VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 513
  • 4 970
# 1 365
Оф, все едно чакам Нова Година Laughing
Виж целия пост
# 1 366
Оп, бати Къцко ще посреща звИздата.
Той знай ли малко инглиш, едно мараба да каже поне Mr. Green
Виж целия пост
# 1 367
Оф, все едно чакам Нова Година Laughing
Това беше култово!!!! Joy
Виж целия пост
# 1 368
Памела не е ли към 50-те вече?

Николчето много мълчалива, грам  бисер не е изръсила
Виж целия пост
# 1 369
Малко оф, обаче забележете и рекламите--абсолютно няма реклами да се повтарят, а сега изкараха и някакви антични, които не сме виждали от 100 години. НОВА пак ще направят пачката

Не знам дали са стари, но Нова се съсипаха да рекламират.
Виж целия пост
# 1 370
Оф, все едно чакам Нова Година Laughing


rotfImbo Шъ погина с вас ....
Виж целия пост
# 1 371
Къци и Пам Пам, Къци и Пам Пам  newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 1 372
Фънки ще го хванат,че е с мисия...ми само той излезе от изповедалнята

Здравейтииииии  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 373
Чувате ли как викат П-А-М-Е-Л-А

Аз викам БАТМАН, БАТМАН, БАТМАН!


И аз с теб  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Team Батман!!
Hug
Виж целия пост
# 1 374
Къцко  обикаля тъжно пред вратата
Виж целия пост
# 1 375
Ееее бате Къци нацапа гащите от кеф, тръпнеше като първолак, на който му казаха че неговата рисунка е най-хубавата и ще отиде на изложбата в Мало Конаре  Mr. Green Просто не може да не му излезе късмета, та самата леля Пам го е избрала...мърррр   chef Турлю гювеч стана цялата история  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 376
Много забавно е при вас, а и в къщата са ги събрали все образи Joy
Виж целия пост
# 1 377

Иначе, добре ли сте? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 378
Аз Николчето още в Черешката я забелязах,че е темерутеста.

ВИП-а нямаше да е същият без Вас  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 379
Ох, безразлична ми е Памела, но новата журналистка или да излиза или да даде обет за мълчание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия