Има ли радикален ислям в България?

  • 26 612
  • 672
# 300
Mr. Green - не е нужно да ставате зли, като не ви харесва това което четете или да обиждате русите дами.

1. Относно дискриминацията - колко от вас са живяли в Родопите, в село близо до Ардино например, че да имате идея за какво иде реч? Аз живях 9 месеца преди няколко години. Жена в кръчма не се допускаше, дори и да влезе, не я обслужват.

Все слушам за тази драма и всяко лято се питам как пък една кръчма не уцелих в Родопите от тези, в които не пускат жени и не говорят на български.  Crazy
Виж целия пост
# 301
в Ардино не са ли помаци?
Виж целия пост
# 302
Абе кой в България мрази евреите, освен евентуално маргиналите от Атака ии футболните агитки? Моля ви се, накрая ще речете, че и арменците са мразени.
Виж целия пост
# 303
в Ардино не са ли помаци?
Не са, турци са и аз съм била там и не са ме гонили от никъде.Абе аз в Джебел бях месец време , дето е бастиона на ДПС, и нямаше проблеми с кръчмите Laughing само дето ме гледаха странно ,че беше посред лято и аз по потник, с гол пъп...а ония жени забулени и с нещо като шлифери-дълги до земята.
Виж целия пост
# 304
Mr. Green - не е нужно да ставате зли, като не ви харесва това което четете или да обиждате русите дами.

1. Относно дискриминацията - колко от вас са живяли в Родопите, в село близо до Ардино например, че да имате идея за какво иде реч? Аз живях 9 месеца преди няколко години. Жена в кръчма не се допускаше, дори и да влезе, не я обслужват.

Все слушам за тази драма и всяко лято се питам как пък една кръчма не уцелих в Родопите от тези, в които не пускат жени и не говорят на българскиCrazy

И аз това го знам - смелата българска жена, която нищо не я спира. Играх я тази роля, не сработва добре, особено като си сама или е през зимата.
Виж целия пост
# 305
Абе кой в България мрази евреите, освен евентуално маргиналите от Атака ии футболните агитки? Моля ви се, накрая ще речете, че и арменците са мразени.
Оооо повярвай ми има  Mr. Green , а някои хора по нищо не отстъпват на Хитлер  Wink
Моя позната еврейка от Пловдив наскоро се изсели в Израел и нещата които съм чувала от нея са меко казано не толкова хубави колкото си мислим Wink
Виж целия пост
# 306
Абе кой в България мрази евреите, освен евентуално маргиналите от Атака ии футболните агитки? Моля ви се, накрая ще речете, че и арменците са мразени.
Оооо повярвай ми има  Mr. Green , а някои хора по нищо не отстъпват на Хитлер  Wink
Моя позната еврейка от Пловдив наскоро се изсели в Израел и нещата които съм чувала от нея са меко казано не толкова хубави колкото си мислим Wink

Е, и? И аз имам позната, възрастна еврейка и мога да кажа, че беше изключително добра и хрисима, постоянно се усмихваше. Wink Беше уважавана, както всички останали хора.
Виж целия пост
# 307
Че кой казва нещо лошо за евреите ? Имам достатъчно много приятели евреи за да знам какви са ?
Проблема е какво отношение получават в Бг от българите, а то не е толкова хубаво колкото си мислиш  Mr. Green
Виж целия пост
# 308
Че кой казва нещо лошо за евреите ? Имам достатъчно много приятели евреи за да знам какви са ?
Проблема е какво отношение получават в Бг от българите, а то не е това хубаво колкото си мислиш  Mr. Green
Защото останах с впечатление, че си мислиш, че едва ли не всички евреи в БГ са низвергнати, а не е така.
Не можеш да поставяш под един знаменател всички българи, като мразещи всеки етнос различен от техния. Има възпитани хора, които са над тия неща.

п.п Предният пост го написах, за да поясня, че жената беше щастлива че живее в БГ.
Виж целия пост
# 309
защо си мислиш че всички които изповядват исляма са низвергнати Simple Smile
Не можеш да поставяш под един знаменател всички мюсюлмани, като мразещи всека религия различна от техната. Има възпитани хора, които са над тия неща. Mr. Green
Виж целия пост
# 310
защо си мислиш че всички които изповядват исляма са низвергнати Simple Smile
Не можеш да поставяш под един знаменател всички мюсюлмани, като мразещи всека религия различна от техната. Има възпитани хора, които са над тия неща. Mr. Green
О, това съвсем не си го мисля, но за разлика от мен, ти определено си го мислиш. Mr. Green
Виж целия пост
# 311
До сега се опитваше да ми налагаш мнението си, а сега се опитваш и да ми казваш какво да мисля ... Mr. Green Съжалявам , но за да се случи това трябва да си направя пълна лоботомия  Mr. Green
Виж целия пост
# 312

Не можеш да поставяш под един знаменател всички българи, като мразещи всеки етнос различен от техния. Има възпитани хора, които са над тия неща.

да и това важи за всички етнически групи, права си Simple Smile

м/у другото аз съм влизала в джамии в Египет и никой не ме е с спирал, а ако сте гледали новините тази вечер са доста далеч като крайност от българските мохамедани.
Така че да е прекаляваме с легендите за някакви забутани места с хиляда души тот население , които не пуснали някоя си в селската кръчма и айде веднага крайните ислямисти заплаха за родината  Laughing

Освен това помаците са мюсюлмани. Така че са точно в таргета ви за източник на радикален ислям. Simple Smile  И това са най-чистите и честни  хора с които съм имала честта да общувам,ЮНЕСКО трябва да ги обявят за живо съкровище -  ако имаше поне толкова чисти християни у нас, България щеше да е една просперираща и достойна държава, а не царството на Златките.
Виж целия пост
# 313
До сега се опитваше да ми налагаш мнението си, а сега се опитваш и да ми казваш какво да мисля ... Mr. Green Съжалявам , но за да се случи това трябва да си направя пълна лоботомия  Mr. Green
Е, щом смяташ така, това е твой личен избор и свобода на тълкуване. Mr. Green
Виж целия пост
# 314

Не можеш да поставяш под един знаменател всички българи, като мразещи всеки етнос различен от техния. Има възпитани хора, които са над тия неща.

да и това важи за всички етнически групи, права си Simple Smile

м/у другото аз съм влизала в джамии в Египет и никой не ме е с спирал, а ако сте гледали новините са доста далеч като крайност от българските мохамедани.
Така че да е прекаляваме с легендите за някакви забутани места с хиляда души тот население , които не пуснали някоя си в селската кръчма и айде веднага крайните ислямисти заплаха за родината  Laughing
Еми и аз съм била в джамия в Египет и съм се молила, и съм била и с хиджаб, и без хиджаб по улиците. Laughing  Никой не ме е спрял да каже нещо, е вероятно защото не съм била сама. Mr. Green
И тук съм влизала, но без специалното облекло и без молитва, освен 1-2 любопитни погледи, никой не ми обърна внимание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия