До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 357
  • 2 391
# 1 875
Момичета, на някоя от вас правена ли е хистероскопия? Препоръчаха ми д-р Недялков, защото след поредния кюртаж продължават проблемите ми.
След обикаляне по болници успях да го открия в Маджуров, прегледа ме и ми предложи да ми направи хистероскопия в Бургасмед.  Някоя има ли впечателния от там, добра ли е апаратурата.
Виж целия пост
# 1 876
Преди 2 месеца д-р Недялков прави хистероскопия на майка ми в девата, останахме много доволни от доктора, отношението му към нас, професоинализма и резултата от операцията е много добър.
Няма да коментирам некомпетентните момичета на  регистратурата, които според мен пречат на докторите да си вършат работата.
Доколкото знам д-р Недялков е напуснал девата. Всяка болница си заслужава докторите.
Сигурна съм че и в новата болница ще работи толкова добре,  както навсякъде.
Професионалиста е такъв навсякъде. Така че не се притеснявай, довериш ли се на д-р Недялков ще останеш доволна.
Не апаратурата, а задапаратното устройство е важно. Sunglasses
Виж целия пост
# 1 877
Къде ще работи Недялков занапред?
Виж целия пост
# 1 878
В Маджуров е д-р Недялков вече Simple Smile
Виж целия пост
# 1 879
Здравейте, какво ви е мнението за Д-р Братова? Добър специалист ли е?  newsm78
Виж целия пост
# 1 880
Здравейте, какво ви е мнението за Д-р Братова? Добър специалист ли е?  newsm78
Никакво. Не разбра, че съм бременна, въпреки че ходих няколко пъти на преглед при нея.   smile3505
Виж целия пост
# 1 881
Здравейте, какво ви е мнението за Д-р Братова? Добър специалист ли е?  newsm78
Никакво. Не разбра, че съм бременна, въпреки че ходих няколко пъти на преглед при нея.   smile3505
А при мен по време на мануален преглед ми каза "Имаш МАЛКО гъбички" и ми назначи лечение без да ми пусне никакви изследвания. С една дума - ориентирай се към друг гинеколог. Самият факт, че в темата въобще не се споменава името на тази лекарка, е показателно.
Виж целия пост
# 1 882
Oт д-р Братова лични впечатления нямам, но през последните години слушам само крайно негативни мнения за нея. И нито едно положително.
Виж целия пост
# 1 883
За добри и внимателни доктори гледам че се спрягат имената на др.Кироваков. Др Гамишев и ако не се лъжа др Минчев така мисля че се казваше...
Виж целия пост
# 1 884
Някой знае ли дали и къде работи сега д-р Бояджиев?
Виж целия пост
# 1 885
Някой знае ли дали и къде работи сега д-р Бояджиев?

Ако не се лъжа - беше коментирано преди време в темата, че не е в България.
Виж целия пост
# 1 886
Надявах, че се е върнал и някой му има координатите Confused
Кого в такъв случай да препоръчам за рутинен преглед и МБ?
Записах си Миринчев, но кой друг?
Виж целия пост
# 1 887
Минчев и Таторова  Peace
Виж целия пост
# 1 888
Надявах, че се е върнал и някой му има координатите Confused
Кого в такъв случай да препоръчам за рутинен преглед и МБ?
Записах си Миринчев, но кой друг?

Да не е Минчев? Много ми е антипатичен Миринчев, що така не знам   newsm78 Кироваков  добавям
Виж целия пост
# 1 889
3-4 страници назад го препоръчват Миринчев, аз нямам лични впечатления
Д-р Парушева не преглежда ли по ЗК?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия