VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 785
  • 3 563
# 270
Абе Люси върна ли се  newsm78 ? Нали беше в Германия уж за 2 дни, ама още никаква я няма.
Виж целия пост
# 271
Моля,моля,ЗлатитУ е дипломиран финансист в Бургаския университет.Значи не е толкоЗ ограничена  Thinking
Щях да припадна честно като чух  Joy
Виж целия пост
# 272
Знае ли се вече кои ще са застъпниците тази вечер?

Не знам, а и май никога не обявяват предварително, кой ще е в студиото.

 тук са клиповете които направих днес сутринта, не съм качила всичко, продължавам, но ако някой иска да гледа Rolling Eyes

 най-новите са в долната част на страницата


https://picasaweb.google.com/109550223086415036216/VipBrother201 … p;feat=directlink

.........
Виж целия пост
# 273
Моля,моля,ЗлатитУ е дипломиран финансист в Бургаския университет.Значи не е толкоЗ ограничена  Thinking
Щях да припадна честно като чух  Joy
ако всичките ни финансисти са като нея ,тогава да не се притеснявам за бъдещето на страната ни.Всичко ще ни е наред. ooooh!
Виж целия пост
# 274
Ето подбрани моменти от блестящите изяви на Златка - на първата снимка е грандиозният й мисловен напън, а на втората - резултатът от този напън  Joy

Виж целия пост
# 275
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking
Виж целия пост
# 276
Довечера Ласкин излиза, съобщиха по новините.
Виж целия пост
# 277
Довечера Ласкин излиза, съобщиха по новините.
Съвсем ще стане скучно предаването.
Виж целия пост
# 278
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

Да взе само добронамерени реклами да пуска hahaha
Виж целия пост
# 279
След малко - Диема Ф., който желае.....

Виж целия пост
# 280
Сега по НОВА съобщиха, че тримата номинирани ще се изправят пред най-големите си страхове, Златка щяла да преживее поредният отказ на Багата, Къци - ще разбере какво мислят съквартирантите за него, Бони на детектора.

процентите от гласуването били до този момент

Бони - 60%

Къци - 30%

Златка - 10%

Виж целия пост
# 281
Оф, Пак ли тая Бони ще спасят  ooooh! Аман вече!
Виж целия пост
# 282
Дано тези проценти са само провокация,за да ни накарат да гласуваме. Че не мога да търпя Бонка вече Tired
Виж целия пост
# 283
Сега по НОВА съобщиха, че тримата номинирани ще се изправят пред най-големите си страхове, Златка щяла да преживее поредният отказ на Багата, Къци - ще разбере какво мислят съквартирантите за него, Бони на детектора.

процентите от гласуването били до този момент

Бони - 60%

Къци - 30%

Златка - 10%



За спасяване или за изгонване се гласува?
Виж целия пост
# 284
Момичета, сигурно сте го гледали много пъти, но това е просто  newsm20



Олеее, наистина е много зле Златка. doh
Мислех, че е майтап това със столиците, честно,
ама тази й изява е уникална и бие всякакви рекорди. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия