Съпруги, чиито мъже пътуват по море-29

  • 54 262
  • 730
# 420
Милички,аз ви чета,но нямам сили да пиша вярвайте.По цял ден ми е лошо и поврьщам,та какво само да ви се оплаквам.Много ме зарадвахте с искрените си коментари относно лентичката ми.Страхувах се да я сложа защото имам малко проблеми с бременността,но вече не издьржах.За капак днес се обадиха на мьжо ,че утре заминава и направо.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 421


Добро утро!
Слънце, мого добре знам какво е, защото не веднъж и на нас са ни спрятали тоя номер ...от денс за утре, кое да правиш по напред ....багаж ли да приготвяш....да комбинираш удобен транспорт или да имам време тайно да по страдаш  ooooh!  Но такива са от тая фирма, няма да ги споменавам, за да не им правя реклама  Wink
Пожелавам един спокоен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 422
ХаДиииииииииииии, ставайтИИИИИИИ Hug
........че Котьо Ошо ви изпи каВето ейййййййййййй Laughing

                                  

Слънчице,
Разбирам те душко.....да не сме на мястото ти сега. Но дай Боже това да е временно Praynig. Пишеше по едно време едно момиченце Пепсилайт, и то така като тебе караше началото на бремеността си. Но по късно писа, че вече няма такива екшъни. Пък ела и пиши някой път между две повръщания и ни се оплачи де Hug Тука не сме само за хвалби, нали една от друга черпим сили и кураж.
Аз също съм малко фаталистка и затова ако бях на твое място щях да изджасам лентичката по късно Laughing Всичко ще е наред от сега нататъка със бебенцето thumbsup
А мъжете ни могат да ги вдигат по всяко време за път, само работа да имат. Тези дни тръгва момчето на една от нас, точно по 24 Декемри.....ама кО да праЙш, съдба и работа.
Моя е тръгвал и по Коледа и по Нова Година, и на последните си кръгли годишнини, ама точно в денят им пътуваше.......Важното е да се прибират живи и здрави нашите смели момчета!

Мацуранки, лек и спокоен ден....аааа и чИстИт празник бееее....ми то СтуденСкия празник Wink

Ааа, писали сме с Веселчето wavey
Виж целия пост
# 423
Добро утро! Hug
Докато се матом да си търся един кораб и вече Весето е сервивала тематичното кафе.  bouquet
Пък аз кораба го намерих и видях,чe влиза вече.И ми се обадиха току-що по обяд да отивам.Мразя в събота след обед да работя,ама кой пита.
Слънчице,много е нeпрятно,че точно за празниците тръгва момчето ти.Но баткото и бебенцето ще са с теб,няма да си самичка.Дано скоро ти минат неразположенията и да имаш безпроблемна бременност до термин.
Приятен съботен ден ,момичета! newsm47
Виж целия пост
# 424
Здравейте!
Не съм писала от години в темичката, но се завръщам да ви следя. Hug
Виж целия пост
# 425
Момичета-кокичета, бива ли така  ooooh!  за малко да не вдигнем наздравица за днешния ден!

Честит празник, бивши, настоящи и вечни студенти  Wink  Ха наздраве!
Виж целия пост
# 426
Охааа, ихааааа, .....Мартини и то с любимите ми жълти розиииииии smile3508

Благодаря ти Веселчееееейййй  bouquet

МноУ вкусна тая хомеопатия, ейййййййй!!!! newsm10  Както винаги, много стилна почерпушка душа!

НаздравЕЕЕЕЙЙЙ!!!!
Виж целия пост
# 427
мЬОрниииинг wavey

                               


ivaaa wavey

.....А верно бееее, вернУ виждам, чИ нЪ слИдиш      smile3503 Е ако желаеш може и по някой ред да написваш thumbsup

СтраОтен вятър тука блъска от към морето, имам чуството, че ще отвее терасата newsm43 страшничко. Да не си в морето сега Praynig  До преди малко поне не валеше......кофти ден. Ако се наложи да се излиза ще се прибереш мокър като мишок. Но пък интересно, вятъра не е студен newsm78 И затова благодарско, на дЕдо Божко Wink

Така, че по леглата и под одеалата ви пожелавам един много спокоен и лежерен ден thumbsup с книга в ръка, и с тИлИвизУритИ пУт нУса thumbsup
Виж целия пост
# 428
Предлагаме ви да започнете деня с чаша горещо кафе и доза коледно настроение  Wink  Добро утро!
 ivaaa, добра си се завърнала! Аз съм от новите попълнения  Wink , но с момичетата си допаднахме а това е важно за общуването. Надявам се да ти е приятно в нашата компания  Hug
Делти, днес и тук нямаме сняг, но пък дъжд в изобилие и както тропа по покрива така ме е приспал, че доста окъснях  Wink ....но пък сега не става да разходя кучето, ще се намокрим здраво  ooooh!  ще чакаме, ама до кога ли  newsm78
Хубав и спокоен ден за всички  Hug
Виж целия пост
# 429
Добро утро момичета  Simple Smile Иваааа добре дошла отново. Hug
И тук в Русе времето е ужасно......вали и е студено и ще видя как ще се наканя да отида до магазина Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Благодаря ви момичета за гостоприемството!   bouquet
mimkata36, виждам , че си градска  Mr. Green, тази нощ беше ужасна. Ставах през час да видя да не е хвръкнало нещо през терасата, ужас......
Иначе ние тази седмица ще имаме попълнение  Crazy, господин шеф-механика се завръща. Mr. Green
Виж целия пост
# 431
Ивааа ти от Русе ли си
Виж целия пост
# 432
Ивааа ти от Русе ли си
Даааа Grinning
Виж целия пост
# 433

Хубава седмица за всички  Hug
Виж целия пост
# 434
Добро утро,прекрасна седмица на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия