Коледа 2012

  • 89 455
  • 741
# 420
Тези формички от Лидл от какъв материал са, като гледам цената дали не са за един път? #Crazy
Виж целия пост
# 421
Тези формички от Лидл от какъв материал са, като гледам цената дали не са за един път? #Crazy
аз си взех от тези формички и мога да ти кажа ,че не са за един път ламарината не е толкова тънка!!!
Виж целия пост
# 422
Аз също си взех,но даали няма да ръждясат ? Sick
Виж целия пост
# 423
Аз също си взех,но даали няма да ръждясат ? Sick
не вярвам да ръждясат  Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Аз също си взех,но даали няма да ръждясат ? Sick

Не ги знам тези формички, но ако се съмняваш, че не са от неръждавейка, след ползване веднага ги измивай, подсушавай с кърпа, след което ги остави наредени без да се допират до пълно изсъхване няколко часа или цяла нощ. В никакъв случай не мий в съдомиялна и не ги оставяй в мивката за измиване по-късно, ако не си сигурна от какъв материал точно са. Peace
Така се отнасям с ей тия обикновени кошнички и нямам ръжда вече много години, те не са от неръждавейка:

Виж целия пост
# 425
Точно така, аз моите май в миялната ги бях оставила и ръждясаха, но си ги оправих и вече ще внимавам.
Виж целия пост
# 426
Джемма, незная с какво се занимаваш,но винаги идеите ти са невероятни ! Имаш страхотни идеи постоянно ! Благодаря ти, чета постоянно твоите рецепти,уча се от теб .  bouquet
Виж целия пост
# 427
Джемма, незная с какво се занимаваш,но винаги идеите ти са невероятни ! Имаш страхотни идеи постоянно ! Благодаря ти, чета постоянно твоите рецепти,уча се от теб .  bouquet

 Embarassed Благодаря. Вижте сега, аз съм учителка и малко като професионално изкривяване да уча някого, ако не знае отговора. Joy hahaha Нали знаете, учителките малко изкукват, тъй че ако досаждам понякога, не ми забелязвайте. Laughing
Виж целия пост
# 428
здравейте, аз си купих подобни формички, мисля че бяха от лидл, или от кауфланд ... и аз не знам откъде вече, та те са неръждавейка, бяха евтини, но им няма абсолютно нищо. Измивам ги и гледам да изсъхнат добре и после пак ги прибирам. Живи и здрави са си Simple Smile Пък и те режат по-добре от пластмасовите , които имам newsm10
Виж целия пост
# 429
Момичета, аз пък си харесах тези формички: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001F36352/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE   Обаче ми се виждат скъпички, ще изчакам да ги намалят още.
Виж целия пост
# 430
В Двата щъркела има хубави формички:
http://2styrkela.com/dom-i-kuhnia/sudove-i-instrumenti/ringove-kuturi

На мен ми хареса тази шейна, същата е като в щъркелите:
http://www.ebay.co.uk/itm/350611929449?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2649

Тези ги имам:
http://2styrkela.com/dom-i-kuhnia/sudove-i-instrumenti/ringove-k … hs-friends-613581

ето как изглеждат (без едното еленче):


харесват ми и тази шапка и тази шейна и щеките, но скъпо излизат:
http://www.ebay.co.uk/itm/251159901441?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/221131547250?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2649

Както и това скиорче:
http://www.ebay.co.uk/itm/160767489333?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2649

Не мога да разбера толкова ли е сложно някой и в БГ да произвежда такива красоти. newsm78

Момичета, аз пък си харесах тези формички: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001F36352/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE   Обаче ми се виждат скъпички, ще изчакам да ги намалят още.

Ако не държиш да са точно коледни, имам ето това запаметено, но се срещат и други единични бройки, може и коледно да намериш:
http://www.ebay.co.uk/itm/230735879502?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/2-5-Star-shape-hang-off-cup-party-baki … sh=item35bf52598b
Виж целия пост
# 431
Мисля, че не е никак сложно да направиш всяка формичка за чашка с подръчни средства. ЩЕ СЕ ПРОБВА! Що меденки ще направя за проба за 12 лири...
Виж целия пост
# 432
Ако не държиш да са точно коледни, имам ето това запаметено, но се срещат и други единични бройки, може и коледно да намериш:
http://www.ebay.co.uk/itm/230735879502?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/2-5-Star-shape-hang-off-cup-party-baki … sh=item35bf52598b
Комплекта от такива 4 цветенца си го поръчах сутринта. Беше намален на 5 паунда и не се сдържах  Mr. Green
Ама много ми се искат и коледни Blush
Виж целия пост
# 433
Здравейте!
Изключително съм респектирана от всичко което видях тук!Разбира се,  заразихте по "виртуален път" и сега в главата ми се въртят мисли с кое от всичко видяно бих могла да се справя(не е много).
Във връзка с това имам няколко въпроса:
1.Колко време преди Коледа се прави АКК?
2.За украсяване на меденки,най-подходящ е този роял айсинг,или по-лесно ще е да купя някаква готова смес(напомням ,че не съм виртуоз като вас)?
3.Тези вафлени корички като се сложат върху бисквитите,какво се случва,нещо разтапят ли се,твърди ли остават,не ми е ясно това?
4.Тези 3D елхи,направени от бисквитки във формата на звезди с различна големина(извинявам се че не мога да приложа снимка) с какво се залепват елементите?
 Сигурно ще има и други въпроси,но да не досаждам наведнъж...Благодаря на отзовалите се!
Виж целия пост
# 434
1. АКК се прави в средата или към края на ноември.
2. Роял айсинг се прави лесно, но може да си купиш и суха смес за него.
3. Коричките поомекват, но не се разкашкват чак. Лично на мен са ми безвкусни, но за украса са супер.
4. Слепването става с роял айсинг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия