Колкото и прилична да беше стаята (пвц дограма, теракотен под, мивка, повивалник, кантарче за бебето, шкафчета и гардеробчета, даже телевизор с монети), за мен беше неприемливо раждала жена да ползва кой знае откога немита тоалетна.
Колкото и прилична да беше стаята (пвц дограма, теракотен под, мивка, повивалник, кантарче за бебето, шкафчета и гардеробчета, даже телевизор с монети), за мен беше неприемливо раждала жена да ползва кой знае откога немита тоалетна.
- за дезинфекция. Иначе докато бях там всеки ден обливах тоалетната с вряла вода от душа, дори когато бях в самостоятелната стая
Колкото и прилична да беше стаята (пвц дограма, теракотен под, мивка, повивалник, кантарче за бебето, шкафчета и гардеробчета, даже телевизор с монети), за мен беше неприемливо раждала жена да ползва кой знае откога немита тоалетна.
- за дезинфекция. Иначе докато бях там всеки ден обливах тоалетната с вряла вода от душа, дори когато бях в самостоятелната стая 
Препоръчани теми