VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 334
  • 4 970
# 2 100
Какви са тъпанари само ... събрали се на групичка, стоят отстрани и я гледат като мечка на мегдан  

може да не знаят английски? Освен Ирен Кривошиева ( чиято книга четох и смятам, че не е наред с главата) друг дали говори нещо. На моето екранче досега гледам само ВИП народ от малцинствата
Нищо лошо, но не очаквам от тях да си говорят с Памела Андерсън, освен с ръкомахане.
Виж целия пост
# 2 101
Бонка откъде ги вади тия тоалетчета?  ooooh!
Виж целия пост
# 2 102
Сори, но Патрашкова може да е всичко друго , но не е и изкуфяла леличка !

+1
Виж целия пост
# 2 103
какво им дадоха на мацките?
Виж целия пост
# 2 104
Щели да правят баница на Памито  Crazy
Виж целия пост
# 2 105
Нямате изчитане! Crazy


Пуснах ги да ги погледам малко, но и работя междувременно, така че не съм им отдадена напълно.
Понеже Памела е коментираната личност като цяло, аз пак ще съм на обратното мнение на повечето от вас, защото на мен не ми хареса. И проблема не е в дрехите и косата, тя почти винаги е зле тупирана... Поведението й, никак не ми допадна. За мен беше инфантилна. Казвате тук сладка...но някак си жена на 45 не ми се връзва с епитета сладка. Очаквах да е по-сериозна.
Виж целия пост
# 2 106
Николчето първо да си тупира буклите, да се нарисува малко и е готова да прави баница...  Flutter Иначе - не! Naughty ooooh!
Виж целия пост
# 2 107
Щели да правят баница на Памито  Crazy
с нея ще я правят.
Никол само пред огледалото стои и все нещо прави по/със себе си Crazy
Виж целия пост
# 2 108
Сега па преместиха при Юлиян Философ.
Виж целия пост
# 2 109
Сега па преместиха при Юлиян Философ.

И мен почна да дразни  Crazy

Николчето първо да си тупира буклите, да се нарисува малко и е готова да прави баница...  Flutter Иначе - не! Naughty ooooh!

Да типична кифла,само пред огледалото  Tired
Виж целия пост
# 2 110
Поведението й, никак не ми допадна. За мен беше инфантилна.

Как така инфантилна? Беше шокирана направо.
Пред теб ако се изправи този бастун Кънчев и се държи като все едно си маймуна на синджир, ти с какво държание ще му отвърнеш?
Снощи тоя простак се държа отвратително. Това ли е нивото на българските мъже? Абсолютен кретен.
Виж целия пост
# 2 111

Николчето първо да си тупира буклите, да се нарисува малко и е готова да прави баница...  Flutter Иначе - не! Naughty ooooh!

Да типична кифла,само пред огледалото  Tired
и аз това си мислех. Само Аксиния няма да се включи в баницата!
Като ги гледам мъжете в къщата не ми изглеждат особено впечатлени от присъствието на Памчето.

п.п. Ех, тия сладки цигарки...
Виж целия пост
# 2 112
Аксиния ще има рожден ден след 2 дни.
Виж целия пост
# 2 113
О,  чудо. Багата проговори.
Виж целия пост
# 2 114
Памито ще хапва баница.
Тази Никол е много красива, но нужно ли е вечно да се оправя, първо си оправяше грима, 5 минути по-късно си направи екстра обем изпръсквайки невероятни количества лак за коса Crazy .

Сега Аксиния, Юлиан и Николай си говорят, Николай използва израза 'въпросната Памела'  Laughing .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия