VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 363
  • 4 970
# 1 980
Ха-ха преди години четох статия, че Пам плаща на специален фризьор за да поддържа косата и така, че да изглежда неглиже. Представям си да я нападнат в къщата с гребенчета. Joy

така, така ... я, дайте да я срешем, и да и облечем нещо лъскавко ... на каква се прави тая? тя не знае ли, че е дошла на Балканите?  Mr. Green  .. че то влизането в българския ББ трябва да е най-тържествения случай в живота и   Laughing

И да и дадем да наизусти историята ни.

Снощи във вечерното излъчване към 12ч,Златка обясняваше ,че Багата е много затворен човек,само когато останели на саме ставал друг човек. Това обяснява донякъде мълчанието му.

Чак ми стана жал за Памела,докато слушаше глупостите на Ники,накрая тотално не го издържа и хукна към вратата. Забелязах,че беше недоволна и от охраната,която май освен да се покаже пред камерата, не я опазваше особен.Добре,че не се преби по ВИП килимчето,че можеше да иска и неустойки на наще Mr. Green.
Виж целия пост
# 1 981
Владко се е изкъпал, май.

А какво стана с мисията на Бони? Разбраха ли съквартирантите за нея?
Виж целия пост
# 1 982

А какво стана с мисията на Бони? Разбраха ли съквартирантите за нея?

Да, спечели я  Peace
Виж целия пост
# 1 983
Владко се е изкъпал, май.

А какво стана с мисията на Бони? Разбраха ли съквартирантите за нея?
Владко си търси гащите Sick Бил ги "оставил" (захвърлил, ако питаш мен) "Ей там", по средата на пода в кухнята.

Да. Казали са им още в неделя вечерта.
Виж целия пост
# 1 984
Аха, ясно. Мерси!
 Sick за гащите, ако пак иска да си ги обуе същите! Дано майка му да ги е вдигнала.
Сигурно някое от кучетата ги е завлякло някъде, ако се е носил аромат от тях!
Виж целия пост
# 1 985
Мале тоя Николай има ли някой дето да не обсъди ?!?
На Фънкито шкембето, Бони била със спортна злоба и драпала..абе не се спря тоя.Супер лицемерен е,стои на 1 маса с тия хора,после отива в другата стая и ги обсъжда с други.
Само вижте как му светват очичките, като започне да говори зад гърба на някои.Интригант гаден.Дано бъде първия изгонен.Въпреки, че прави мили очи на всички и им се мазни.
На Владо някой пък му открадна миризливите гащи..
Виж целия пост
# 1 986
Толкова от Памела
http://www.petel.bg/EKSKLUZIVNO--PAMELA-IZBYAGA-OT-VIP-BRADAR__22294
Виж целия пост
# 1 987
Извинете, че питам и аз, но случайно да знаете линк за гледане със звук. Всичките, които намерих са без звук!
Виж целия пост
# 1 988
Не било редно да готвят и чистят виповете ,според Марианка .

Ами, тя значи точно това трябва да прави, защото сама си каза, че не е Вип.
Виж целия пост
# 1 989
Мале тоя Николай има ли някой дето да не обсъди ?!?
На Фънкито шкембето, Бони била със спортна злоба и драпала..абе не се спря тоя.Супер лицемерен е,стои на 1 маса с тия хора,после отива в другата стая и ги обсъжда с други.
Само вижте как му светват очичките, като започне да говори зад гърба на някои.Интригант гаден.Дано бъде първия изгонен.Въпреки, че прави мили очи на всички и им се мазни.
На Владо някой пък му открадна миризливите гащи..

И аз се чудех, какво му харесват на този...То на челото му пише, че е лицемер и интригант
Виж целия пост
# 1 990
  Те сега обядват ли,вечерят ли с тази леща?
Виж целия пост
# 1 991

Пфууу.... пълни измишльотини...проверявайте си малко инфото като го пускате де..  Naughty На нея и е платено да стои определен срок и ще си тръгне тогава когато и изтече договора.. Peace
Виж целия пост
# 1 992

Ако е вярно, голяма излагация...
Мислех, че багажа не е загубен а е някакъв номер на продуцентите.
Виж целия пост
# 1 993
Първо,това са си чисти слухове,а 2-ро - ние въобще няма да видим очите на Пам през целия й престой в тази къща.Тя постоянно е затворена,спи отделно,къпе се отделно,то това не е ВИП Брадър за нея,а си е просто ВИП.Пускат ли изобщо кадри от нейната стая?Не съм чела назад страниците,че те са хиляди,но се съмнявам да пускат нещо оттам.Сигурно в договора е забранено. hahaha
Виж целия пост
# 1 994
Гледах на обяд по Нова, някакво предаване дето го водеше Нели /от Огледала/, та там казаха, че багажа е изгубен и лично Кремена Халваджиян и нейните стилистки ще разходят Памела днес по родните бутици, за да и набавят дрехи  newsm78. Дори Памела си го туитнала май това, че "отново" се оказала без багаж. Явно е свикнала да и го губят.

После гледах по Диема Фемили Златка Блек, обсъждаха "днешната младеж" с оназ "много известната журналистка". Еми Златка говори като мъжага, някак хулигански, с едни начумерени физиономиии не спря да прекъсва жената. Сигурно 20 пъти!! И освен това докато другата жена говореше тя гледаше на страни и се почесваше  ooooh!.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия