Лидл ::18::

  • 87 287
  • 748
# 60
Препоръчайте ми кашкавал?
Виж целия пост
# 61
 Мизия Милк, опаковка от 1 кг, с кравичка на етикета, цена 10.49 лв. Само такъв купувам, откакто го опитах по препоръка от тук  Peace

 Брех, много съм активна днес в темата  Crazy
Виж целия пост
# 62
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 63
За кои детски ботушки става въпрос, пропуснала съм?  newsm78

 В хартиената брошура ги има  Peace
Благодаря!!! Открих ги!!! Точно същите са като нашите от миналата година!!! Simple Smile И ни пасват идеално на комбинацията от цветове на зимното му яке, което ще му става и тази година...Само остава да открия номер!!! Simple Smile От понеделник са на промоция, а дали ги има и сега? newsm78
Виж целия пост
# 64
Вчера опитахме пуешкото на Oldenhäuser. Много ни хареса.

От кашкавалите ние най-много харесваме Имисклиро Peace
Виж целия пост
# 65
Ние сме на Galereux от две години.Страхотен е.
Виж целия пост
# 66
Ние сме на Galereux от две години.Страхотен е.

Ние също го купуваме често. Нито е прекалено солен, нито стои кисел, нито е мек. С две думи - идеален за вкуса ни.
Виж целия пост
# 67
Ние сме на Galereux от две години.Страхотен е.

Ние също го купуваме често. Нито е прекалено солен, нито стои кисел, нито е мек. С две думи - идеален за вкуса ни.

А топи ли се хубаво на пица, сандвичи? Има някои като пластмаса, да не е такъв?
Мизията е страхотен, потвърждавам, аз като цяло съм фен на българските, чуждите нещо са ми ....странни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 68
Още един глас за Galereux. От няколко месеца само от него купуваме.  Peace
Виж целия пост
# 69
Да, по моите критерии се топи точно, колкото трябва. Да стане мекичък, без да се разлива.
Виж целия пост
# 70
За мен има вкус на стария кашкавал "Витоша". Като го помиришеш, мирише на масло.Никога не е нагарчал.Дано само да не го махнат по някаква причина.
Виж целия пост
# 71
За кои детски ботушки става въпрос, пропуснала съм?  newsm78

 В хартиената брошура ги има  Peace
Благодаря!!! Открих ги!!! Точно същите са като нашите от миналата година!!! Simple Smile И ни пасват идеално на комбинацията от цветове на зимното му яке, което ще му става и тази година...Само остава да открия номер!!! Simple Smile От понеделник са на промоция, а дали ги има и сега? newsm78

Може ли линк,тази седмица не получих  бюлетин.... Praynig
Виж целия пост
# 72
http://www.lidl-pageflip.com/bg.html?kid=eelIzl
Виж целия пост
# 73
Някой пробвал ли е отпреди готовите френски ястия в консервена кутия-огретен, рататуй?
Виж целия пост
# 74
Пууу, как пък кьораво чорапогащниче или чорапки нямаше в славейсковския лидл днес на обяд Crossing Arms Или пускат по 2 чифта от размер или сутринта е имало манифестация на майки с колички в ранните зори Tired И от космонавтите само мънички номерца 3 броя! Мрън!
Картофените нещица също свършиха още в първия ден на обяд. Джолан - йок. Хубаво че са до изчерпване, ама вземете заредете поне за 2 дни да има бре Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия