VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 386
  • 4 970
# 2 415
А Владко ми става все по-неприятен  Stop . Като хората те обичали щели да ти дадат малко 'хлебче'. Та нали и тези хора трябва да са работили за да си изкарат прехраната...Това момче е наистина лудо, хубаво говори за любов и единство, ама ако всички бяхме като него, кой щеше да ни дава хлебец Crazy ?

Така ли приказва мамината душица? Много удобна философия за мързеливци и безхаберници ...  ей, много ги любя такива проповедници  Close
Виж целия пост
# 2 416
....
Това е сложно.Тя да не би да знае, че Англия и Великобритания са една и съща държава......

Ми не са "една и съща държава".

Виж целия пост
# 2 417
Аксиния и тя се обажда неумело ...
Виж целия пост
# 2 418
Нито един от онлайн каналите не ми тръгва  Crossing Arms
Защото са претоварени.Нашият е спрян,защото момчето говори по скайпа и не го е пуснал.Има работа и ще изчакам.  Grinning
Виж целия пост
# 2 419
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money
И аз съм завършила там "Счетоводство и контрол",но не бих казала,че беше лесно,напротив NaughtyЗащо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени PeaceПознавам пного неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове PeaceДържавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък LaughingА и знанията на Златка по география би трябвало да са от прогимнзията,а не от университета,там не се учат столиците Joy

Братовчет ми учи в Варнеския свободен и знам как стоят нещата,а за Бургаския още по хвалебствена слова съм чувала Whistling Те и държавните не са цвете за мирисане...,но разликата е балкан Wink Peace
Виж целия пост
# 2 420
А Владко ми става все по-неприятен  Stop . Като хората те обичали щели да ти дадат малко 'хлебче'. Та нали и тези хора трябва да са работили за да си изкарат прехраната...Това момче е наистина лудо, хубаво говори за любов и единство, ама ако всички бяхме като него, кой щеше да ни дава хлебец Crazy ?

Така ли приказва мамината душица? Много удобна философия за мързеливци и безхаберници ...  ей, много ги любя такива проповедници  Close

А ние сме израсли с последния пролетен дъжд...
Виж целия пост
# 2 421
....
Това е сложно.Тя да не би да знае, че Англия и Великобритания са една и съща държава......

Ми не са "една и съща държава".


Така си е.Обаче Англия си се изполва масово.Никой не казва Великобритания, а накратко Англия.
Виж целия пост
# 2 422
Неграмотни хора има навсякъде. Университетът не е имунизация срещу незнанието.
За един незнанието на европейските столици е недопустимо, за друг незнанието, кога се използва пълен и кратък член. Не бъдете толкова крайни!
Тук има видни примери за знаещи и незнаещи, завършили и в свободни университети и в държавни.
Перфектни хора няма. Има малко образовани и начетени и много образовани и начетени.  Wink
Виж целия пост
# 2 423
Неграмотни хора има навсякъде. Университетът не е имунизация срещу незнанието.
За един незнанието на европейските столици е недопустимо, за друг незнанието, кога се използва пълен и кратък член. Не бъдете толкова крайни!
Тук има видни примери за знаещи и незнаещи, завършили и в свободни университети и в държавни.
Перфектни хора няма. Има малко образовани и начетени и много образовани и начетени.  Wink
Да,ама аз не видях никой завършил държавен университет,да се бие в гърдите колко е начетен.  Whistling
Виж целия пост
# 2 424
 Мисля, че с мисията със столиците и Владко нямаше да се справи, при все , че се има за Месия.
Виж целия пост
# 2 425
Според мен  първите номинирани ще са Владо, Патрашкова и Къци. Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 2 426
....
Това е сложно.Тя да не би да знае, че Англия и Великобритания са една и съща държава......

Ми не са "една и съща държава".


Така си е.Обаче Англия си се изполва масово.Никой не казва Великобритания, а накратко Англия.

А, какво остава някой да каже United Kingdom?  newsm78

На нея пък коя й е столицата?  Joy
Виж целия пост
# 2 427
А Владко ми става все по-неприятен  Stop . Като хората те обичали щели да ти дадат малко 'хлебче'. Та нали и тези хора трябва да са работили за да си изкарат прехраната...Това момче е наистина лудо, хубаво говори за любов и единство, ама ако всички бяхме като него, кой щеше да ни дава хлебец Crazy ?

Така ли приказва мамината душица? Много удобна философия за мързеливци и безхаберници ...  ей, много ги любя такива проповедници  Close

Стига де, Владко е гениален направо. Нали  L. Ron Hubbard беше казал, че ако искаш да станеш милионер, то най-лесниято е да си основеш религия. Та и Владко е на прав път. Събира последователи Mr. Green
Виж целия пост
# 2 428
Мисля, че всички се възмущават по-скоро от факта, че това момиче (направих си труда да погледна фен страницата й във фейсбук) страшно много хора го харесват, следователно е нещо като модел на поведение на тийновете. Сега като я видят колко е "начетена" ще си кажат - "за какво да се моря да уча, ей я Златка тъпа като гьон, пък е извьеснъ". Или бъркам?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 429
Според мен  първите номинирани ще са Владо, Патрашкова и Къци. Вие какво мислите?
Владо,Аксиния и странната журналистка от Америка. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия