Какво очакваме от жените ???

  • 16 344
  • 163
# 60
Не ме предизвиквай! Hug Laughing Laughing Laughing Лингвистиката ми е сила...
Сеа па и вибро...па ако може и Адриано Челентано да ти е пее  Party Party Party

Тц, Адриано Челентано, не щем, виж може да ми посвири барабаниста на Van Canto, той ме кефи много определено! Особено в това парче: http://www.youtube.com/watch?v=agWwSsCP6KI (rock)  Wink
Виж целия пост
# 61
Sabaton?! Я го заеби тоз, ми пали свeщи Dave Lombardo да ти удари един "перваз" да викаш "алелуя", "амин" и "дай Боже" Party Party Party
Виж целия пост
# 62
Sabaton?! Я го заеби тоз, ми пали свeщи Dave Lombardo да ти удари един "перваз" да викаш "алелуя", "амин" и "дай Боже" Party Party Party

Dave Lombardo на младини, ако беше става, ама вече не е точно мой тип!!! Мисълта ми беше за Bastian Emig – барабани. Simple Smile))))) Пък и тия са абсолютни алкохолици и не само, едва ли стават за нещо качествено!  Wink
Оспамихме темата с глупости! Въпросът беше какво мъжете очакват от жените, не обратното!  Party
Виж целия пост
# 63
Аз директно попитах моя мъж по въпроса и отговорът беше "Понякога просто да си затвориш устата."
Оставам го без коментар... Sad
Виж целия пост
# 64
Аз директно попитах моя мъж по въпроса и отговорът беше "Понякога просто да си затвориш устата."
Оставам го без коментар... Sad

Култ! Честен човечец...

А аз не очаквам от жена да знае кой е Dave Lombardo...ама скиаш ли имало и приятни НЕочаквани изненади  bouquet Money
Виж целия пост
# 65
Аз директно попитах моя мъж по въпроса и отговорът беше "Понякога просто да си затвориш устата."
Оставам го без коментар... Sad

Култ! Честен човечец...

А аз не очаквам от жена да знае кой е Dave Lombardo...ама скиаш ли имало и приятни НЕочаквани изненади  bouquet Money

Е, кво пък толкова, макар че  Slayer не са ми от любимите групи...  Simple Smile много са ми траш!  Mr. Green
Виж целия пост
# 66
Ич не ми трева да ме обгрижва и да ми слугува...Аз искам жена, не прислужница. Сичко мога да си правя сам...без свирки де..А сещай се,снахо Praynig Hug
И моя такава (ме) иска.
Виж целия пост
# 67

Аз директно попитах моя мъж по въпроса и отговорът беше "Понякога просто да си затвориш устата."
Оставам го без коментар... Sad

Ахааа  Hug  Joy... да ви кажа честно... по редовно трябва да го правите и нема да имаме никакви проблеми.  Laughing

Дев е казал всичко което бих казал и аз... и най важното е че очакваме да имаме жена а не прислужница.. останалото си го моем и сами.  Wink
Относно какво точно да очакваме от жените, попаднах на интересни неща от социалните мрежи свързани с очакванията....  Mr. Green
Не ми се ще да ви превеждам щото се изчервявам!!!  Embarassed  Joy
Но ако някой иска да разбере повече... на ЛС че си стана за червени точки 18 +...
Няма порно фотки и неприлични стойки така че спокойно.  Laughing

http://fishki.net/comment.php?id=124593

Те това са очаквания.. тъй да знаете... и все с претенции бре... очакват хем любов... хем море от подаръци.. хем пък и материална помощ !!!!  Joy
А ние на какво да се надяваме при таквиз убавици???? Joy




Виж целия пост
# 68
Относно какво точно да очакваме от жените, попаднах на интересни неща от социалните мрежи свързани с очакванията....  Mr. Green
Не ми се ще да ви превеждам щото се изчервявам!!!  Embarassed  Joy
Но ако някой иска да разбере повече... на ЛС че си стана за червени точки 18 +...
Няма порно фотки и неприлични стойки така че спокойно.  Laughing

http://fishki.net/comment.php?id=124593

Те това са очаквания.. тъй да знаете... и все с претенции бре... очакват хем любов... хем море от подаръци.. хем пък и материална помощ !!!!  Joy
А ние на какво да се надяваме при таквиз убавици???? Joy


Е, аз си мислих, че някой ще взема да си признае, че очаква нещо такова: http://kifla.bg/archives/9849 Уви, нещо май са ми сбъркани представите за очакванията...  Crazy  Wink

Иначе по темата... за подобно меню, какво ще кажете: ?
Виж целия пост
# 69
Аз директно попитах моя мъж по въпроса и отговорът беше "Понякога просто да си затвориш устата."
Оставам го без коментар... Sad
Ахааа  Hug  Joy... да ви кажа честно... по редовно трябва да го правите и нема да имаме никакви проблеми.  Laughing
Един кратък виц по темата:

- Скъпи, какъв подарък искаш за Коледа?
- Да се престориш на глухоняма!
Виж целия пост
# 70

Е, аз си мислих, че някой ще взема да си признае, че очаква нещо такова: http://kifla.bg/archives/9849 Уви, нещо май са ми сбъркани представите за очакванията...  Crazy

Е да де... за позите ясно... ма не ми е ясно като поодъртеем и се позакръглим... как ще я бъде тази поза????  newsm78
Взех че даже си го представих... айдееее.. отидеха ми очакванията при чуждите мацки!!!!  Joy





Виж целия пост
# 71
Е да де... за позите ясно... ма не ми е ясно като поодъртеем и се позакръглим... как ще я бъде тази поза????  newsm78


Аз ако ти покажа една 60 годишна колежка... ще ти падне ченето, убедена съм! Знаеш ли колко 30 г. не могат и да си мечтаят да изглеждат като нея?! Та одъртяването и закръглянето при всеки е различно, и то много!  Wink
Виж целия пост
# 72
Ууууууууу 60...Бре бре бре Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 73
Ууууууууу 60...Бре бре бре Whistling ooooh!

Понеже мацката има профил в Нетлог, ето: http://bg.netlog.com/katista/photo/photoid=113501#photos  Wink само дето не е на 37...., както пише там! 50-ти набор е, моята зодия и сме колежки! Wink  Аре, сега ми кажи, че не зяпна! Интервенции няма никакви, ама на тая снимка е със сини лещи, иначе очите са й кафеви!!!
Виж целия пост
# 74
На въпроса "какво очакваш от жена си"?
Току що отговори: "Да ми разтриеш врата".

Отивам  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия