VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 323
  • 4 970
# 2 355
Все си мисля, че Златка се правеше на утрепана. И  най - лошата реклама си е реклама. Ето - в интернет само за нея се говори. Ако беше познала столиците какво?  Нищо.

 Naughty

кухо парче аз я познавам от преди да стане "вип"

Апропо, тя това висше го кара 10 години. Но и 20 да беше пак същото.  Joy А, средното й е още по-зян.

къде го гледате, бе хора?
Виж целия пост
# 2 356
Все си мисля, че Златка се правеше на утрепана. И  най - лошата реклама си е реклама. Ето - в интернет само за нея се говори. Ако беше познала столиците какво?  Нищо.

И аз се чудя...
Да не излезе, че хем ги знае, хем във всичките е спала по хотели, че и магнити има на хладилника си, за допълнителни упражнения...  Thinking
Виж целия пост
# 2 357
това къде го дават? състезанието?
Виж целия пост
# 2 358
Имам чувство, че някои звезди се почувстваха засенчени от кака Пам. Само Бони и още двама-трима подходиха нормално към ситуацията. Другите явно не знаят как да реагират, или пък са свикнали да изпъкват повече. Mr. Green

А на мен ли ми се стори или Патрашкова не беше много весела от идването на другата журналистка Соня в къщата вчера? Направи много сериозна физиономия преди да си лепне дежурната усмивка. Явно къщата е тясна за двама журналиста. Wink Иначе ми хареса, че Криси се държа добре с гостенката Памела, както и Бони и Къци.
Виж целия пост
# 2 359
Все си мисля, че Златка се правеше на утрепана. И  най - лошата реклама си е реклама. Ето - в интернет само за нея се говори. Ако беше познала столиците какво?  Нищо.

 Naughty

кухо парче аз я познавам от преди да стане "вип"

Апропо, тя това висше го кара 10 години. Но и 20 да беше пак същото.  Joy А, средното й е още по-зян.

къде го гледате, бе хора?

http://www.ustream.tv/channel/baybradur
Виж целия пост
# 2 360
Айдеее, и Аксиния се прояви колко е умна  hahaha
"Ана Каренина" ако не знаете, е написана от Достоевски  omm
Виж целия пост
# 2 361
Златка не е прецедент в ББ по ръсене на глупости.Спомнете си онези титани на мисълта т.нар. благоевградски пуйки и участието им в стани богат.
Патрашкова ,каза едно нещо и то много на място,цитирам по памет"Срам я е сега,срамното обаче е,че много бързо и мина срама"
Смятам,че след като Памела напусне ББ,ридните "звезди" ще се отпуснат и ще се държат по-естествено.Сега са доста сковани,Мариянка ми идва лицемерка.
Виж целия пост
# 2 362
Кои пък са другите звезди?  newsm78

Този сезон като цяло слаб от към "випове" ми се види.
Виж целия пост
# 2 363
Мацкиииииии, къде го гледате сега?

http://www.ustream.tv/channel/baybradur  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2 364
Все си мисля, че Златка се правеше на утрепана. И  най - лошата реклама си е реклама. Ето - в интернет само за нея се говори. Ако беше познала столиците какво?  Нищо.

И аз се чудя...
Да не излезе, че хем ги знае, хем във всичките е спала по хотели, че и магнити има на хладилника си, за допълнителни упражнения...  Thinking
Стига де, правила се  Laughing Мерил Стрийп не е толкова добра  Crazy Joy
Виж целия пост
# 2 365
Че е тъпо парче Златката не се изненадах, но къде точно и е красотата и сексапила прехвален?

Много груба изглежда и грозна, пъпчива като пубер под шпакловката фон дьо тен си личи даже!

Фънки ме кефи за сега, той временен гост ли е?
Виж целия пост
# 2 366
Айдеее, и Аксиния се прояви колко е умна  hahaha
"Ана Каренина" ако не знаете, е написана от Достоевски  omm

В гимназията имах съученик, който упорито се опитваше да ни убеди, че Ана Каренина е съпругата на Лев Толстой.
Виж целия пост
# 2 367
Това което най не ми хареса на мен е отношението на виповете към Памела. Няма значение с какво е станала известна, дори и със силикона си да е, е милион пъти по-известна от всичките там взети заедно. Обаче българина много трудно успява да контролира злобата и завистта си към по- успелите от него и това силно си пролича. Най-естествени са Фънки и Бони , най-безинтерени Багата, Ирен и Къци, най- грозна без грим -Мариана, а...къде е Орлин, почти не го видях в таз вечерното издание.
глупости , къде я видя тая злоба и завист ,  
просто не им е интересна , какво като е известна , те цици не са ли виждали ,
Къци , например , въобще не се впечатли от нея, сигурно през миналия век би му била интересна , но сега ... и Фънки отдавна е приключил с плакатите на голи каки , и той не е много впечатлен забелязах ..

второ - да не са деца в детската градина , да идат и да накачулят някой , просто ей така , все пак с непознат човек се спазва някаква дистанция ...
Виж целия пост
# 2 368
Ще има парти ,голям праз ,че не  знае Лондон или Англия е столицата на Великобритания  Laughing
Това е сложно.Тя да не би да знае, че Англия и Великобритания са една и съща държава.Важното е парти да има.
И тая противна водеща с тоя писукащ глас дето се държи малоумно.,Още вчера ми направи отвратително впечатление.Едва ли ще я сменят, ама поне малко да я вкарат у ред.
Виж целия пост
# 2 369
Алекс си е фалцетна , така си говори , много жени като вдигнат децибелите минават във фалцет .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия