Лидл ::18::

  • 87 285
  • 748
# 615
....Това червеното и черното 100 % арабика много ми допада, ама пък не е намалено...

Би ли казала кое е това кафе? Свършва ми Лаваца-та, но не е на промоция там, от където си я купувам. Днес ходихме в ЛИДЛ, гледах кафе червено с черно 100% арабика, ама са два вида - в метална кутия, цена към 4,70 и в пакети 2х250гр. на цена 9,99лв. newsm78 Не държа да е за машина, защото аз си го варя в джезве, но държа да става силно, гъсто и плътно кафе.
Метална кутия е.
Гръцкият кашкавал е единственият, който не ми мухлясва Peace Отворила съм го преди около 2 седмици (не ядем много кашкавал) и няма мухъл, няма нищо. Да не говорим, че и след печене го има на филията. Друг няма да взимам. С какъв ли не не експериментирах - до 5 дни и хваща мухъл. Каква е тази работа не знам ooooh!
Да не би пък да има нещо такова, че е истински и затова мухлясва newsm78
Виж целия пост
# 616
За да хваща мухъл и аз си мисля, че има нещо истинско в него. Как да мухляса химия? При мен това не се е получавало. Стоял е и 10 дни в хладилника.
Виж целия пост
# 617
Как да мухляса химия? При мен това не се е получавало. Стоял е и 10 дни в хладилника.
"Препарирана храна" му викам на това аз. Simple Smile
Виж целия пост
# 618
За да хваща мухъл и аз си мисля, че има нещо истинско в него. Как да мухляса химия? При мен това не се е получавало. Стоял е и 10 дни в хладилника.

 newsm10
Виж целия пост
# 619
кой гръцки кашкавал не хваща мухъл? аз не се сещам такъв....то зависи и как опакован стои ест. в хладилника. все пак и в магазините не мухлсват кашкавалите.
Виж целия пост
# 620
За да хваща мухъл и аз си мисля, че има нещо истинско в него. Как да мухляса химия? При мен това не се е получавало. Стоял е и 10 дни в хладилника.

 newsm10
Т.е. добре е да мухлясва? Абе, имам спомен, че преди кашкавалът не мухлясваше, а изсъхваше newsm78

кой гръцки кашкавал не хваща мухъл? аз не се сещам такъв....
Semi hard cheese пише на него. В момента не се сещам за името. Ще потърся снимка.
Виж целия пост
# 621
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-D239A13A-8177954A/lidl_bg/hs … l/index_17720.htm този ли? ако да - на мен ми е мухлясвал и  още как.
Виж целия пост
# 622
Galereux ми мухляса при стоене по-малко от 7 дни в хладилника
Виж целия пост
# 623
Да. Точно този е. При мен не мухлясва newsm78 Но пък, Добрев напр. за 1 седмица е мухлясъл.
Виж целия пост
# 624
О, тази, който ние взимаме, почваше с "G...." Все не мога да му запомня името. Преди две седмици беше в брошурата на Супер събота с опаковката от 400 гр.

ПП -
Galereux ми мухляса при стоене по-малко от 7 дни в хладилника

Това е "нашият" кашкавал.
Виж целия пост
# 625
може би има значение колко е мек един кашкавал, за това за колко време ще мухляса...но в къщи  кашкавал отворен повече от седмица не се задържа, ние ядем мн кашкавал, често отваряме 2-3 различни наведнъж и в края на седмицата вс са свършили и въпреки вс ми се случва, ако не е добре увит някой да мухляса...май само по гауди и ементали не съм виждала мухъл никога. Но пък те съвсем не се задържат отворени дълго, дълго;)
Виж целия пост
# 626
За да хваща мухъл и аз си мисля, че има нещо истинско в него. Как да мухляса химия? При мен това не се е получавало. Стоял е и 10 дни в хладилника.
На брат ми един познат работеше в Данон и каза, че работи в Данон, но Данон не яде.И с право- бяхме захвърлили  данон под сянката /забравено на село /на сянка на 30 градуса- еми повече
 една седмица не мръдна Shocked
Виж целия пост
# 627
;fge /r r;d  pkd'ekre uf.uf e ;eu*jlc,oq

 Mr. Green
Пробвай пак, че не те разбираме  Hug
Виж целия пост
# 628
ех, докато  го кажеш съм си го оправила...
Galereux  също ми мухлясва, като вземем голямата опаковка...
Виж целия пост
# 629
Някой има ли впечатления от ултразвуковия уред за почистване на бижута?
За излъскване на сребърни прибори дали става?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия