VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 774
  • 3 563
# 480
Мисията трижди по-унизителна от целия му престой. Наистина ли за пари са съгласни на това?!

Да, за пари всичко прави! Сега излезе, че го е направил за децата си ShockedАко не са знаели какъв е баща им сега им стана ясно
Виж целия пост
# 481
Стори ли ми се или пак щеше да се разплаче?
Виж целия пост
# 482
 ooooh!Аз почти не гледам, май не трябва да давам мнения. За съжаление не е интересно.
Виж целия пост
# 483
Тази мисия на Къци ми е много насбогуване нещо..
И на мен така ми се струва  Thinking А и много време му отделиха (както на Владко и мама)  Thinking

Явно Бонка няма да скача тая вечер Tired
Виж целия пост
# 484
Хайде, големият скок на Бони започва след малко...
На живо ли ще бъде или е записан предварително?
Виж целия пост
# 485
Ох, Къци- досаден си е.Какъв е професионалния подход на психолога ? Тя успя да го вкара във филма и то сравнително бързо или греша ?
Виж целия пост
# 486
разбраха Ли , че е мисия , защото много не гЛедах ?
Виж целия пост
# 487
Под пари имам предвид хонорарите им и евентуалната голяма награда за цялостното им творчество в къщата, не че мисията носи допълнителен бонус.
Всъщност, аз не разбирам мотивацията на тези точно мисии на номинираните, нито са забавни, нито са полезни, абсолютна глупост. Може би се надяват чрез тях да съберат повече смс-и, независимо дали за Къци или пренасочени към някой от другите.
Виж целия пост
# 488
Ох, един и същ "агитационен" клип... до втръсване!  ooooh! Време е да излиза Бони...
Виж целия пост
# 489
Марияна не само се е гримираЛа , дори се е сресаЛа ...
Виж целия пост
# 490
Бонка вън! Време й е, че много си повярва.
Виж целия пост
# 491
Хайде, големият скок на Бони започва след малко...
На живо ли ще бъде или е записан предварително?
На живо е по принцип, ама НК много сгафи предния път  hahaha може да са записали нещичко, те така или  иначе предварително знаят кой ще  е изгонен Mr. Green
Виж целия пост
# 492
Сега пускам ТВ-то. Ласкин окончателно ли го изкарват от Къщата или само за лайфа?
Виж целия пост
# 493
loril, окончателно. Peace
Виж целия пост
# 494
Бонка, фалшива като плитката си  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия