До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 341
  • 2 391
# 480
Здравейте момичета,
някой знае ли какво е работното време на д-р Душепеев в частният му кабинет на ул Републиканска
Виж целия пост
# 481
Д-р Душепеев няма работно време в този кабинет, приема само с предварителна уговорка, когато му се обадиш по телефона.
Виж целия пост
# 482
Благодаря Tintina
Виж целия пост
# 483
Бихте ли ми помогнали в избора? Мърмърова, Гамишев или Драгнева?

А този д-р Кироваков, когото виждам, че хвалите, къде преглежда и при какви условия?
Виж целия пост
# 484
и на тримата съм посещавала, класацията ми е: 1. Гамишев 2. Мърмърова 3. Драгнева
Виж целия пост
# 485
Д-р Кироваков преглежда в Св.Николай Чудотворец,там му е кабинета,аз ходя при него и съм много доволна  Simple Smile
Виж целия пост
# 486
Д-р Кироваков преглежда в Св.Николай Чудотворец,там му е кабинета,аз ходя при него и съм много доволна  Simple Smile
Хайде сега, големи хвалби, голямо нещо.  hahaha
Виж целия пост
# 487
Le4e Bubole4e ne se bazikai s men,ot li4en opit znae6 4e e dobar,vse pak i ti hodi6 pri nego  smile3534
Виж целия пост
# 488
Le4e Bubole4e ne se bazikai s men,ot li4en opit znae6 4e e dobar,vse pak i ti hodi6 pri nego  smile3534
Joy
Така е, и аз съм доволна от него, търпи ме човекът, отговаря ми не въпросите, гледа да мине повече неща по здравна каса.
Виж целия пост
# 489
А Кироваков разполага ли с апаратура? Възможно е да се наложи да се занимава с раничка на шийката, киста, евентуално хормони да засича...
Виж целия пост
# 490
Според мен това е единственият недостатък, в кабинета в "Св. Николай Чудотворец" има само един доста смотан ехограф, а в друг кабинет не знам преглежда ли. Вярно е, че най-важно е лекарят да е добър, а не ехографът и т.н. какъв е, но все пак ако имаше и апаратура съвсем цена нямаше да има. Дано успее да си отвори хубав кабинет с добра апаратура в близките години.
Виж целия пост
# 491
Ако стане като другите ни лекари, ще си отвори.
Виж целия пост
# 492
Ако стане като другите ни лекари, ще си отвори.

Стига де, недей така песимистично ... защо да е само мираж добър лекар с хубав кабинет  Mr. Green Поне надежда нека да имаме и в нашия град да се появи това чудо  Mr. Green
Виж целия пост
# 493
Ако стане като другите ни лекари, ще си отвори.

Стига де, недей така песимистично ... защо да е само мираж добър лекар с хубав кабинет  Mr. Green Поне надежда нека да имаме и в нашия град да се появи това чудо  Mr. Green
Амин!  bishop
Виж целия пост
# 494
Миналата седмица бях на профилактичен преглед при др Кироваков  бях с направление, взе 30лв за ехограф, иначе ми направи много добро впечатление. Бяха му свършили направленията за изследвания и за това ме извика пак в началото на април, а не ме накара да си ги платя. Наистина единственият недостатък е ехографа с който работи, ако бях бременна много бих искала да виждам бебчето когато ме преглежда. И да попитам бременните майчета от вас взима ли пари за ехограф и ако взима колко Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия