Лидл ::18::

  • 87 287
  • 748
# 570
здравейте Hugмисля,че и преди пускаха тези анцузи ...как са като качество http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19410.htm  bouquet
Виж целия пост
# 571
Аз пък мислех, че това кафе"Гимока" ли какво е- червеното е за еспресо., а то ми запуши машината Cry Някой беше казал нещо за отпушване на машини- таблетки май- да сподели пак, ако може, за да не ровя наново.Мерси.Това червеното и черното 100 % арабика много ми допада, ама пък не е намалено...
Виж целия пост
# 572
здравейте Hugмисля,че и преди пускаха тези анцузи ...как са като качество http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19410.htm  bouquet
Купих си още когато пуснаха за пръв път (естествено на друга цена) - удобен ми е, още си го нося и съм много доволна.
Виж целия пост
# 573
И в Димитровградския Шел не важи талона им,трябвало да ходя до Хасково-16км. за няколко стотинки отстъпка.Това си е подвеждаща реклама,да не кажа измама.

Не е, просто тези бензиностанции не са на Шел, а на други фирми ползващи името Шел.

Да де, ама като пише ШЕЛ, аз откъде да знам, че не е ШЕЛ. Същите тези с франчайзинга, на предната промоция раздаваха талони като заредиш гориво, за да ползваш отстъпка в Лидл. Пък сега обратното не можело.....Лидл да си проверяват по-добре партньорите при промоциите или поне да предупреждават, че не важи за всички бензиностанции.
Виж целия пост
# 574
Аз затова ви направих карта на Еко и с нея си ползвам винаги отстъпка независимо количеството,което зареждам. Иначе в колата талони колкото щеш от лидл ама хич не ми се разкарва специално за това до Шел...
Виж целия пост
# 575
Момичета, искам да купя една такава подочистачка за офиса http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-13C83493-EB45F798/lidl_bg/hs … l/index_19424.htm, обаче някой знае ли как се изстисква?  Rolling Eyes Аз имам с такъв накрайник, беше 50-60 лв., но ясно си личи как се изстисква, а тази? Пише, че е ок за ламинат, което значи, че трябва да може да се изстиска?
Виж целия пост
# 576
Аз пък мислех, че това кафе"Гимока" ли какво е- червеното е за еспресо., а то ми запуши машината Cry Някой беше казал нещо за отпушване на машини- таблетки май- да сподели пак, ако може, за да не ровя наново.Мерси.Това червеното и черното 100 % арабика много ми допада, ама пък не е намалено...

И моята запуши  #2gunfire
Отпуших я вече, ма какво ли не правих  Confused
Виж целия пост
# 577
Момичета, искам да купя една такава подочистачка за офиса http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-13C83493-EB45F798/lidl_bg/hs … l/index_19424.htm, обаче някой знае ли как се изстисква?  Rolling Eyes Аз имам с такъв накрайник, беше 50-60 лв., но ясно си личи как се изстисква, а тази? Пише, че е ок за ламинат, което значи, че трябва да може да се изстиска?

Мисля,че зеленото кръгло нещо на дръжлата се дърпа нагоре и това, което чисти се сгъва на две в средата.
Виж целия пост
# 578
здравейте Hugмисля,че и преди пускаха тези анцузи ...как са като качество http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19410.htm  bouquet
Купих си още когато пуснаха за пръв път (естествено на друга цена) - удобен ми е, още си го нося и съм много доволна.
И аз така, но не помня каква беше цената. Дори онзи ден си го извадих. Сега ще му е вече 3ти сезон. Не е мръднал. (моят е по-малък размер, но не вярвам тези да са различни)
Виж целия пост
# 579
Момичета, искам да купя една такава подочистачка за офиса http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-13C83493-EB45F798/lidl_bg/hs … l/index_19424.htm, обаче някой знае ли как се изстисква?  Rolling Eyes Аз имам с такъв накрайник, беше 50-60 лв., но ясно си личи как се изстисква, а тази? Пише, че е ок за ламинат, което значи, че трябва да може да се изстиска?

Мисля,че зеленото кръгло нещо на дръжлата се дърпа нагоре и това, което чисти се сгъва на две в средата.
Имам подобна от години . Много съм доволна. Зеленото кръгло нещо е за удължаване на дръжката. Плата (чорапа) , с който се мие  се маха и се пере. Ако продават само резервни чорапчета си купи допълнително.
Виж целия пост
# 580
Момичета, искам да купя една такава подочистачка за офиса http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-13C83493-EB45F798/lidl_bg/hs … l/index_19424.htm, обаче някой знае ли как се изстисква?  Rolling Eyes Аз имам с такъв накрайник, беше 50-60 лв., но ясно си личи как се изстисква, а тази? Пише, че е ок за ламинат, което значи, че трябва да може да се изстиска?

Мисля,че зеленото кръгло нещо на дръжлата се дърпа нагоре и това, което чисти се сгъва на две в средата.
Имам подобна от години . Много съм доволна. Зеленото кръгло нещо е за удължаване на дръжката. Плата (чорапа) , с който се мие  се маха и се пере. Ако продават само резервни чорапчета си купи допълнително.

А как се изстисква?
Виж целия пост
# 581
Предполагам на ръка Tired Имам подобна. Много хубаво чисти, но това изстискване много ме дразни.
Виж целия пост
# 582
Аз пък мислех, че това кафе"Гимока" ли какво е- червеното е за еспресо., а то ми запуши машината Cry Някой беше казал нещо за отпушване на машини- таблетки май- да сподели пак, ако може, за да не ровя наново.Мерси.Това червеното и черното 100 % арабика много ми допада, ама пък не е намалено...

И моята запуши  #2gunfire
Отпуших я вече, ма какво ли не правих  Confused
Ами да,те хората не са писали еспресо,но пък картинката ми се стори на еспресо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 583
Ако са същите,като предишните подочистачки-долу  до дръжката има едно,като копченце,като го натиснеш се сгъва на две и така се сваля  или изцежда/макар,че не е много удобно на обикновена кофа,от тези с цедката...има едни с приспособление за изцеждане с ръчка-там е по-удобно/.И после като натиснеш леко,се опъва...Ама го и обясних и аз.....но се надявам да го разбрахте/аз лично,точно заради изцеждането си предпочитам класическия моп с конци,такъв ползвам само за подсушаване и полиране/
Плюшен анцуг и аз имам още от откриването на първия Лидл/демек и аз трети сезон ще му чествам/-много удобен и практичен-любимата ми домашна дрешка..Ама сега гледам ще са само големи номера-иначе бих си взела още един.
Кафето и аз го ползвам/отпреди да го намалят/,обаче го смесвам с една "Арабика 100%,в златната опаковка,понеже тя чиста ми идва слаба/ и досега не съм имала проблем с цедката.Но си мисля,че е за еспресо машина-даже мисля,че пишеше или имаше знак,но няма как да проверя,че съм хвърлила пакета...
А,за талоните-понеже доста съм насъбрала и аз бях бясна,когато на едната бензиностанция се оказа,че вече не била Шел/на надлеза Родопи/,ама едвам бях стигнала там на изпарения и нямаше как да се разправям...сипах малко бензин и на следващото зареждане се дръпнах до Шел-а до Метро-те пък били франчайз....и накрая им теглих една благозвучна на всичките.....щото и без това карам на евтиния бензин и за някави стотинки  отстъпка, не беше честно да ме правят на маймуна/а преди това и на двете вървяха промоциите/ #Cussing out

А,да-да споделя,че си взех от препарата за петна в кутия/около 4лв,дето е/-засега ми изчисти всички налични,но аз и праха смених,та незнам от кое от двете е.... newsm78
Виж целия пост
# 584

Пера и простирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия