До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 335
  • 2 391
# 465
А да имате впе4атления от д-р Хърков .....

Миналата седмица една позната каза, че е ходила при него. Беше отвратена и ужасена. Кабинетът му бил потресаващ, а на бюрото му се търкаляли кренвирши. Каза, че няма да повтори. Не бил и наясно с някакво лекарство и трябвало да разгръща листовката, за да види за какво става реч. Познатата ми е в началото на бременността - няма проблеми или някакви заболявания. Каза, че пиела само витамини.
Виж целия пост
# 466
Здравейте.
Д-р Минчев преглежда и следи бременност в Света София, но не по ЗК, нали така?
А Кироваков ангажира ли се за раждане, че това не прочетох никъде?
Виж целия пост
# 467
Минчев следи ЖК в Света София по ЗК, за съм при него.
Виж целия пост
# 468

А Кироваков ангажира ли се за раждане, че това не прочетох никъде?

Ako се уговорите предварително, би трябвало, повечето момичета, раждали при него, са много доволни.
Виж целия пост
# 469
Мон, по лентичката ти съдя че не е останало много време до срещата с бебка Heart Eyes Кога мина това време Grinning
Извинете ме за спама Embarassed
Виж целия пост
# 470
Кашпичка,  Hug
Като миг мина ... не го усетих изобщо Simple Smile

Да ви питам - някой правил ли е електрофореза на хемоглобин и консултация с хематолог по време на бременността? Електрофорезата не се поема от касата, но поне прегледът при специалист да мине по каса, че ми писна за всичко сама да си плащам и сама да мисля.
Проблемът е, че ми пада хемоглобинът, а желязото и ЖСК са в горна граница, което означава, че намам дефицит на желязо и за да се реши проблема нямам нужда от железен препарат, а гинеколозите само това изписват без дори допълнителни изследвания да пускат. Не им пука, не им се занимава и това е. Желязото също сама си го пуснах и добре, че го направих, защото иначе само щях да се тровя с хапчета желязо не само без ефект, а и с вредни въздействия /когато в организма се натрупа желязо повече от необходимото/. А двама различни АГ ми казаха да пия до края на бременността поне по 1т желязо на ден и толкова... добре че не ги слушам, че знам що за стока са повечето.
Та извинете за подробното обяснение, но може да бъде от полза и на още някой.
Искам да попитам, направление за хематолог от АГ ли да искам или от ЛЛ?
И освен д-р Рибов, друг добър хематолог в Бс има ли? Ако може и координати.

Виж целия пост
# 471
На мен направление ми даде АГ. Но разбрах,че съм можела да вземе и от ЛЛ. иначе доктора ми каза хематолог  или във Варна или В Пловдив.Аз ходих в Пловдив.
Виж целия пост
# 472


Искам да попитам, направление за хематолог от АГ ли да искам или от ЛЛ?
И освен д-р Рибов, друг добър хематолог в Бс има ли? Ако може и координати.


Направление за хематолог ми даде АГ-то, което ми следеше бременността, прати при др. Измирлиева в Света София. Бях доволна.
Виж целия пост
# 473
А Кироваков ангажира ли се за раждане, че това не прочетох никъде?
Ako се уговорите предварително, би трябвало, повечето момичета, раждали при него, са много доволни.

А това в Окръжна ли ще се случи?
Виж целия пост
# 474
Д-р Кироваков работи в МБАЛ, да, няма как да се случи другаде  Simple Smile

Нямам никаква възможност да пътувам сега, така че ми се налага да ходя в Бс на лекар - д-р Измерлиева не съм я чувала, ще питам и за нея. Благодаря на отговорилите ми   bouquet
Виж целия пост
# 475
Здравейте Grinning
Някой от вас знае ли д-р Галина Петрова от Айтос дали работи в събота?Доста ми е напрегнато през седмицата и ми е невъзможно да я посетя.Много ще съм ви благодарна ако ми дадете информация Hug
Виж целия пост
# 476
Аз понеже получих отговора си ще пиша все пак,че доктор Галина Петрова работи в събота до обяд.Аз съм изключително доволна от нея Peace
Виж целия пост
# 477
Момичета дайте телефон на доктор Калчева,искам да се запиша на 4Д при нея за 20.03,не е рано да звъня вече,нали  Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Момичета дайте телефон на доктор Калчева,искам да се запиша на 4Д при нея за 20.03,не е рано да звъня вече,нали  Simple Smile

http://www.svetlakalcheva.com/contacts.php

Обикновено се звъни за час в понеделника преди седмицата, за която искаш час, в твоя случай това означава 11.03. Но не пречи и сега да попиташ.
Виж целия пост
# 479
Кашпичка,  Hug
Като миг мина ... не го усетих изобщо Simple Smile

Да ви питам - някой правил ли е електрофореза на хемоглобин и консултация с хематолог по време на бременността? Електрофорезата не се поема от касата, но поне прегледът при специалист да мине по каса, че ми писна за всичко сама да си плащам и сама да мисля.
Проблемът е, че ми пада хемоглобинът, а желязото и ЖСК са в горна граница, което означава, че намам дефицит на желязо и за да се реши проблема нямам нужда от железен препарат, а гинеколозите само това изписват без дори допълнителни изследвания да пускат. Не им пука, не им се занимава и това е. Желязото също сама си го пуснах и добре, че го направих, защото иначе само щях да се тровя с хапчета желязо не само без ефект, а и с вредни въздействия /когато в организма се натрупа желязо повече от необходимото/. А двама различни АГ ми казаха да пия до края на бременността поне по 1т желязо на ден и толкова... добре че не ги слушам, че знам що за стока са повечето.
Та извинете за подробното обяснение, но може да бъде от полза и на още някой.
Искам да попитам, направление за хематолог от АГ ли да искам или от ЛЛ?
И освен д-р Рибов, друг добър хематолог в Бс има ли? Ако може и координати.



Д-р-Бояджиев.Работи-в-МБАЛ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия