Априлки 2013 - тема 7

  • 25 287
  • 746
# 150
И ние не сме казали още на никой, само родителите ни знаят и това е  Simple Smile аз искам да попита знаете ли коя гестационна седмица отговаря на началото на 4ти КАЛЕНДАРЕН месец, подчертавам календарен, че на всякаде ми говорят за лунарни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 151
yara , абсолютно същото и с мен сутринта  Sad много се изнервих
Другият вариант е Давидков.
Виж целия пост
# 152
Disney princess според мен е някъде края на 15-та началото на 16-та
Виж целия пост
# 153
Това е схемата на  календарните месеци Simple Smile

Виж целия пост
# 154
Искам да попитам тези които са ходили на ранен скрининг 11-13г.с. в Фемина, дали са им дали някакъв документ от прегледа в който пише размерите на CRL, NT и NB, дават ли снимки и записват ли на диск или флашка прегледа.

  bouquet
Виж целия пост
# 155
Искам да попитам тези които са ходили на ранен скрининг 11-13г.с. в Фемина, дали са им дали някакъв документ от прегледа в който пише размерите на CRL, NT и NB, дават ли снимки и записват ли на диск или флашка прегледа.

  bouquet

Съни,

Дават всички документи, които ще са ти необходими и за по натам - амбулаторен лист ( от ехографското изследване с прикрепени за него снимки ), размери на бебето, на коя седмица отговаря и всичко друго което е измерено. Диск не са ми давали.

P.S. Миналата седмица в събота бях там на ранен БХС.
Виж целия пост
# 156
Мерси Алекс   bouquet
Виж целия пост
# 157
http://www.ma-mabg.com/

http://aztito.com/

http://www.moetodete.bg/uchilishte-za-roditeli/Sofia.html
Виж целия пост
# 158
Да ви питам, че не съм сигурна - за даване на стерилна урина - изминаването преди пишкане със сапун/гел ли е или без? Аз мисля, че за стерилна урина измиването е само с вода, но не съм 100% сигурна.
Виж целия пост
# 159
Alexiana, само с вода, никакви други препарати.
Виж целия пост
# 160
Да ви питам, че не съм сигурна - за даване на стерилна урина - изминаването преди пишкане със сапун/гел ли е или без? Аз мисля, че за стерилна урина измиването е само с вода, но не съм 100% сигурна.

На мен ми казаха да не се мия .... нищо да не правя. Само сутринта като стана да се изпишкам в това, което ми дадоха за нея.
Виж целия пост
# 161
˙·٠• АлЕкС •٠·˙, по принцип е добре при даването на стерилната урина да се измие човек само с вода.
Виж целия пост
# 162
На мен пък - ако ползвам гел по принцип, да си го ползвам.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 163
Момичета, а какво мислите за пренаталното възпитание, доколко сте склонни да си пускате Моцарт, за да е по-умен бебо, и говорите ли си на коремчетата  Laughing  Аз четах една такава статия, накарах и мъжо да я прочете и оттогава почна от време на време да говори на бебо, обаче ми е някак странно, вие какво мислите? Айде за чувствата и емоциите че усеща съм съгласна, но дали другите неща са 100 % истина  Crazy  Ето я статията, прочетете ако ви интересува: http://www.puls.bg/health/childbirth/news_11258.html?utm_source= … D+01.10.12+%D0%B3.
Виж целия пост
# 164
И аз днес си пуснах едни профилактични изследвания - кръв и урина. Всичко ми изглежда ОК. Преди месец кръвната захар ми беше гранично висока и се притесних малко. Мъжо естествено се възползва и не ми дава да ям сладко  Rolling Eyes Ама сега захарта ми излезе супер и ако не ме черпи една торта довечера...или по-скоро мисля тиквеник да си направя Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия