VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
# 705

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil
Там се отговаря с да или не, ако каже Муу или ъъъъмм това за какво се счита...мн сложна работа  Mr. Green
Виж целия пост
# 706
Къци, това не си ти  hahaha

Бони с тоя детектор просто я обрекоха. И аз съм много доволна от това  Party
Виж целия пост
# 707
Кънчев "Къде е Бони да не пишка" hahaha hahaha
Довиждане Бони
Виж целия пост
# 708
Не,не Златка.
Виж целия пост
# 709
Той каза, че би вечерял, но не пред камери, навън.

Това не съм го чула.


Каза го. Каза, че такава вечеря можело и навън да се случи.

 PeaceТака каза - вечеря - да, но не пред камери.


Къщата на ВБ напуска  Бони!!!!
Виж целия пост
# 710
Ай Къци остана Close
Виж целия пост
# 711
Айде Бона .....вън
Виж целия пост
# 712
Ура!
Виж целия пост
# 713
О, да! О, да! Party
Виж целия пост
# 714
Бони как се радва, а отвътре сигурно реве
Виж целия пост
# 715
Йееееееееееееееееееееееес бе Mr. Green
Виж целия пост
# 716
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Виж целия пост
# 717
СУпеер! Пак бг мама позна.  Mr. Green
Виж целия пост
# 718
Чудесно!
Виж целия пост
# 719
Златка май пак ще получи нервна криза?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия