VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 363
  • 4 970
# 4 290
Rolling Eyes
Интересен избор на Памела
Може би искаше да е с някои които да не и задава въпроси и вечерята да приключи по бързо.
Joy Joy Joy
Аз харесвам Памела. Каква усмивка, какво излъчване!
Виж целия пост
# 4 291
Ох Бони и Пам много ме разсмяха  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 292
Мали, тоз Къцко ... йогист, спортист!!!   smile3506
Виж целия пост
# 4 293
Памела я разбира много добре Wink
И повтаря правилно.

Според мен имаше слушалка в ухото, разбра й всяка дума на Бонка.
Иначе бяха страхотни двете, много сладки  Grinning
Виж целия пост
# 4 294
Rolling Eyes
Интересен избор на Памела
Може би искаше да е с някои които да не и задава въпроси и вечерята да приключи по бързо.
Честно да ти кажа и аз така мисля, пролича си, че доста бързаше да си отиде в стаята.
Аксиния с тея въздишки Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 295
Aбе глеам сте обсъджали силикона на Златка.
Обсъдете и на Аксиния. Grinning Той май е блестял в повече голи фотосесии..

А като им гледам нослетата..всичките са еднакви..май при 1 са си ги правили. Grinning
Виж целия пост
# 4 296
Не, ама забелязах, че Златка има лепенка в/у емблемата на Адидас. Чак пък толкова..  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 297
Rolling Eyes
Интересен избор на Памела
Може би искаше да е с някои които да не и задава въпроси и вечерята да приключи по бързо.
Joy Joy Joy
Аз харесвам Памела. Каква усмивка, какво излъчване!
То и на мен много ми харесва. Тя си е направо професионален биг брадър гост. И всичко го прави с такава лекота и финес, направо е Уауу
Просто си мисля каква причина бих имала аз да вечерям с китаец примерно, ако имам избор ...
Едва ли е понеже ми е сготвил ориз преди това  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4 298
Тъй като съм попадала в такава ситуация ,доброволно никога не бих си го причинила .
Виж целия пост
# 4 299
Ах, какъв ковач е  Николайчо. Един малък Наполеон, мамин златен е той. Mr. Green
Виж целия пост
# 4 300
Мнооооого ме дразни просто това недоразумение Николаи  Close
Нема толкова противен и нагъл интригант...
Виж целия пост
# 4 301
Абе тая Мариана дали няма циганска жилка?
Виж целия пост
# 4 302
Абе тая Мариана дали няма циганска жилка?

има , има , джуревка си е ; )) ..и аз гледах как се синее ...
Виж целия пост
# 4 303
Имате ли идея, защо предаването цензурира думата "цигани"?
Виж целия пост
# 4 304
Е не Къци  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия