Раждане в Окръжна Болница "Св.Анна" град София

  • 277 077
  • 2 198
# 1 890
 Момичета който са раждали скоро в Окръжна болница с избор на екип, моля нека да кажат колко пари струва и какво включва./ вип стая и епидурална упойка/Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1 891
Платих 700 лв за екип с анестезиолог (секцио) при д-р Жекова. Това е стандартна цена за екип с анестезиолог. Без него е 560 лв или нещо такова. Плаща се след раждането и си имаш документ с имената на целия екип, който е бил ангажиран.
Понеже ме оперираха спешно така и не сме обсъждали какво друго включва цената, но бях в самостоятелна стая със собствен санитарен възел. Не съм доплащала нищо.
Да уточня, че все пак съм и с близнаци, ако това е имало значение за настаняването ми.
В самото отделение на едно табло са закачени цени, условия и т.н. Има и дни, в които можеш да посетиш отделението и да прочетеш за какво иде реч, ако се притесняваш да питаш.
Виж целия пост
# 1 892
И аз реших да раждам там.Мисля да не плащам за екип защото казват че лекарите там са добри.
Виж целия пост
# 1 893
Между другото не съм убедена какво включва понятието вип стая в тази болница. По простата причина, че всички стаи ми се видяха еднакви, те не са и толкова много. Аз платих екип и ме сложиха в стая с три легла, като лежахме две жени по времето на моя престой. Лошото е, че хигиената на санитарния възел беше на нивото на градска тоалетна  Close Колкото и прилична да беше стаята (пвц дограма, теракотен под, мивка, повивалник, кантарче за бебето, шкафчета и гардеробчета, даже телевизор с монети), за мен беше неприемливо раждала жена да ползва кой знае откога немита тоалетна.
Виж целия пост
# 1 894
Между другото не съм убедена какво включва понятието вип стая в тази болница. По простата причина, че всички стаи ми се видяха еднакви, те не са и толкова много. Аз платих екип и ме сложиха в стая с три легла, като лежахме две жени по времето на моя престой. Лошото е, че хигиената на санитарния възел беше на нивото на градска тоалетна  Close Колкото и прилична да беше стаята (пвц дограма, теракотен под, мивка, повивалник, кантарче за бебето, шкафчета и гардеробчета, даже телевизор с монети), за мен беше неприемливо раждала жена да ползва кой знае откога немита тоалетна.

Затова ти дават онзи йоден разтвор (Браунилол)  Grinning - за дезинфекция. Иначе докато бях там всеки ден обливах тоалетната с вряла вода от душа, дори когато бях в самостоятелната стая Simple Smile
Виж целия пост
# 1 895
Между другото не съм убедена какво включва понятието вип стая в тази болница. По простата причина, че всички стаи ми се видяха еднакви, те не са и толкова много. Аз платих екип и ме сложиха в стая с три легла, като лежахме две жени по времето на моя престой. Лошото е, че хигиената на санитарния възел беше на нивото на градска тоалетна  Close Колкото и прилична да беше стаята (пвц дограма, теракотен под, мивка, повивалник, кантарче за бебето, шкафчета и гардеробчета, даже телевизор с монети), за мен беше неприемливо раждала жена да ползва кой знае откога немита тоалетна.

Затова ти дават онзи йоден разтвор (Браунилол)  Grinning - за дезинфекция. Иначе докато бях там всеки ден обливах тоалетната с вряла вода от душа, дори когато бях в самостоятелната стая Simple Smile
И аз. Не помагаше особено ...  Tired
Виж целия пост
# 1 896
Колко се плаща за ВИП стая в болницата?И има ли голяма разлика от обикновената стая?
Виж целия пост
# 1 897
Ето да разгледаш, както и телефони да питаш:
http://www.sveta-anna.eu/agrodilno.html
Виж целия пост
# 1 898
Мерси!
Виж целия пост
# 1 899
Стига да има свободна самостоятелна стая, не се доплаща ползването й. Питат те каква искаш, можеш да си избереш сама ли да си или не. В единичните стаи няма ТВ и не са по-различни от другите. Мисля че без екип няма как да си платиш само за стая.

Избор без анестезиолог е 565 лв. Аз се бях уговорила да ползвам упойка, но тъй като нямаше време ми се размина и платих по-ниската цена.
Виж целия пост
# 1 900
Стига да има свободна самостоятелна стая, не се доплаща ползването й. Питат те каква искаш, можеш да си избереш сама ли да си или не. В единичните стаи няма ТВ и не са по-различни от другите. Мисля че без екип няма как да си платиш само за стая.

Избор без анестезиолог е 565 лв. Аз се бях уговорила да ползвам упойка, но тъй като нямаше време ми се размина и платих по-ниската цена.
                                                                                                                                                                             Мерси за отговора!Ти скоро ли си раждала в болницата и при кой?
Виж целия пост
# 1 901
Преди по-малко от месец при д-р Дачева.
Виж целия пост
# 1 902
Добре.Моя термин е за 18 август и ще ходя да ми мерят тоновете.Вече нямам търпение да мине всичко и да си го родя живо и здраво!
Виж целия пост
# 1 903
Полежах в Окръжна, за задържане и като цяло имам добри впечатления от там. Следи ме Д-р Иво Димитров, който изражда там, прегледах темата, но не видях някой да е коментирал нещо за него. Има ли все пак мами с впечатления?
По медицински причини съм за секцио и понеже Димитров доста ме предразполага и успокоява, когато психясам, мисля да го избера за екип. Освен това при прокървяването му се обадих в 6ч. сутринта и човека вдигна телефона и 7 и 15 ме прегледа, което малко лекари биха направили за пациентите си. Може ли някой да ми обясни в какво точно се изразяват Вип стаите в Окръжна. И тъй като ми е първо бебче, не съм много запозната, да питам кога дават бебешока на мамите със секцио. Колко точно се лежи, ако всичко е нормално.
Може ли да те посещават във Вип стаите, тъй като в обикновените много рядко пускат и как става като цяло уговорка за дата, плащане и тн.


И аз се интересувам от мнения за др. Иво Димитров. Сподели дали него си избрала, кога ти е терминът?
Виж целия пост
# 1 904
Аз не съм раждала при доктор Димитров, но едно от момичетата, с които общувах в болницата, беше негова пациентка. Роди секцио заради усложнение в деветия месец.операцията мина добре, но това, което ми направи силно впечатление е, че човекът се отнасяше много отговорно към нея -идваше постоянно да я види и преди, и след раждането, винаги имаше информация какво се случва  от дежурните лекари, тя също му е звъняла по телефона, когато го нямаше. Така че за професионализъм не мога да кажа нищо, не съм му била пациент, но като страничен наблюдател спокойно мога да кажа, че се отнасяше съвестно и много човешки с нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия