Кауфланд

  • 114 127
  • 750
# 555
Ами някакво куча марка- Taurus.
Таурус не са куча марка. Продават се в Технополис от години. Испански ел. уреди са, имам няколко вкъщи от тази марка и съм доволна. Сешоара ми е на повече от 10 години.
Виж целия пост
# 556
Ами някакво куча марка- Taurus.
Таурус не са куча марка. Продават се в Технополис от години. Испански ел. уреди са, имам няколко вкъщи от тази марка и съм доволна. Сешоара ми е на повече от 10 години.
Blush  Значи несправедливо съм набедила мъжо  Joy  Вървеше в промоция с телевизор  Shocked  и реших,че просто ги пробутват .
Виж целия пост
# 557
И в момента ги има в сайта на Технополис, по 85 лв. са. Още един глас за Taurus от мен, наистина са стабилна марка. Скарата не знам, но имам блендер на Taurus, води се професионален. Ще ме надживее. Замислихте ме за тази плоча и мен, а мисленето не ми е силна страна  Thinking
Виж целия пост
# 558
Ако става въпрос за Евиа или нещо подобно беше на Таурус - чела съм за тях само добри отзиви. И отдавна обмислям да си взема...само трябва да измисля къде да я държа първо... Laughing
Виж целия пост
# 559
Да се похваля - имам ново ренде и чопър за зеленчуци Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Това за 6,99 лв. ли? Хубаво ли е? Колко е голямо? Може ли снимка?
Виж целия пост
# 561
Да, тези двете, от последния каталог.
Изглеждат добре.
Ама не съм ги снимала. И сега нямам възможност. Sad
Виж целия пост
# 562


Би ли споделила коя е марката, защото и аз се оглеждам за такъв тип скари?
Ами някакво куча марка- Taurus. Имам я вече 5-6 месеца, ползвам я редовно, поне 2-3 пъти в седмицата и нямам забележки.

Ние имаме тефлонова от същата марка - Ениа и вече доста години ни служи, но е за смяна. Доволни сме от тази марка, защото имаме и други електроуреди от тях. Благодаря за отговора  Hug
Виж целия пост
# 563
Ей,на виж към тоя телевизор какво злато сте открили,а?  Laughing
Виж целия пост
# 564
Ей,на виж към тоя телевизор какво злато сте открили,а?  Laughing


ама верно, а аз си мислех- е , що за промоция- телевизор със скара  Joy
Виж целия пост
# 565
Аз така преди време се сдобих с един тиган за палачинки подарък към скара и останах много доволна, а и тигана доста годинки си изкара.
Виж целия пост
# 566
Имам кухненски робот от тази марка и съм доволна много.
Аз имам сушоар Таурус , както и кафемашина Таурус - и от двете съм много доволна , отдавна ги ползваме най-редовно. Кафемашината е  8-годишна вече , всеки ден се ползва по няколко пъти , а и хубаво кафе прави  Simple Smile

п.п. днес исках да се взема и аз от тези механичния чопър за зеленчуци , както и универсално дистанионно , но и двата артикула бяха изчерпани вече...
Виж целия пост
# 567
Нещо напоследък не виждам нищо интересно от промоциите... Thinking
Виж целия пост
# 568
Зависи какво търсиш
Виж целия пост
# 569
моите колежки се побъркаха по чаршафите с ластик (на промоция тази седмица) - за трети път ще ходя да им купувам  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия