VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 402
  • 4 970
# 1 515
Егати народа дето сме! Побеснях! Тя ще казва за нашенската носия /е, силно казано носия, но с български нашивки/, че майка й ще е секси с нея, не тя, а българите ще й пляскаме и ще я приветстваме! Да се научи на уважение, да прояви интерес, да научи нещо за страната ни, а не да казва, че нищо не знае и да показва директно и индиректно, че е тук за малко и не й се задълбочава в нещата. Надявам се Фънки да я срине с пренебрежението си! Поне него и без мисия си го бива в тази част. Има нужда от приземяване тази жена!
Честно, много се набрах!!!
Виж целия пост
# 1 516
Като гледам как редят за купон на двора да не са обявили пълното мълчание на Фънки за победа.  Laughing
Иначе предполагам, че когато предават на живо ще е със симултативен превод, а кадри от през деня със субтитри. Преводачката се справи учудващо добре, но имаше твърде много говорещи едновременно.
Виж целия пост
# 1 517
Егати народа дето сме! Побеснях! Тя ще казва за нашенската носия /е, силно казано носия, но с български нашивки/, че майка й ще е секси с нея, не тя, а българите ще й пляскаме и ще я приветстваме! Да се научи на уважение, да прояви интерес, да научи нещо за страната ни, а не да казва, че нищо не знае и да показва директно и индиректно, че е тук за малко и не й се задълбочава в нещата. Надявам се Фънки да я срине с пренебрежението си! Поне него и без мисия си го бива в тази част. Има нужда от приземяване тази жена!
Честно, много се набрах!!!

И аз съм възмутена, че не е изчела страницата на България в Уикито.  NaughtyПоне един курс да беше изкарала!
Виж целия пост
# 1 518
На Памела официалната рокля е като моята домашна. Ама аз съм по сресана. Ей на - стигнАли са ни американците. Crossing Arms

На мен ми хареса. Защо да слага официална рокля. Много ме накефи факта, че всички си дърпат роклите надолу, а тя нагоре. Супер... Хем неглежарка, хем хубавелка!
Виж целия пост
# 1 519
 Нещо внасят маси и столове през пясъка...
Къде гледате , искам безплатноооо
Не е безплатно.
Как разбирате, че не е безплатно?
Виж целия пост
# 1 520
Много тъпо стана накрая, на Памела и стана досадно и бързо-бързо прекъсна интервюто. Хич не ми допадат новите. Журналистката супер превзета, Орлин ми е много лигав, Аксиния и в нея нишо естествено не намирам. Ше видим може и да ми допаднат с течение на времето. Памела ми харесва, много е естествена.
Виж целия пост
# 1 521
Егати народа дето сме! Побеснях! Тя ще казва за нашенската носия /е, силно казано носия, но с български нашивки/, че майка й ще е секси с нея, не тя, а българите ще й пляскаме и ще я приветстваме! Да се научи на уважение, да прояви интерес, да научи нещо за страната ни, а не да казва, че нищо не знае и да показва директно и индиректно, че е тук за малко и не й се задълбочава в нещата. Надявам се Фънки да я срине с пренебрежението си! Поне него и без мисия си го бива в тази част. Има нужда от приземяване тази жена!
Честно, много се набрах!!!
Ти пък! Какво се хващаш на н'еква си там хамериканска Златка! Все едно сега англичаните да ни се обидят заради Черната Златка, че Лондон е държава!  Joy
Виж целия пост
# 1 522
 Нещо внасят маси и столове през пясъка...
Къде гледате , искам безплатноооо
Не е безплатно.
Как разбирате, че не е безплатно?
Аз гледам на официалния сайт.  Embarassed
Виж целия пост
# 1 523
Егати тъпнята, защо ги дават тия как редят отвън...
Пазят си материала за утре!

да и който си плаща парите му отиват на халос  ooooh!

Именно, направо се гаврят с хората. Аз затова на тез' пари не давам.  Peace Да са живи и здрави тези, дето са пуснали сайтове за безплатно гледане.


О да и аз съм така  Peace Пари не давам на тия Naughty
Виж целия пост
# 1 524
На Памела официалната рокля е като моята домашна. Ама аз съм по сресана. Ей на - стигнАли са ни американците. Crossing Arms

На мен ми хареса. Защо да слага официална рокля. Много ме накефи факта, че всички си дърпат роклите надолу, а тя нагоре. Супер... Хем неглежарка, хем хубавелка!

Мда, и аз съм на това мнение. Може и с плажна рокля да си, но зависи как я носиш. Не съм фен на Памела, но много ми допадна, това което видях до тук.
Виж целия пост
# 1 525
  Не е превзета,това ми хареса, то и аз съм в момента с една памучна плажна рокличка на шарено рае.Но нейната предполагам е доста по-скъпа от моята за 5 лева.
Виж целия пост
# 1 526
Тоя Ники Кънчев не стига, че не можа две думи на кръст да каже, ми и само мъцаше "аааа, аааа..."
И ма****рите се пресягат, ще ѝ извадят очите!
После пък Къци само дето на гръб не я преметна да я носи.
Оня пък дебил Фънки гледа като изтресен, с отворена уста...
Честно ви казвам, захлЮпих се с възглавницата от срам!  
Виж целия пост
# 1 527
На Памела официалната рокля е като моята домашна. Ама аз съм по сресана. Ей на - стигнАли са ни американците. Crossing Arms

И аз съм по-убава от Пам

Аз не знам дали съм по-хубава, но със сигурност и аз съм по-сресана. И нивгаж не съм се явявала в публично пространство с такава сплъстена коса.
Иначе е свежичка, слабичка, стегната, ето намерих и позитив, да не кажете, че завиждам само  Mr. Green

Честно, много се набрах!!!
Все едно сега англичаните да ни се обидят заради Черната Златка, че Лондон е държава!  Joy
Joy
Виж целия пост
# 1 528
Къде е Тонка да каже нещо newsm78
Виж целия пост
# 1 529
На Памела официалната рокля е като моята домашна. Ама аз съм по сресана. Ей на - стигнАли са ни американците. Crossing Arms

На мен ми хареса. Защо да слага официална рокля. Много ме накефи факта, че всички си дърпат роклите надолу, а тя нагоре. Супер... Хем неглежарка, хем хубавелка!

Мда, и аз съм на това мнение. Може и с плажна рокля да си, но зависи как я носиш. Не съм фен на Памела, но много ми допадна, това което видях до тук.

Факт е, че и аз не съм й фен, но както си и мислих, като я видях в непринудена обстановка по ми се хареса  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия