VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 772
  • 3 563
# 465
Ласкин беше прав за Владимирова - искала да го "изкара от едно състояние" - напротив - тя го вкара във филма и то съвсем умишлено  Confused - те затова и плащат.  

Къцко ми прилича на хамстерче-някак успява да създаде имидж на почти безобиден(почти)  Wink
Гризка, трупа, дудне,  абе  "върти" си колелцето хамстерчето  Wink
Виж целия пост
# 466
Айде почна се сега щото има 3 деца затова да не казвам нищо лошо  Close
Къци е мислил и премислял 100000 пъти преди да подпише договора и да преглътне с радост 100 000 лева !!!! Държа да го отчетете и този факт защото 5 минути срам и след 3 месеца никой няма да си спомня за Къци а той ще е на + 100 000лева а ние пак ще сме го забравили
Виж целия пост
# 467
Психоложката беше отвратена от грубата селения на участниците. Самата тя е умна, секси и много приятна дама. Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Няма абсолютно никакво значение какъв е бил като водещ. Никой не заслужава подобно отношение.
Набелязаха си го за жертва, това е.

И какво лицемерие, Боже мой!  ooooh!
Виж целия пост
# 469
Психоложката беше отвратена от грубата селения на участниците. Самата тя е умна, секси и много приятна дама. Simple Smile

Истинският психолог има съвсем различно поведение от това, което видяхме...
Виж целия пост
# 470
Къци обикаля като цветарка и проси  извинения  Shocked
отвратителна мисия.
Виж целия пост
# 471
К'ва е тая музика за фон на извиненията на Къци  Shocked
Виж целия пост
# 472
Понеже гледам с едно око и слушам с едно ухо, може ли някой да сподели що за мисия е това? Какъв е залогът? Или е чисто психологически насочена...?
Виж целия пост
# 473
Мисията трижди по-унизителна от целия му престой. Наистина ли за пари са съгласни на това?!
Ласкин добре каза за психоложката.
Виж целия пост
# 474
То мисията беше съвсем различна, ама карай...  Laughing
Какви пари? Аз пак не разбрала>
Виж целия пост
# 475
Психоложката беше отвратена от грубата селения на участниците. Самата тя е умна, секси и много приятна дама. Simple Smile
 Laughing ти иронизираш , но не се усеща ,
иначе си права - психоложката е една карикатура , във всяко едно отношение ,

==========
Къци така сърцато се хвърЛя във всички мисии , той ще остане докрай , може и да спечеЛи ...
Виж целия пост
# 476
Тази мисия на Къци ми е много насбогуване нещо..
Виж целия пост
# 477
Психоложката  - умна, секси и приятна дама  Joy
Ай стига бе  Stop
Защо подлагат Къци на такова унижение, и какво ще постигне,
ако спечели мисията и му се извинят всички 7 които го номинираха?
Виж целия пост
# 478
Повечето от "извинявай" звучеше
 "добре, извинявай, само ми се махни от главата"
Виж целия пост
# 479
Мисията трижди по-унизителна от целия му престой. Наистина ли за пари са съгласни на това?!

Тъкмо това щях да напиша.
Спокойно можеше да откаже тази мисия. Tired
Юлиан добре му го каза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия