VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 773
  • 3 563
# 750
Следващият трябва според мен да е Къци.
Виж целия пост
# 751
За мен вотът е нагласен, не им вярвам на НОВА, аз гласувам ей така, за да си разтоваря емоциите. Simple Smile А Златка винаги ми се с струвала много груба-като външност и всякак, но май наистина е добър човек, а за мен това е най-важното. Peace Аз също съм чела Коелю, какво толкова? Joy
Виж целия пост
# 752
Не сме познали, купихме го!  Mr. Green

м) майтап де....
Виж целия пост
# 753
Хаха!
: Лежиш, спиш и отказваш секс  Joy

Като Багата  Joy
Виж целия пост
# 754
Златка май пак ще получи нервна криза?

Тя съвсем не е добре с нервите май. Peace
Виж целия пост
# 755
Супер че Къци остана!
Виж целия пост
# 756
Чакайте обаче че аз нещо друго се сетих-Мариана като каза за Ласкин, че хич не го обичали колегите му, тя била на една сбирка на Народния театър.... ама Ласкин играе в Армията.  newsm78 аз ли нещо не я разбрах или тя плесна поредната глупост.
Виж целия пост
# 757
Къци има блясъче на задоволство в разреваните си нежни очи
Виж целия пост
# 758
Ласкин не изневерява за себе си - изяде двеста  кила суши, завлякъл е Багата с едни маратонки, а сега ще ходи в Карабунар да им изяде реколтата  Mr. Green
Виж целия пост
# 759

Само се чудя Златката какво се е разревала, като другия понеделник пак ще е на номинации и ще и се осъществи мечтата!  Joy
Голям рев, големи драми, идват ми вече в повече. Хайде и тя да си ходи, че действа много хард на неромантичната ми душа. Confused
Виж целия пост
# 760
Аз пък се надявах Златка да излезе. Confused
Къциии newsm18 Wink
Виж целия пост
# 761
Бони Багата и Фънки
Виж целия пост
# 762
Ласкин ще пусне 2 СМС за Къци!
Убих го, за Къци ще ми пуска!
Нали с сме за Фънки с него. Mr. Green

Айде Николай и Къци капитани сега. Praynig
Виж целия пост
# 763
Сега ще чуем колко е щастлива ,че е  вън  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 764
Капитаните - Николай и Юлиан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия