Между другото, само като предположение, искам да кажа, че точно в Круп най-вероятно са се блъскали над проблема колко години да изтрае металът БЕЗ да се счупи, а не как да се счупи след 2-3-5 години (в зависимост от гаранционния срок). А това са две противоположни парадигми.
именно /или примерът с найлоновите чорапи/. Струва ми се, че пишещите нещо не го разбират това. Възможно ли е?
/пп Кинескопите на София81 доколкото помня, бяха стари кинескопи ( стари като поколение, не втора употреба) на Филипс. Нашите тв на вилата са софия 81 и май все още работят ( но са сменяни кинескопите им през годините) Това е така, защото мисля, че повечето са трансизтори, почти никаква/или никаква електроника. същото важи и за колите. Фордчето на баща ми няма нищо електронно вътре, всичко е механично и съответно докато трае материала и се поддържа, ще върви, Жигулата я продадохме през 2001 и е карана от 1974 до 2001 , накрая от мен/