Лидл ::18::

  • 87 285
  • 748
# 495
Трябва да ни номинират за най-бързо свършващата тема във форума... АКо може някой да каже от коя риба в лидл е доволен- замразена и консерви /като изключим риба тон/.Мерси

маринованата, в пластмасовите прозрачни кофи. Друга не съм пробвала. Все още ...
Аз - маринованата в бурканчета - 3 лв
ето тази : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=676018.msg23001637#msg23001637
Виж целия пост
# 496
От четвъртък ще има много хубави детски 3/4 чорапи 2бр за 4.50лв Миналата година купих на детето - супер са
Колко детски Laughing
Не те разбирам

Пита за размерите - детски са си, не стават за майки - "Размери: 19/22-27/30".  Simple Smile
Преди около седмица имаше и дамски размери и сигурно са останали някъде...
Виж целия пост
# 497

Похвалихте в темата бутер тестото,но освен на "Белла" друго няма.
Какво е лидълското ? Българско,немско ... ?

На него пише "точени кори", а не бутер-тесто. Може от това да си се заблудила, както стана с мен. Иначе не е българско, кафява му беше опаковката, има нарисувани едни кроасанчета на него. Не можах да намеря снимка. Наистина е много хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 498

Похвалихте в темата бутер тестото,но освен на "Белла" друго няма.
Какво е лидълското ? Българско,немско ... ?

На него пише "точени кори", а не бутер-тесто. Може от това да си се заблудила, както стана с мен. Иначе не е българско, кафява му беше опаковката, има нарисувани едни кроасанчета на него. Не можах да намеря снимка. Наистина е много хубаво Simple Smile

аз го загледах , но не купих  Thinking
но щом казваш че е добро , следващият път ще взема  Grinning
Виж целия пост
# 499
Някой с отзиви за този тиган?  newsm78

Виж целия пост
# 500
Някой с отзиви за този тиган?  newsm78



Утре, може би ще знам.  Simple Smile Днес си го купих.
Виж целия пост
# 501
Имате ли отзиви от ананасите им?  Rolling Eyes
За кои ананаси питаш?
От четвъртък ще има много хубави детски 3/4 чорапи 2бр за 4.50лв Миналата година купих на детето - супер са

За този  Grinning

Виж целия пост
# 502

Похвалихте в темата бутер тестото,но освен на "Белла" друго няма.
Какво е лидълското ? Българско,немско ... ?

На него пише "точени кори", а не бутер-тесто. Може от това да си се заблудила, както стана с мен. Иначе не е българско, кафява му беше опаковката, има нарисувани едни кроасанчета на него. Не можах да намеря снимка. Наистина е много хубаво Simple Smile
Благодаря ! Имаше подобна опаковка с кроасанчета,но аз си търся Бутера ,хихи !
Още утре ще разсея заблудата.
Ето,колко е полезна темата !Не бих свързала "точени кори" с бутер тесто.
Виж целия пост
# 503
Доволна съм от препарата за прозорци и дограма.Който е като пяна.Не съм чела всичко и незнам дали е споменаван Hug
Виж целия пост
# 504
Не предполагах, че сериозно питаш за пресен ананас, защото не разбирам какво очакваш да ти кажат като отзив...Мислех, че питаш за тези в консервните кутии...
Виж целия пост
# 505
Ами интересно ми беше дали са сладки,сочни или узрели, тъй като съм предубедена към екзотичните плодове в Бг  Rolling Eyes
Както и да е...
Виж целия пост
# 506
Ако ананасите са брани зелени и транспортирани, както е обикновено тук , никога не са сладки, макар някога да са сочни.
Виж целия пост
# 507
да похваля червените ябълки, които са на промоция по лев и нещо. оня ден купих и снощи ги пробвах, страхотни са - сочни, сладки...ммм днес отивам за още, дано не са свършили Simple Smile
Виж целия пост
# 508
Някой с отзиви за този тиган?  newsm78



Утре, може би ще знам.  Simple Smile Днес си го купих.

Ще чакам отзиви за тигана, че май трябва да сменям моя. Можеш ли да видиш, дали става за миене в миялна машина?
Виж целия пост
# 509
Ще чакам отзиви за тигана, че май трябва да сменям моя. Можеш ли да видиш, дали става за миене в миялна машина?

Сега погледнах - става, поне има нарисувана миялна на дъното. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия