Кауфланд

  • 114 132
  • 750
# 390
като ви чета за спанака .... вече има пресен, доста по-полезен  Wink
почти ежедневно ходя на Кауфланд като се прибирам от работа (19:30-20:00ч) и обикновено сварвам намаленията на зарзавата. За това нищо замразено не купувам  Blush
относно "пробваните" продукти - онзи ден си купих сирене Рикота, като го отворих у дома - вътре бръкнато с пръст! Ужас! Винаги чета етикетите и оглеждам продукта, но никога не пробвам да отворя или пък да проверя дали е отваряно ooooh!

Виж целия пост
# 391
Пробвали ли сте нещо то тези продукти:

http://www.kaufland.bg/Nachalo/02_Sortiment/002_K_Classic/003_No … nta/index.jsp#top
Виж целия пост
# 392
запис да ви следя. Кауфа мие любимият магазин, основно пазарувам от там  newsm71
Виж целия пост
# 393
като ви чета за спанака .... вече има пресен, доста по-полезен  Wink


За спанака-знам,че има пресен,но той е ужасно мръсен и ми отнема страшно много време да го изчистя,което за една шепа спанак не си заслужава да отделям.Не смятам,че е по-полезен от замразения,еднакво е.Много пъти съм се чудила защо тук продават толкова мръсен спанак,а в Германия,например,не е така?Намирала съм цели буци пръст. Rolling Eyes
Иначе много неприятно за рикотата..Гнусна история. Tired
Виж целия пост
# 394

Само подомиячката, доволна съм много.
И ролчетата, но в предния вариант, страхотни бяха, но след като им смениха дизайна са голяма смрад  Tired
Купих и препаратът за миене на миялна, другата седмица ще дам отзиви.
Виж целия пост
# 395
Здравейте, и аз да се оплача , пазарувам 2-3 пъти седмично в Кауфланд и съм доволна за сега, но вчера купих яйца, прибирам се и в кутията едно липсва, е такова нещо не ми се беше случвало !!!
Виж целия пост
# 396
Прясното им мляко "Балкан"се оказа пълен боклук.

Не че останалото е истинско, но това е друга тема...
Виж целия пост
# 397
И ние често пазарува в Кауфланд, най-често месечния ни пазар там го правим.
Като купувам яйца, винаги отварям и оглеждам състоянието им.
Виж целия пост
# 398
Здравейте, и аз да се оплача , пазарувам 2-3 пъти седмично в Кауфланд и съм доволна за сега, но вчера купих яйца, прибирам се и в кутията едно липсва, е такова нещо не ми се беше случвало !!!
Когато купувам яйца, касиерката винаги проверява какво е положението вътре. Веднъж се случи да има счупено и ме попитаха дали ще ги взема, въпреки това. Естествено, че отказах и до няколко минути ми донесоха друга кутийка Simple Smile
Виж целия пост
# 399

Само подомиячката, доволна съм много.
И ролчетата, но в предния вариант, страхотни бяха, но след като им смениха дизайна са голяма смрад  Tired
Купих и препаратът за миене на миялна, другата седмица ще дам отзиви.
Да, ама за една пръчка с парцал 16лв. е прекалено. Crossing Arms
Виж целия пост
# 400
july1993 цената мисля че е добра, на моята подочистачка само парцала е 15 лв, и понеже трябва да го сменям се замислям направо да взема тази подочистачка.
Виж целия пост
# 401
Току що пробвах препаратите за под и микрофибърната подочистачка и съм възхитена  newsm44 паркетът ни и като нов не е бил толкова хубав Simple Smile гранитогресът ни е по-особен, но също много добре се изчисти. Преди с моп и друг препарат само се замазваше, ако исках да е наистина изчистен - на 4 крака и ръчно  ooooh!
Въобще, да му е кеф на човек да хване парцала  Mr. Green
Виж целия пост
# 402
Току що пробвах препаратите за под и микрофибърната подочистачка и съм възхитена  newsm44 паркетът ни и като нов не е бил толкова хубав Simple Smile гранитогресът ни е по-особен, но също много добре се изчисти. Преди с моп и друг препарат само се замазваше, ако исках да е наистина изчистен - на 4 крака и ръчно  ooooh!
Въобще, да ми е кеф на човек да хване парцала  Mr. Green

Направо ми иде да избягам от работа и да се разчистя  Laughing
А как се поддържа тази подочистачка- переш и сушиш ли, т.е. маха ли са плата от пръчката?
Как се изцежда? С ръка ли  newsm78
Виж целия пост
# 403
Доста 4есто пазарим от Кауфланд .Досега съм разо4арована единствено от едни таблетки за миялната  Tired.
Виж целия пост
# 404
Доста 4есто пазарим от Кауфланд .Досега съм разо4арована единствено от едни таблетки за миялната  Tired.

Имаш предвид от тяхната марка ли? Защото аз досега миех с таблетки Сомат, и преди два дни взех
K-Classic, които като качество са същите, поне според мен. Щом ми изми тавата от лазанята... за мен е достатъчно показателно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия