VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
# 690
- Какво научи от ББ?
Златка: Научих бля-бля...
Мъжо: Златке, научи ли столиците, научи ли ги?
 Joy
 Crossing Arms не му даде отговор  Confused
Виж целия пост
# 691
Много прощално.  Praynig
Виж целия пост
# 692
Той каза, че би вечерял, но не пред камери, навън.

Това не съм го чула.
Виж целия пост
# 693
Уф, много позьорскоооо! Не й вярвам!

И на мен ми се видя нагласено и в никакъв случай искрено.
Хайде и Златка на полиграфа....
Виж целия пост
# 694
Браво на Карбовски, че удържа на обещанието си да защитава Златка.

Карбовски определено постави акцента върху причините, за да има такива като Златка, а не я е защитавал.

Виж целия пост
# 695
Аз предлагам Къци да си ходи. Този човек не е за там. Да си ходи при хубавото семейство и да се маха от тези змии и мъжкарчета. По - здравословно ще е за него. Ще му се радвам ако остане, но ще се радвам за него ако излезе.

Ама стига с това. Те са влезли в къщата за пари. Тоя му било кофти, на оня му липсвало семейството, за третия пък не било здравословно. Те сами си преценяват на кой какво му е
Виж целия пост
# 696
 bishop bishop bishop
Виж целия пост
# 697
Бързо ББ затваряй линиите, че хората ще спрат да гласуват за Златка и ви отиде интригата.
Виж целия пост
# 698
Аз гласувах за Къци. Simple Smile
Виж целия пост
# 699

Все пак повечето "Златки " предпочитат да отворят вестник , пред учебник  Laughing


Нищо не им пречи да купуват "Нешънъл Джиографик" вместо "Галерия". Всичко си е до желание.


Направо си ги представих с Багата, заврели любознателни нослета в списанието! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 700

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil
Виж целия пост
# 701
Той каза, че би вечерял, но не пред камери, навън.

Това не съм го чула.


Каза го. Каза, че такава вечеря можело и навън да се случи.
Виж целия пост
# 702
ФАН, не го е писала бре, ти пА  ooooh!
Нали каза, че Патрашкова и помогнала...вероятно и с писането, не само с мисленето newsm78
Виж целия пост
# 703
Въздишкова изби рибата с този аватар
Виж целия пост
# 704

Хайде и Златка на полиграфа....
Златка - не, ама Багата  с удоволствие бих го гледала как се пържи на детектора. Twisted Evil
Това наистина трябва да се види.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия