Лидл ::18::

  • 87 287
  • 748
# 375
И аз се интересувам за отзиви за  банатския салам. Не си спомням досега да съм го виждала в Лидъл  newsm78
Виж целия пост
# 376
И аз се интересувам за отзиви за  банатския салам. Не си спомням досега да съм го виждала в Лидъл  newsm78
Има го поне от началото на лятото, поне ние от тогава го купуваме. На нас ни харесва.
Но само името му е "банатски" иначе реално няма нищо общо с банатски колбас - родът на мъжа ми е банатски и той беше силно привлечен от салама и леко разочарован след това.
Виж целия пост
# 377
И аз се интересувам за отзиви за  банатския салам. Не си спомням досега да съм го виждала в Лидъл  newsm78
Аз го купих днес за пръв път - хареса ни  Simple Smile
И пак си взех и от бозата със захар - станахме й фенове с дъщеря ми  Party
Виж целия пост
# 378
Този банатски салам харесва ли ви- ако някой го е ял и ееее преди имаше въпрос- за боба в лидъл, но нямаше отговор, та пак го повдигам- кой увира бързо?

Вземала съм от по-дребния боб, увира сравнително бързо, но люспата остава твърда дори и след като вътрешността омекне до разпадане почти.
Взимала съм и от двата вида - не съм доволна.Дори днес си купих от пазара домашен,
познавам човека и от години съм му клиентка, а боба е чуден.цяло лято не съм правила.
Сутринта нямаше хайвер ,но купих от бозата със захар ! Хареса ни !
Виж целия пост
# 379
И на мен не ми хареса лидълския боб, като го сваря има вкус на тиква...
Виж целия пост
# 380
Има ли отзиви за двулицевия матрак, който е от четвъртък? За двулицев матрак тази цена е много добра, но дали е качествен?

И на мен много ми хареса, но не ми върши работа, защото е 90/200, а нашите легла са 82/190   Sad
Ако сега правех, не бих се колебала  Peace
  и мен ме интересува матрака  Thinking
Виж целия пост
# 381
Взех от доматите на промоция!Оказаха се вкусни! Peace
Виж целия пост
# 382
Взех кетчуп   Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 383
Колко струва въпросния кетчуп, който купувате от Лидл?
Виж целия пост
# 384
Нямам точна представа, защото купих и доста други неща - но е прилична.  Между лев и два... търсих картинка с цена да го покажа, но не намерих. За първи път взех и от една пица - 1.50 с гъби. Явно няколко вида, ароматни някакви. За 10 мин  я изпекох на микровълнова с функция грил Хареса се много
Виж целия пост
# 385
Колко струва въпросния кетчуп, който купувате от Лидл?
Май беше 1.79 за 500 мл.
Виж целия пост
# 386
Колко струва въпросния кетчуп, който купувате от Лидл?
Май беше 1.79 за 500 мл.
Мерси!!!  bouquet
Виж целия пост
# 387
Аз също съм фен на пицата с гъби, другата със салама не я харесвам.Чудя се за семейната им пица, но ми се вижда скъпа.
Виж целия пост
# 388
На мен също ми идва скъпа семейната. Нищо, че е килограм.
Често взимам обикновената "Маргарита" /1,99 лв./ и си я допълвам с наличното в хладилника /кашкавал, салам, краставички, царевица, босилек ..../. Така става по-насищаща и вкусна. А разликата между "Маргаритата" и тази с шунка/колбас е цял лев отгоре /за 5 парченца саламче/, което е безумно според мен.
Виж целия пост
# 389
Често взимам обикновената "Маргарита" /1,99 лв./ и си я допълвам с наличното в хладилника /кашкавал, салам, краставички, царевица, босилек ..../. Така става по-насищаща и вкусна. А разликата между "Маргаритата" и тази с шунка/колбас е цял лев отгоре /за 5 парченца саламче/, което е безумно според мен.

Toва и дъщеря ми го прави (студентка е). И винаги има някоя замразена "Маргарита" в камерата.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия