих при нея за гинекологи4ен проблем , изобщо не съм доволна , изписа неподходящ антибиотик и твърдеше , 4е имам проблем с кръвната захар, но не ми пусна изследвания да видим дали е така.
Виж целия пост
# 519
Момичета, спомняте ли си името на докторката, която гледа на ехограф в Трета поликлиника? Ходих при нея лятото, обаче пусто забравих как се казва, а сега ми трябва пак.

За тези,които са долу на първия етаж ли става дума? Едната е Детелина Радева,а другата е Лариса(ако правилно си спомням)Георгиева

Да, на първия етаж. Тук много я препоръчваха. Обаче коя е от двете  ooooh!
Виж целия пост
# 520


 Преди малко повече от година, за преглед, ехограф и цитонамазка ми взе 90 лв.
Виж целия пост
# 521
задавих се , ма на какво прилича това ..... зъб 350лв. , АГ 90лв. ....най-добрия град за живеене ......
Виж целия пост
# 522
задавих се , ма на какво прилича това ..... зъб 350лв. , АГ 90лв. ....най-добрия град за живеене ......
лекичко да те поправя за зъб - лечение и коронка 700 лв. точно, но пък съм адски доволна... малко оф в темата за гинеколозите.
Виж целия пост
# 523
Момичета, спомняте ли си името на докторката, която гледа на ехограф в Трета поликлиника? Ходих при нея лятото, обаче пусто забравих как се казва, а сега ми трябва пак.

За тези,които са долу на първия етаж ли става дума? Едната е Детелина Радева,а другата е Лариса(ако правилно си спомням)Георгиева

Да, на първия етаж. Тук много я препоръчваха. Обаче коя е от двете  ooooh!

Обсъждахме Детелина Радева. За нея бяха добрите отзиви.
Благодаря, че ми напомни. В началото на април и аз ще отида на профилактичен преглед.
Виж целия пост
# 524
Здравейте,дами Simple Smile иска ми се да чуя актуално мнение за д-р Калчева.Не става въпрос за бременност.Ходих при нея 2 пъти,като ми я препоръча д-р Начева от ВМА.От двете си ходения нямам кой знае какви впечатления,но ми предстои пак ходене и не знам на кого да се доверя ... става въпрос за хормонален проблем най-вероятно .. Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия