VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 785
  • 3 563
# 435
Марианка наистина голяма клявка .

Глупости. Аз също бих дръпнала някого настрана, за да му споделя впечатленията си. Какво толкова?
Ами и ти си клявка тогава .
Би споделила как ти е изглеждал някой по ТВ  Laughing на половинката му  newsm78

 Laughing Добре, клявка съм, каквото и да значи тази селяндурска дума  Laughing
Виж целия пост
# 436
Много мъчно ми стана за Къци. МНОГО! Tired
Виж целия пост
# 437
Къци много се разстрои, жал ми стана, не го заслужава това отношение. Определено не ми е фаворит и никога не ми е бил симпатичен особено, но наистина отношението към него е подчовешко.
Виж целия пост
# 438
''Представи си да правиш секс с Къци?''
Ей, Бога ми, това надхвърля всякакви фантазии /а аз имам богато въображение/.Crazy
Вие можете ли да си го представите?
Виж целия пост
# 439
''Представи си да правиш секс с Къци?''
Ей, Бога ми, това надхвърля всякакви фантазии /а аз имам богато въображение/.Crazy
Вие можете ли да си го представите?

НЕ!  newsm43

Хич не ми е жал за Къци, хич. Да не съм го набутала аз там и да го държа насила? Аре....
Виж целия пост
# 440
Не заслужава подобно отношение Къци....
част от "ВИП"-овете не са постигнали това, което е постигнал той....
Виж целия пост
# 441
Тъжно е всичко това. Тъжно е също, че тия вътре никога няма да разберат какви хора са те и какъв човек е той.  Confused
Виж целия пост
# 442
Много лошо отношение към Къци.Не им прави чест.
Виж целия пост
# 443
  И на мен ми стана жал, другите какви са дребнави душички, а Ласкин е л...о, с извинение.Той ги приема каквито са, а те за най-дребното му се подиграват.
Виж целия пост
# 444
Оф и на мен ми стана много жал за Къцко. На него му беше ужасно. Просто си представих да съм на негово место в момента.
Виж целия пост
# 445

НЕ!  newsm43

Хич не ми е жал за Къци, хич. Да не съм го набутала аз там и да го държа насила? Аре....

Точно ! аре вън вън
Виж целия пост
# 446
  Сам си каза,че най-голямата му грешка е,че е там.
Виж целия пост
# 447
Опитах се, но не успях  Embarassed
Щом си в играта, ще я играеш, реве като женичка....Застани като мъж и кажи, че не ти е приятно такова отношение, а не само мрън...мрън...

Ласкин се изказа за психоложката, все едно ми взе думите от устата.
Виж целия пост
# 448
Много мъчно ми стана за Къци. МНОГО! Tired
И на мен. На фона на цялата простотия в къщата, точно с него да се захванат... Но тя винаги си взима превес простотията- ВИП, не ВИП- все едно. Бездарниците и резилите си правят гавра със свестните и възпитани хора.
Виж целия пост
# 449
''Представи си да правиш секс с Къци?''
Ей, Бога ми, това надхвърля всякакви фантазии /а аз имам богато въображение/.Crazy
Вие можете ли да си го представите?
Sick
Дано да си тръгне, колкото и да ни го лансира психоложката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия