VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 785
  • 3 563
# 450
Ласкин кърти мивки  Joy
Виж целия пост
# 451
Хич не ми е жал за Къци, хич. Да не съм го набутала аз там и да го държа насила? Аре....
На мен не ми е жал по друга причина. Той не е жертва, в никакъв случай.
Аз доста често ги слушам през деня. Другите могат да се държат гадно , но почти винаги е предизвикано от него. Я с реплики / често язвителни и неуместни/, я с поведение /в стил ти си приказвай, аз ще си правя каквото знам/.
Виж целия пост
# 452
Опитах се, но не успях  Embarassed
Щом си в играта, ще я играеш, реве като женичка....Застани като мъж и кажи, че не ти е приятно такова отношение, а не само мрън...мрън...

Явно не си чувствителна, за да кажеш така.
Гадно е много!  Crazy
Виж целия пост
# 453
Браво на Ласкин!
Ани Владимирова не помагаше на Къци, а откровено го манипулираше.
Виж целия пост
# 454
Ласкин кърти мивки  Joy

Кърти, чисти и извозва чак  Laughing
Виж целия пост
# 455
Хич не ми е жал за Къци, хич. Да не съм го набутала аз там и да го държа насила? Аре....
На мен не ми е жал по друга причина. Той не е жертва, в никакъв случай.
Аз доста често ги слушам през деня. Другите могат да се държат гадно , но почти винаги е предизвикано от него. Я с реплики / често язвителни и неуместни/, я с поведение /в стил ти си приказвай, аз ще си правя каквото знам/.
Абсолютно съм съгласна. Къци вън.
Виж целия пост
# 456
Ласкин кърти мивки  Joy
Да, прав е, че психоложката не помага особено в случая. Изобщо цялата тази психоанализа изобщо не е с цел да помогне на Къци.
Виж целия пост
# 457
Според мен Марианката ще спечели в това отношение.
Колкото и да ме подразва с това стоене и пушене, не мога да й отрека,
че ми се издига в очите с хитростта си.
Да умееш да манипулираш масите също било вид изкуство, казват... Thinking


Тя тази работа се превръща в изкуство, когато се случва неуловимо и неусетно за околните. Марианка са й плоски интригите, кого ще заблуди, освен кокошките.
Виж целия пост
# 458
''Представи си да правиш секс с Къци?''
Вие можете ли да си го представите?

Въй, майкоооуууу!!!!  smile3556

Ласкин направо уволни психоложката!!  hahaha
Виж целия пост
# 459
И на мен ми е жал за Къци.
Не им прави чест на "ВИП"-овете да се държат така.  
Виж целия пост
# 460
Ласкин е пич и ще ми липсва  hahaha . Раздвижваше нещата в къщата.

 newsm10  На мен ми е най-интересният елемент в къщата. Искаше ми се да поостане още малко.
И на мен. Определено ще ми липсва.
Виж целия пост
# 461
Не заслужава подобно отношение Къци....
част от "ВИП"-овете не са постигнали това, което е постигнал той....
Оххх, какво е постигнал Къци? Забравихте ли какъв смешник беше като водещ
Виж целия пост
# 462

На мен не ми е жал по друга причина. Той не е жертва, в никакъв случай.
Аз доста често ги слушам през деня. Другите могат да се държат гадно , но почти винаги е предизвикано от него. Я с реплики / често язвителни и неуместни/, я с поведение /в стил ти си приказвай, аз ще си правя каквото знам/.

Абсолютно те подкрепям, образът създаден от ВББ в дейлитата няма нищо общо с мрънкащото и на моменти доста язвително човече, което се вижда в живите включвания от къщата.
Виж целия пост
# 463
Браво на Ласкин!
Ани Владимирова не помагаше на Къци, а откровено го манипулираше.
подкрепям  Peace
Виж целия пост
# 464
Всички на сцената са толкова затлъстели.Ужас!Само кореми и гуши!!!
Даже не ги слушам какво говорят , телесата им гледам.Ей това е занемарен вид!
Предаването иначе е тъпо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия