VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 394
  • 4 970
# 1 740
В момента само ги гледам, нямам звук и не чувам какво си говорят. Направи ми впечатление, че Багата е доста зле. Много бързо се уморява и не може да си прави добре упражненията. Златка много силна тренировка направи, доста се измори. Аз само като я гледах се поизпотих  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 741
В момента само ги гледам, нямам звук и не чувам какво си говорят. Направи ми впечатление, че Багата е доста зле. Много бързо се уморява и не може да си прави добре упражненията. Златка много силна тренировка направи, доста се измори. Аз само като я гледах се поизпотих  Mr. Green
Тук ли гледаш?
http://www.own3d.tv/BULGARIANSTREAM

Къци прави закуска:)
Виж целия пост
# 1 742
А те ли си готвят? Интересно ми е като няма пералня... да ги видим как ще си перат дрехите нашите "VIP"-ове
Виж целия пост
# 1 743
Кога излъчват на живо по нова освен в 8ч newsm78
Виж целия пост
# 1 744
В момента само ги гледам, нямам звук и не чувам какво си говорят. Направи ми впечатление, че Багата е доста зле. Много бързо се уморява и не може да си прави добре упражненията. Златка много силна тренировка направи, доста се измори. Аз само като я гледах се поизпотих  Mr. Green

Пълно глупости си говорят в момента. Къци прави мюсли за 4 човека за закуска.
Виж целия пост
# 1 745
Да, добре върви.
Как може да нямат пералня? В басейнчето ще си перат, някой /може би Фънки, щото все пак си е с най-голяма маса/ ще се прави на центруфуга и ще върти водата Simple Smile
Виж целия пост
# 1 746
До сега Фънки седя в хола. Сега като призрак отиде в спалнята да ляга. Явно има проблем със заспиването.
До сутринта ли гледате? Аз нямам никакво желание,не ми е интересно все още, до 12-1 и си лягам.
Ами! Ставам рано Simple Smile

Влади бил треньор и обяснява на Аксиния и Бони как правилно да правят коремни. Не ги правели правилно.
Виж целия пост
# 1 747
В момента гледам Къцчо. Извинявам му се на човека за нафталина Embarassed. Личи си че е чел и е работил върху себе си.
Приятно ме изненадва.
Кривошиева не стига, че и готви и сервира,  ами и кусури намира : " аз всичко ям сурово ".
Виж целия пост
# 1 748
Владко дава фитнес съвети.
Виж целия пост
# 1 749
Памито да не се е качила вече на самолета за връщане Simple Smile
Виж целия пост
# 1 750
за кой художник говори Патрашкова ?
Виж целия пост
# 1 751
При Гала пак коментират, а тя щяла днес да интервюира Памела.
Виж целия пост
# 1 752
Kъде е Памито?
Виж целия пост
# 1 753
Памела сигурно спи , заради часовата разлика .
Виж целия пост
# 1 754
спряха всички стриймове , да не би Памела да се е надигнала ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия