Коледа 2012

  • 89 432
  • 741
# 360
Момичета, много моля за малко помощ. Бихте ли погледнали, с какъв накрайник е украсена тази къща. Сърдечно благодаря! Hug


 С някой от тези:



Мил@, сраааам, така и не намерих време и място да я приведа в действие. Embarassed

antonia, вярно, голям недостатък е това. Laughing

Виж целия пост
# 361
И аз се записвам, за да ви чета, пък какво ще изпека е друг въпрос! Направо ми ухае на канела вече!
Виж целия пост
# 362
Запис и от мен.  Grinning Искам да се наслаждавам на периода на очакването на Коледа с вас.   bouquet
Виж целия пост
# 363
Приемате ли още една коледно настроена мадама Joy Joy Joy Joy
Тук- в Германия, където живея е от октомври месец коледно hahaha Голямото ми детенце само пита-кога ще вали сняг Joy Joy Joy Joy
Иска ми се тази година да спретна нещо от вашите вкусотийки Wink.
Ооооооооооооо виждам познати мадами!Ще е весело!
Виж целия пост
# 364
Джемма,
благодаря ти! Hug
Виж целия пост
# 365
Ох, размечтах се. Ще взема и аз да направя една къщичка за Коледа...
Виж целия пост
# 366
Tatitt, ти си нашата коледна фея!
Благодарности за темата Hug

Аз искам да попитам някой знае ли от къде мога да си купя пликчета за коледни сладки?
Виж целия пост
# 367


Аз искам да попитам някой знае ли от къде мога да си купя пликчета за коледни сладки?

От Кукибуки и Хитрини - на първа страница има линкове към тях.  Peace
Виж целия пост
# 368
От Кауфланд (в Стара Загора) си купих тези формички - на бройка, цената на едната е 69 стотинки.

Има още мече, снежен човек, ангелче, звездичка (назъбена) и конче.
Също си купих малки метални коледни кутии по 2лв (към 13см диаметър).
Виж целия пост
# 369
Можеш да кажеш на кой щанд точно са тези формички и колко са големи ботушчето и еленчето? Ако може и снимка на кутиите?
Виж целия пост
# 370
Момичета,ето такива кутии има в Айко
Виж целия пост
# 371
Записвам се да ви следя.

Миналата година покрай бебето нищо не правих, но тази съм обещала поне къщичка и меденки на големия.
Виж целия пост
# 372
Можеш да кажеш на кой щанд точно са тези формички и колко са големи ботушчето и еленчето? Ако може и снимка на кутиите?
В Стара Загора са в реда преди този със списанията. Има и други коледни неща изкарани на този ред, има и за Хелоуийн неща.


Кутиите са от последната брошурка, пак има и други дребни коледни неща по 2лв по централните алеи.


От формичките забравих да кажа че има и елхичка (аз си имам доста елхички).  Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Кутийките са супер.Днес ще ходя и аз да проверя дали има в нашия.Благодаря за инфото  Hug
Виж целия пост
# 374
Един въпрос - като ги слагате тези сладки в кутиите предварително слагат ли се в найлон?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия