Размисли за тройка

  • 217 051
  • 914
# 690
Fortune, емоцията е ясна, без нея до тройка няма да се стигне  Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 691
В тройките няма чувства.
Аз затова ги избягвам.  Grinning
Куин, номиниран те за мазохист - да те галят, веят, целуват... и накрая кафе и шоколад.  Naughty
Виж целия пост
# 692

Куин, номиниран те за мазохист - да те галят, веят, целуват... и накрая кафе и шоколад.  Naughty

В това пък какво мазохистично има?!  newsm78 Да ме веят не знам какво значи или по-скоро не ми харесва как звучи.  Laughing Да ми веят вече ми звучи добре.  Laughing
Виж целия пост
# 693
...
В това пък какво мазохистично има?! 
...
Няма кулминация.
Виж целия пост
# 694
...
В това пък какво мазохистично има?! 
...
Няма кулминация.
Ти пък! Кулминацията да не е всичко?!  Laughing
Виж целия пост
# 695
Fortune, не ме провокирай.  Laughing


Аз не помня дали съм казвала нещо за тройките.  newsm78 Но не бих правила тройка с 2 жени, с 2-ма мъже по-бих направила, но пак зависи как, т.е., не както е по порно филмите. Предпочитам и двамата да ме галят нежно и да ми правят вятър с едни огромни пера, да ме целуват навсякъде, а после да ми донесат кафенце с малко шоколад.  Laughing

Провокирам те! Laughing

Ехеее ти харем направо описа, а не обикновена тройка. Wink

 Мазохизмът иде от там, че толкоз зор за галене и целуване и накрая кафе и шоколад...т.е. къде е съвокуплението тогава?! Куйн? Laughing
Виж целия пост
# 696
Куин, учи се от Fortune. При нея не ми е нужно да се дообяснявам.
Виж целия пост
# 697
Fortune, не ме провокирай.  Laughing


Аз не помня дали съм казвала нещо за тройките.  newsm78 Но не бих правила тройка с 2 жени, с 2-ма мъже по-бих направила, но пак зависи как, т.е., не както е по порно филмите. Предпочитам и двамата да ме галят нежно и да ми правят вятър с едни огромни пера, да ме целуват навсякъде, а после да ми донесат кафенце с малко шоколад.  Laughing

Провокирам те! Laughing

Ехеее ти харем направо описа, а не обикновена тройка. Wink

 Мазохизмът иде от там, че толкоз зор за галене и целуване и накрая кафе и шоколад...т.е. къде е съвокуплението тогава?! Куйн? Laughing



Съвокуплението не се описва.  Mr. Green Ма без него ще е по-яко - малко сексуално напрежение да се създаде, та после като стане, да е в пъти по-яко отколкото, ако стане веднага.  Wink
Виж целия пост
# 698
И аз съм правила, 1 мъж с 2 жени, да се похваля де... Wink Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 699
Е, честито! А, шоколад имаше ли накрая?! Wink
Виж целия пост
# 700
И аз съм правила, 1 мъж с 2 жени, да се похваля де... Wink Embarassed Embarassed

Приятелка? Гадже? Кога това? Ох, толкова въпроси напират в мен  Joy
Виж целия пост
# 701
Толкова страници и само дрънкане.
А аз съм седнал на първия ред. Изядох си пуканките...
Виж целия пост
# 702
Толкова страници и само дрънкане.
А аз съм седнал на първия ред. Изядох си пуканките...
Хайде ти като си толкова отворен, почвай с действията!

Пънки, с мъжа ти или не?
Виж целия пост
# 703
Куин, как разбра, че съм отворен?
Не си чела цялата тема, дал съм си мнението по-назад.
Аз съм тук като кибик. Нъц!
Виж целия пост
# 704
47 страници ще ми е трудно да изчета... Поздравления, ако не си отворен. Значи си задръстеняк като мен... аз само се правя на отворена.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия