Връхлитащия катаклизъм и стълкновението на цивилизациите

  • 12 700
  • 89
# 60
мислех че темата ще е нещо средно между "Сблъсъка на цивилизациите" на Хънтингтън и "Световното Рисково общество" на Улрих Бек, а се оказа , че е за   "Есе за законите на населението” на Малтус.
Виж целия пост
# 61
ПОСЛЕДНАТА ГРАНИЦА
Огромна имигрантска вълна от Юг може да промени коренно демографската характеристика на Европа още през следващите десетилетия 

Никола Стефанов
http://members.tripod.com/~konservativen_forum/ibei/articles/granitsa.html

ХХI век. Връхлитащият катаклизъм
Антон Ж. Иванов
http://demos.hit.bg/vek.htm
Виж целия пост
# 62
ПОСЛЕДНАТА ГРАНИЦА
Огромна имигрантска вълна от Юг може да промени коренно демографската характеристика на Европа още през следващите десетилетия 


Нищо няма да промени. Ще ги изпратят по живо, по здраво обратно там, откъдето напират. А който прави проблеми и стреля с калашници по европейци, ще го изпратят с краката напред на среща със създателя си.

 В Европа винаги е било така. Пълни се с боклук и после боклука се изрива обратно. Факт.
Още малко  ако продължават така, както са я подкарали и махалото ще се обърне. То и без това вече е изгубило инерция и аха, аха, още малко и ще тръгне обратно.


Виж целия пост
# 63
Права си, боклучавите неподходящи населяващи ще ги
преместят. Но нещо се бъркаш кой-кого ще изхвърли.

Виж целия пост
# 64
Права си, боклучавите неподходящи населяващи ще ги
преместят. Но нещо се бъркаш кой-кого ще изхвърли.


Струва ми се че ти си се объркал. Който може да сглобява машини да лети в тях и тояга може да върти, когато сметне за нужно.
А на твойте смугли любимци не им ли дойде социалната помощ на сутринта, до обяд вече ги няма... hahaha Нямат да имат сили да си вържат чалмите.
Щели да изхвърлят....Не стига, че ги хранят от шепа и им сменят памперсите, а вече решиха, че ще играят кьочек върху масата. Цигански номера. Просто рано или късно ще им спрат топлата супа и ще им покажат вратата. Този момент наближава.

Кой от кого зависи помисли малко...
Виж целия пост
# 65
До сега решителни действия от западняци, не съм видял.
То и няма и как да има, защото са мозъчни кастрати ..
Но има време, ще става все по интересно.
Виж целия пост
# 66
До сега решителни действия от западняци, не съм видял.
То и няма и как да има, защото са мозъчни кастрати ..
Но има време, ще става все по интересно.
Гейропа, мозъчни кастрати.... Laughing
Когато един човек е въздържан и цивилизован не значи, че когато му се изакаш в хола няма да те изрита.
Типичното циганско мислене-щом можеш да плюеш на някой в лицето и той не те набие веднага, значи го е страх от теб...М?
Виж целия пост
# 67
 newsm78 На този Пламен накой изчете ли му писанията? Ако е, моля, резюме.  Praynig

Виж целия пост
# 68
Щом не смее да изгони, значи го е страх.
И ще серат в хола и ще им пикаят в саксиите, щот без тях не могат ...
Виж целия пост
# 69
Щом не смее да изгони, значи го е страх.
И ще серат в хола и ще им пикаят в саксиите, щот без тях не могат ...
Тези глупости от первъй канал ли ги чу?
Германия я е страх от батко брадатко? Верно?
 hahaha
Аааа-и от Путин ги е страх...нали? Joy Joy Joy

Нищо-нека брадатко си мисли че на Меркел и се клатят кюлотите от страх.
Ма да не се изненада после, че.....
Виж целия пост
# 70
Г-жа Меркел не мога да я разбера.През 2014г.не си спомням по какъв повод каза,че мултикултурното общество се е провалило.В края на същата година заяви,че;''всички са добре дошли в Германия".Кои всички?Не ми е ясно.Една,две години преди това там нещо се възмущаваха от бг и румънски цигани,не ги искаха.Е,това не е ли двоен стандарт?Ако си от въпросните народности с чалма или забрадка може ли? newsm78
Преди  година в голям столичен магазин разглеждах дрехи.Мъж с две жени говорещи високо на  арабски също гледаха,пробваха.Две малки деца с тях тичаха,крещяха,правеха голям калабалък.Тръгнаха си.Продавачките споделиха задоволството си от този факт понеже им надули главите.След малко едната извика нещо възмутена,другата отиде при нея.Оказва се,че след многото посещения на чужденците в пробните в една имаше ла.но.Ама какво пък толкова,нали не беше избухнало да има жертви? Mr. Green
Виж целия пост
# 71
Не е нужно да показват страха, стига да са послушни.
Да позволяват да се строят джамии, да ги оставят да
се придържат към арабската си културата и въобще да
са  толерантни  по всички параграфи, останалото ще
дойде с времето.
Виж целия пост
# 72
Не е нужно да показват страха, стига да са послушни.
Да позволяват да се строят джамии, да ги оставят да
се придържат към арабската си културата и въобще да
са  толерантни  по всички параграфи, останалото ще
дойде с времето.
Само че докато си чакат времето да не земат те да се гътнат от нетърпение или от глад, защото са им спряли кашата.
Виж целия пост
# 73
Никой няма да им я спре. Както вече ти
казах, кастрирани са либералчетата.
Виж целия пост
# 74
кастрирани са либералчетата.
hahaha
Не бе-гейове са и са активни-и обичат да си сменят партньорите. сега са в Украйна и се приближават към Масква... hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия